Módne hity pre najmenších. Tiež ste tomu prepadli?

lucia123
22. feb 2009

Ahojte, ja som úplne "prepadla" módnym hitom pre najmenších, veľmi sa mi páči, keď je dieťa hoci jednoročné krásne oblečené a "ladí" mu to... 🙂 Má tu ešte niekto takýto "problém" 🙂

alika54
22. feb 2009

ked sa pozriem do skrine nasej paradnice mam pocit ze este styri slecny by som zaobliekla popri nej, taktiez si potrpim aby bola zladena a oblecena co najlepsie,,,no jedine zaco vyhodim kopu penazi su topanocky,inac kupujem veci cez mimibazar alebo mam super dve kamosky po ktorych dedime krasne vecicky vacsinou next,,,aj teraz som jej neodolala a kupila krasne saty na leto 😉 ,,,synator si tiez rad vyberie a ale da na moju radu-niekedy 😅 ,,,jedine co mu nesmie chybat su vyholene prusky po bokoch hlavy 😀 ,,,ale ako prasiatka chodia domov stale,,neviem ci len moje su tak nesikovne a stale spinave 🙄 ,,,sa prezliekame stale 😠

alika54
22. feb 2009

chyba- pruzky 😉

mikalove
22. feb 2009

a mam pocit,že to bude čím dalej tym horšie 😀

bihan
22. feb 2009

jajáj, tak sa hlásim do klubu.. teraz som mala najväčší problém v tom, že Sára nemôže nosiť také krásne kvietkované šatočky, čo som jej kedysi kúpila, lebo k nim nemá topánky.. tak už má nové topánky 😀

Next už nekupujem, máme síce pár kusov, ale ulietavam si teraz na Frugi - je to nádherné bio oblečko a zaručene nikto v okolí také nemá.

zuzka1.
22. feb 2009

hlasim sa dalsia do klubu, moj Saminko musi byt zladeny, vymodeny, nahodeny, nazvime to akokolvek, ale urcite by som ho nedoobliekala. niekdy s azladime, alebo ho zladim z ockom ako kedy!!!!
najviac ma vytocilo, ked som bola vcera v skole a svokra mu obliekla teplaky hm, vestu strikovanu hm a topanky, jak maleho sedliaka!skoro osm odlpadla!!!!!
ja nakuujem, next, cherokee, hm a nike

marika80
22. feb 2009

Nasa mala by len v satoch chodila, sukne nemusi, ale saty... A to nesmiem nechat niekde moje lodicky, lebo ona to ma hned na nohach. A take,ze naramky pre mna nehrozi, vsetko mi hned znarodni a to ma 2 a pol roka.

mikalove
22. feb 2009

to moja nechce nič na hlave,ani čelenku ani čiapku,hned stiahne a pukačky alebo sponky ani nehovorím,idú dole aj s vlasy,normalne stiahne akoby ju to nebolelo... 😒

dadka212
22. feb 2009

Marika aj náš malý chodí v mojich topánkach a hlavne vo vysokých 😀 a rád sa parádi, len si dáva čelenky na hlavu, náramky a všetky čačky a hlavne sa rád maluje 😀 no už sa pripravujem že mi jedného dňa povie, že je gay ani by som sa nečudovala 😅 ale nie srandujem, to je normálne...

amatula
22. feb 2009

joj monkula jezka mu ja musim dat normalne origos vystrihat u kadernicky 🙄
ale vyzera vzdy cool 😀 😀
a teraz som mu kupila rifle na traky..fakt bozske:H-M.a taky stari corgon v nich vyzera uplne uz sexi 😀 😀 a ked vyceseme jeza no uz satesim ked dakde vyrazime 😎 😎

mikalove
22. feb 2009

dadka,aspon si možeš požičiavať jeho šaty 😀 ale nie,to deti robia,niektory chlapci sa aj s babikami hravaju 😀

lucka05
22. feb 2009

ahojte tak nasa mala v poslednej dobe ide na tričkach s opičkou NEXT ešte len otvorí oči rano a už chce tričko s opičkou 😀

mikalove
22. feb 2009

nech sa už oteplí,nech všetko neschovame pod zimné veci,mam pre malú na jar veľa vecí krasnych nachystanych...len čo si maminka oblečie 😅 😀

dadka212
22. feb 2009

Mikalove 😀 no ten môj má aj krásnu ružovú buginu a v nej vozí krtka (bábiky zatial nechce)

lucka05
22. feb 2009

akosi zabudame na seba pri tom ako nakupujeme malej 😉 ale nevadi niečo už len dame na seba 😀 už si ani sama sebe neviem nakupovat asi 😕

amatula
22. feb 2009

joj ja vam tak zavidim tie dievcatka 🙂
minula segra vyobliekala malu akupila jej v meste kabelku ked sme boli.....no ja som bola uplne v ri... znej 😵 😵

mikalove
22. feb 2009

ved aj z chlapcov su veľky fešáci,taky dospeláci ked sa vyobliekaju 😉

monkula
22. feb 2009

no a Chiarka sa viac teší z vecí, ako z maškrty 😝
keď jej dávam niečo na oblečenie do rúk, tak piští a kričí Lalikineee, jeeee

amatula
22. feb 2009

ved je pravá dáma nie 😉

monkula
22. feb 2009

no a keby ste videli cirkus, čo spravila v obuvi, keď som jej nechcela kúpiť čižmy na opätku.... 😀 😀 boli o tri čísla väčšie a na tie, čo som jej kúpila, sa ani pozrieť nechcela 😀 😀

mikalove
22. feb 2009

mon čo si to za mamu že 2 ročnej opätky nedovolíš 😀 pojdeš do starobinca,uvidíš 😀

monkula
22. feb 2009

mikalovw, stačí,že si moje čižmy na opätku obúva... 😀 😀
A pri papaní má v ruke vlhký obrúsok a utiera si ruky, ústa, stôl a na ozázku, čo robí mi povie, Lala patala, akože Chiara upratala 😀 😀 😀

zuzka1.
22. feb 2009

monkula ma riadnu malu dmau 😀

zuzka1.
22. feb 2009

alebo to bude nejaka diplomatka monkula

monkula
22. feb 2009

prečo diplomatka? 😕 😕

zuzka1.
22. feb 2009

diplomatky maju v malicku etiketu, kodexy vselijake, take damy su to

marika80
22. feb 2009

Inac akurat som hovorila mame, ze ja som jak chudera pri malej. Teraz sa to este schovalo pod kabatom, no ale darmo zachvilu jar a ja tocim dokola 4 pulovre ☹ 😅

monkula
22. feb 2009

marika, asi tak... bunda to schová... 😅 😅

dadka212
22. feb 2009

Mon to robí aj náš Maťo s tým utieraním 😀 a nedajbože si zašpiní ruky už musíme umývať mydlom 😀

Marika 😀 😀 ja tiež, ale ja mám ospravedlnenku, že na to pupčisko teraz aj tak toho vela neoblečiem 😅

babatko88
22. feb 2009

lucia123, nečítala som všetko, ale aj ja malého zľadujem, aby bol peknučký a nie že (ako kamoška oblieka synčeka) mu dám biele tenisky s modrými srdiečkami, hnedé nohavice s červeným srdiečkom a zeleno červenú košeľu... to je podľa mňa strašne otras 😎

monkula
22. feb 2009

babatko, ale srdiečka má zladené.... 😀 😀 😅