Módne hity pre najmenších. Tiež ste tomu prepadli?

lucia123
22. feb 2009

Ahojte, ja som úplne "prepadla" módnym hitom pre najmenších, veľmi sa mi páči, keď je dieťa hoci jednoročné krásne oblečené a "ladí" mu to... 🙂 Má tu ešte niekto takýto "problém" 🙂

mikalove
22. feb 2009

nie sme všetsi tak obdarení že mame vkus 😀 😀

monkula
22. feb 2009

veru, za peniaze si vkus nekúpiš, viď Mojsejovci 😀 😅

babatko88
22. feb 2009

monkula, to máš úplnú pravdu, aj jedno aj druhé 😀 😀 😀

mikalove, vkus? ale veď toto by si neobliekol ani môj malý a ten tomu teda vôbec nerozumie 😀

domulienka
22. feb 2009

Ahojte baby ked Vas citam akoby som o sebe citala.Ked som mala len starsie babule tak vsetky bocne koruny isli na ne,chodili ako sa povie,jak z burdy,teraz mam najmladsiu,tak to sa vytesujeme z oblecka pre nu vsetky tri.Ked tak idem popri nich a malej paradnici v kociku,tak sa pytam :patrim ja vobec k nim? 😒
Na seba nekupim nic a chodim v tom co mam,ale uz moje teenegerky zavelili,mami nam uz nic ,ideme teba pekne obliekat. 😉 Tak sa uz tesim ,no ako sa poznam........

marika80
22. feb 2009

No ja sa priznam satnik mam plny, ale slavnostnych veci, ktore si oblecem obcas (na to mam slabost), ale ist do mesta ozaj nemam v com.
Inac som cakala, ze sa to tu zvrhne ako v teme vymodene batoliatka 😉 . Tak som zatial prijemne prekvapena
🙂

zuzka1.
22. feb 2009

marika ako sa to zvrhlo v tej teme????

babatko88
22. feb 2009

marika80, presne súhlasím, ja som na tom rovnako, ale priznám sa, že môj malý má toho 3x viac, ak nie ozaj ešte viac 🙂 všetko má oblečené tak 4x a vyrastie z toho 😀 ale chudiatko MM si nemôže pomôcť, ako vletím do obchodu, tak vyliezam s plnými rukami a prázdnou peňaženkou, už je so mňa na nervy, ja som si na seba nič nekúpila odkedy som bola v šiestom mesiaci, takže doooosť dlho, keď nepočítam spoločenské šaty (ale to sme boli kamoške na svadbe, to sa nepočíta)

monkula
22. feb 2009

zuzka, v tej téme sa to zvrhlo tak, že kto dáva značkové veci je povrchný, kto nie, je chudák, asi tak v skratke...

erikasadek
22. feb 2009

no ja som taka dopadla dostala som... 😀
teda v tej teme...

zuzka1.
22. feb 2009

bola si za znackove????
kto na to ma, nech si kupi, kto nie, nech kritizuje!!!
moja segra kupuje len drahe lebo do normalnych obchodov ani nechodi!
zase vec nazoru, ale odsudzovat za to?

trixi
22. feb 2009

ahojte, pridavam sa do klubu 🙂 . Ze detickam je jedno co maju oblecene? To teda nie je pravda. Hovorim z vlastnej skusenosti. Nas Matej ma 17 mesiacov a ked mu niekto pochvali ako je pekne obleceny, tak hodi pohlad ako manekyn a skontroluje sa v najblizsom zrkadle, alebo vyklade. Sam si vyberie zo svojho suflika, co mu mam obliect, dokonca si vybera aj pyzamo. Uz odmieta spat v dupackovom, pretoze ma take klasicke-kosielku s gombikmi a nohavice a raz mu baba povedala, ze je ako velky chlap a ze mu to svedci, tak odvtedy chce len "chlapske" pyzamo.
Nenakupujem sice pre maleho Dolce&Gabanu a pod. ale priznam sa, ze DKNY par kusov ma . 😉 Samozrejme kupenych vo vypredaji.
Ja mam radost, ked je maly pekne obleceny. Asi si tym liecim svoj komplex z detstva, ked som musela nosit veci po starsom bratovi. Bolo to za socializmu, nasi nemali zasa penazi navyse, takze ked mu kupili v Tuzexe rifle, tak som musela pockat, kym z nich vyrastie a potom som ich zdedila ja. Pamatam si na jednu bundu, ktoru mama kupila bratovi, ked mal 6 rokov, nosil ju ako kabat a ja som v nej lyzovala este na lyziarskom na gymply. A to je brat starsi odo mna o 5 rokov.

marika80, dufam, ze sa to nezvrtne
erikasadek, v tej teme si podali kazdu maminu, ktora sa hlasila k tomu, ze nakupuje znackove veci.

zuzka1.
22. feb 2009

no idem si ju asi precitat, myslim, ze to boli zase nejake super matky

monkula
22. feb 2009

trixi, to si trafila....
Aj ja som nosila obnosené veci a to som bola staršia sestra, ale vždy niekto daroval, tá hanba na strednej, keĎ spolužiačky sedeli v znakovýcg handrách a ja v červených mrkváčoch... 😝 😔

jaja0110
22. feb 2009

monkula- aj ja som mala cervene mrkvace 😀 😀 a potjomky som nosila mamine svetre aby som nemusela nosit mikiny po segre ale aj tak ma to nikdy neminulo 😒 ale rada na to spominam, dnesne deti by si uz obnosene po surodencovi asi neobliekli... 😕
Aj ja nase herecky rada paradim, mame aj znackove veci aj teskacske, no ale ebay to isti... 🙂

monkula
22. feb 2009

jaji, Chiara nosí po Jarkovi... 😅 😅

jaja0110
22. feb 2009

...ved ja na tom nevidim nic zle donosit po surodencovi pokial to uz nieje extrem a ta dotycna mikinka sa uz nerozpadava 😝 ale napriklad tuna v angl. ked som bola operka, o 4 dievcata som sa starala (2, 5, 8, 11 r.) a tam nehrozilo aby si to posuvali medzi sebou, si pamatam ako ta 5r. robila caviky a hysteria ako vysita lebo nechcela po tej 8r. nosit tricka tak sa jej vsetko kupovalo na novo a pri tom take kraaasne veci... 😒

Aj nase baby si poziciavaju 😀 😎

3558
22. feb 2009

monku to je moj problem dnesnych dni: mam syna a vsetko oblecko co mu je male nosim domov vzdy ked idem na dovolenku na slovensko. teraz idem o tyzden a to uz bude stvrty krat co nesiem domov jeho veci. no a teraz sme sa rozhodli s muzom ze by sme si spravili druhe bejby tento rok. no a stale som v UK, tak som teraz z toho na prasky ze ci mam tie veci nosit domov a budem rodit tam, alebo budem rodit v Uk a vsetky veci musim priniest naspat.
na jednej strane by som chcela dievcatko aby som mala dceru a na druhej chcem chlapca aby som nemusela kupovat dalsie handry. ja uz ich mam tolko,ze muz mi uz nechce kupit ani komodu. tak kazdy tyzden davam aspon na tie charity co posielaju sacky po schrankach.a zvysok davam kamoskam na slovenku a vzdy pridem po dovolenke a nemam si co obliect. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzidr
23. feb 2009

pridávam sa k vám závisláčky na detskom oblečku 😀 velakrát sa stalo že mi MM dal peniaze nech si niečo kúpim,a priniesla som plnú tašku vecí pre malú 😀

zuzka1.
23. feb 2009

kocky nevciete nejaku stranku s detskou modou?????
dajte nech si pomozeme podporit zavislost na detskom obleceni a paradeni! ked sme uz take "povrche"

darina77
23. feb 2009

Tak ja poznám maminy, ktorým sa zdá nerozumné míňať peniaze na značkové veci pre dieťa, ale v pohode si každý deň kúpia tri krabičky malboriek denne / možno aj pre muža/.

martinakozmanova
23. feb 2009

Ja chodim nazerat na babygap.com, a tam sa da kupovat cez nakupyvusa.sk (asistovany nakup) to som objavila teraz najnovsie, potom sa da ovela lacnejsie nakupit cez next.co.uk ako u nas v nexte, len treba cez niekoho, kto ma kartu.
Raz sme boli v Jacadi v centre Ba, a tam som pokupovala z vypredaja, chodime obcas do Zary, zase nieco z vypredaja a nieco aj za normalne ceny, ked bez toho neviem odist, aby som jej nieco nekupila. No a naposledy som si odstala vyse 2 hodiny v nexte u nas v Ba, ked bol vypredaj (december 2008) s plnymi rukami veciciek aj na rok dopredu, takze som mala este aj svalovicu s toho na druhy den 😀 No nekup to ked je to o 70% lacnejsie!
Uz mame skriňu a dve komody uplne plne... a stale si nema co obliect 😅

My sme mali od zaciatku veci po kamaratke co ma malu slecnu (osem mesacny rozdiel) z nextu a gapu, ma ich ako nove, takze od nej som sa stala "zavisla" na peknych a kvalitnych veciach. No som jej za to strasne vdacna, lebo neviem, ci by som nahodou tiez nenavliekala cherokee a tak podobne, neviem neviem 😅 Ale nie, lebo ani my dospely sa tam neobliekame.

zuzka1.
23. feb 2009

gapove veci mi nosi kamoska z uk, vzdy potesi kratka navsteva s plnymi rukami, nie? 😉
martinka a to si dam normalne tu web stranku, nakupyusa a mozem nakupovat?

mikalove
23. feb 2009

nam sa aj stalo
,že sme na niektoré vecičky zabudli a už su aj malé... ☹ ..
trixi to si asi vyriešila zahadu,traumy z minulosti si liečime na deťoch,my sme tiež nosili veci po sebe a neboli to vždy "najnovšie trendy 😅 " ale čo už ,prežili sme

amatula
23. feb 2009

no moje..a si predstavte ze ja som nosila niektore aj po najstrasom bratovi 😠 je odomna o sedem rokov starsi a po nom este traja surodenci a potom ja 😒 no des 😀 😀 😀 a tiez som prezila 😅

lucia123
autor
23. feb 2009

Ale sa to tu krasne rozbehlo.... No tie temy pred tym, to bude asi tym, ze riesia ine veci ako modu (mozno financnu krizu), tak sa tam obcas "zatula" niekto nastvany uz pri vstupe, treba dat ze "zakaz vstupu so zlou naladou" 🙂

Ja si tiez v podstate liecim komplex, lebo som tiez nosila vsetko obnosene a vecne mi boli kratke rukavy, nohavice, to som nenavidela
🤐 no a mrkvace, to sme mali asi vsetci, nehovoriac o kockovanych koseliach 😀

Vsetko zo sekacov (dovoz), pripadne po starsom nevlastnom bratovi), no hruza... Teraz si to vynahradzujem a prezivam to spolu s nasou princeznou, aj hracky su na tom podobne 🙂

monkula
23. feb 2009

AJ moje deti teraz od švagrinky dostali veci z Gapu, sú krásne... 😵 😵

jaji, jasné, že mám veci ako nové... 😉

zuzka1.
23. feb 2009

detom je to jedno asi tak do roka, potom zacnu risiet viac, alebo od roka a pol, segrina mala raz hovri segre, ked jej chcela dat skolky take pruzkove elastaciky, mala si ich odmietla dat, ze nepojde ako nejaka pubertacka!!!!
na Vianoce chcela novy vak do ksoly, je deuhacka, pytam s ajej aky by cchcela, ona ze nike alebo adidas alebo samsonite. potom, sa jej pytam obacajny by ti ani nestacil, ona ze nie, ci mi sisi!!!!
To ma po rodicoch, svagor je namornik, pracohv ako pliev, tak nakupuju ako o dusu!

mikalove
23. feb 2009

pre babatká sa neoplatí kupovať veľa vecí aspon podla mna,rychlo rastú,až neskor ked nosia jednu veľkosť dlhšie...my mame veľa vecí lebo sestra má dceru o 4 mes. staršiu, to je akurat o jednu veľkosť tak ked sú im malé tak berieme my 😀 ,je to super,nekupujeme veľa...a tiež som par vecí objednala z bazarika,ako nové a ta par korun...

monkula
23. feb 2009

moja maličká je drobček, takže veci kupované v UK na novorodeniatko nosila ešte v pol roku 😀

mikalove
23. feb 2009

nam zase rychlo rastla,veľa vecí sme ani nenosili