Kombinéza, fusak alebo čo na zimu?

ervotoc
13. aug 2006

ešte ma hned napadlo,zimne oblečenie"ked sa ma zima opyta,čo som robila v lete" 😀 no mam v tom troška chaosik,termo bunda,termo nohavice,taka kombinéza,taky overál,baby čo sa vam najviac pozdavalo,v čom boli vaši drobci spokojny,?nemenovaná osoba 😀 😀 😀 😀 mi stale o kabátiku rozprava,co mne pride doooosť neprakticke,nepohodlne,no neviem pre maleho drobca kabátik? 😒 a v čom všetkom ste mali drobcov,ked boli v šporťaku?myslim nanoznik,fusak,deka,ci kombineza,hm?viem ze je este skoro na kuuupu,to sa este nederem do obchodov,len ma to zaujima 😉

u2jana
26. sep 2010

@ziza55 moja dcerka mala v zime 3mes, nam sa velmi osvedcil, miesto fusaku, kombinezka, z dvoch dielov, co sa dali zazipsovat, hore bundicka s kapucnou dole taky vak len so zipsovym otvorom, cez ktory sa dal pripnut aj vajicka / autosedacky.
Davala som ju v tom aj do kocika.

mimikuku
26. sep 2010

ahojte baby mam na predaj zimny fusak z ovcer vlny v bazariku kludne sa pozrite mozno niekomu bude vyhovovat 🙂

andiju
3. okt 2010

Ahojte,
chcem sa s vami poradit.Potrebovala by som fusak do golfaca,podobny ako moon,alebo mark.Neviete ktory by bol vhodny?

zuzuz1
4. okt 2010

ahojte chcela by som sa opytat... moj maly ma dnes mesiac... kedy ste zacali drobcov davat do fusaku? a kedy ste opustili perinku? som mierne mimo z tohto pocasia a netusim ako a kedy prejst na fusak... a ako obliekate drobcekov do fusaku? uz vopred dakujem za pomoc...

dajna11
4. okt 2010

@zuzuz1 ahoj.ja mám takú flísovú zavinovačku a tú používam aj do autosedačky..má tm otvory pre popruhy a potom ho v tom dávam aj do kočíka,je teplučká,malý má v tom tak teplo...no a ešte ho v kočiku prikryjem dekou teplou...zatial dávam toto...

vierik78
4. okt 2010

ahoj zuzuz v bazariku mam polodupky s kabatikom a aj overal ak chces kukni,moji drobci to nenosili,ten overalik je dobry aj do autosedacky.

vierkasteffi
17. okt 2011

staci pre 9 mesacne babatko overal a hrubu deku na zimu do sportoveho kocika?

duratlicka
27. aug 2012

@vierkasteffi Ahoj, ako si to nakoniec vyriesila s tym obliekanim v zime? Nasa uz bude v zime chodit a taky velky fusak nemam, tak ma to zaujima🙂

vierkasteffi
27. aug 2012

@duratlicka náš v zime ešte nechodil tak som davala pančušky hrube nohavice, zimnu vetrovku topanky a davala som ho do fusaka ked bolo ked bolo okolo

tinima
4. okt 2012

ja cakam v dec. a tiež mam z toho fobiu, staršie deti sa mi nejak zime vyhli, resp. si už nepamätám, a teraz zhánam kombinezku, lebo perinky už asi vyšli z mody alebo ho nechať aspon do mesiaca v perinke+deka +fusak+na vrch deka? alebo ho rovno šup do kombi+fusak +na vrch deka? a kombinezku mi stači 62 alebo 68- tak žeby sme vydržali do konca zimy, aspon na tie 3 mesiace, poradte, dik.

monika8110
4. okt 2012

ahoj,ja mam 22-mes. dcerku,narodenu v dec. a mala overal fusak a aj deku a z kocika vrsok.Ako rocnej som jej davala overal,deku a vrsok z kocika a pod nou este rozopnuty fusak.a na tuto zimu sa tesim kupime jej sane a budeme sa sankovat 😅 🙂

oblecenieprekojencov
23. okt 2013

Mamicky ak hladate fusaky SLOVENSKEJ VYROBY za vyborne ceny, objednavam teraz v piatok 26.10.2013. pozrite si odkaz na mojej stranke, a ked budete mat zaujem, cakam vas mail.

stanislavao
23. okt 2013

@tinima perinku urcite ano. to neni modna zalezitost, ale funkcna, aby babatko neprechladlo. a overal a fusak.

lubiduch
23. okt 2013

pokym dieta nechodi tak podla mna overal na cele telo (nemusis nikde nic zapravat, nic nevytrca, netreba topanky opbuvat a riesit).- neviem ci sa jasne vyjadrujem,, jeden taky mam v bazare mojom na inspiraciu, take myslim (ze aj nozky zakryte)
Starsie chodiace dieta overal s otvorenymi nozkami (na topanky) pripadne zimnu bundu a zateplene nohavice....
ten pre starsie deita nieco taketo https://www.modrykonik.sk/shops/detske-zimne-ov... (ja som kupila tento rok jeden taky v lidli za nejakych 12 EUR ci kolko a je fain)

no a ked myslis uplne malicke babatko kde riesis casto aj presun v autosedacke, tak by som investovala aj do fusaku ktory sa da pouzit v autosedacku.

oblecenieprekojencov
3. nov 2013

Baby, ak hladate fusak, alebo autovak, tak vrelo odporucam nas slovensky. Uz som si ho omakala, vyskusala. Je uplne lahucky, teply, velmi sikovny, prakticky co sa tyka zapinania, snurok, dier do autosedacky. Mne sa fakt pacil a aj cenovo velmi vyhodne. Viac info najdete priamo u nas v eshope, kde som dala aj svoje postrehy, realne foto, miery -okrem toho co uvadza vyrobca.

oblecenieprekojencov
3. nov 2013

este doplnim, hned na uvodnej stranke vpravo cervenym 🙂

lubomira85
13. nov 2013

@tinima ahoj ako si to vyriesila s tym oblecenim v zime do kocika? ja mam nachystany teply overal a neviem ci dat fusak, alebo velku deku. fusak vyuzijem aj dalsi rok? ale deka neviem taka velka...?

palomka
13. nov 2013

ja som mala dceru februarovu a mala som fusakotasku miesto vanicky. dala som jej body, trisko a svetrik, nohavice, zabalila som ju do zavinovacky a prikryla dekou, zazipsovala som ju a hotovo. syna mam marcoveho, pri nom to iste 🙂 myslim, ze vam staci overal a deka, ked chcete fusak tak normalne obliect a do fusaka a prikryt dekou ...potom same budete vidiet ci treba viac prikryt alebo menej 😉

oblecenieprekojencov
17. nov 2013

Mamicky, dnes 17.11.2013 objednavam slovenske fusaky a autovaky, ak mate zaujem, pozrite sa k nam 🙂