Kde nakupujete veci pre škôlkárov a malých školákov?

agata13
13. apr 2009

Ahojk, ahojky,

neviete poradit nejaky web, kde sa daju nakupit pekne vecicky pre babu aj chalana za slusne ceny... (Simona 5 rokov, Tibor 8 rokov)?

martao
13. apr 2009

my kupujeme v Takko alebo v Tescu.

agata13
autor
13. apr 2009

no ano, ale s Takkom nemam dobre skusenosti po oprani...
neviete link na nejaky shop?

jasumat
13. apr 2009

Ja kupujem v Reservede, ale iba vo výpredajoch. Normálne je dosť predražený.

jujuju
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akejka
14. apr 2009

Ja kupujem v Kenvelo Kids - ak tam majú nejakú akciu. Ale inak väčšinou objednávam z Quelle. Som ich dobrý klient, mám tam slušné zľavy a iné bonusy 😉

bzuco
14. apr 2009

takmer všetko cez netové bazáriky
okrem spodného prádla, ponožiek, pančúch a topánok

agata13
autor
14. apr 2009

Prave mi kamoska poradila jeden web, maju tam takeeeto prekrasne vecicky, aj ked nie su asi najlacnejsie. Vraj ma dobre skusenosti aj s kvalitou, tak to idem mrknut...
modadeti

andy.a
15. apr 2009

v tescu zn.Cherokee a Disney..v Takku tiež majú pekné vecičky,nemala som problémy,že by púšťali farbu,ceny priaznivé 😉 🙂

z Quelle a Neckermannu som kedysi tiež dosť objedávala 😉

teraz ešte dosť kupujem cez MMB-HM,CA,Next,Disney.....nosené vecičky,ale ani to niekedy nie je vidno a ceny tiež dobré 🙂 😉

tilly
22. apr 2009

agata, dosť drahé veci...

ja nakupujem v rakúsku v NKD alebo klasika HM, cherokee, ca, next, najradšej v akciach a výpredajoch 😀

martinka79
23. apr 2009

i-odevy
jinak nakupuje všude od supermarketu katalogů a jinde porstě porjdu obchody nety a potom nakoupím. 😀 zase tak často enní třeba jednou za čas udělám velký průvan v peněžence a potom máme klid trika kupuji pouze bavlněná česká. 🙂

evabb35
27. apr 2009

japitex

agata13
autor
27. apr 2009

Prisli mi vecicky z modadeti Su fantasticke... Odporucam, a maju tam aj detske obleky, co ma tesi, lebo v lete ideme na svadbu...

nocka
6. máj 2009

ja nakupujem v rakusku na burze. Pre deti do cca 6 rokov sa tam da super nakupit. Priemerna cena 1 euro za kus. Peniaze minam na starsie deti pre tie tam uz nic neni. Pre male - doporucujem.

digysa
12. máj 2009

v obchode..... 🙂

Ale nie, to som len tak zo zartu....nie som na SK, tak naco by som aj pisala....

veve2233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz