Nákup oblečenia pre bábätko v Maďarsku. Skúsili ste?

ally2
18. mar 2008

Nechodíte náhodou na nákupy do Maďarska? Môj manžel tam bol na služobnej ceste a pokupil nám veľa pekných darčekov. Ja idem v apríli za krsnu a preto sa rozhodujeme, či nepôjdeme na nákup do Maďarska, konkrétne do Miskolca. Nemáte náhodou skúsenosti.

janina77
18. mar 2008

Ahoj, mne tiez odporucili nakup detskych veciciek v madarsku. Jedna z najlepsich sieti detskych obchodov v HU je Brendon, kukni ich stranku (brendon.hu), ja som tam sice este nebola, ale manzel bol viackrat a povedal, ze na Slovensku taky obchod este nenasiel. On chodi do Budapesti na Vaci utca. Ale su aj v inych mestach.

nika251
18. mar 2008

Ahoj. Brendon poznam- mame odtial kocik aj vecicky. Fakt vynikajuci obchodak, velkosti Kauflandu a vedla neho by mal byt aj obchodak s detskymi hrackami- ten pojdeme vyrabovat na jar.

jahodka11
18. mar 2008

ahojte a mozete popisat, ako sa tam dostat?

janina77
18. mar 2008

jahodka- ten v Budapesti na Vaci utca najdes lahko, ak poznas Duna Plaza. Ked ides od Vacu tak po pravej strane je Duna palza a za tym nejakych 200 m tiez po pravej strane je Brendon. Myslim, ze spredu je nieco ako Brendon Cafe.
No a na inych miestach skus pozriet na tej ich stranke. Inak, len v Budapesti su 3. Neviem ktory je najvacsi.

prunti
18. mar 2008

Ahojte, ja zijem v Madarsku a su tu fakt krasne veci...brendon je kusok drahy, ale je tu tiez kenguru gold, ktory je perfektny...co sa tyka brendonu pri Duna plazi...tak iba kusok na opravu to je Vaci ut...to len preto, aby ste sa nepomylili, pretoze je tu v Pesti aj Vaci utca ale to je najdrahsia cast Budapesti, je to pesia zona plna drahych obchodov 😉

prunti
18. mar 2008

jeeeeeeee janina77 ty si z Lucenca? tak sme takmer z jedneho mesta 😀

ally2
autor
18. mar 2008

A neviete ako to tam vychadza, ci je to lacnejsie ako u nas ?

liliandax
18. mar 2008

aj my mame kocik z MAdarska a tiez postielku.. cenovo to bolo ovela lepsie, ale uz si nepamatam presne, kolko to stalo.. 😒

Ahoj Janina - nemame to od seba daleko 😉

Prunti - ty si odkial? teda, ak sa smiem spytat.. 😎

janina77
18. mar 2008

prunti, tak to si ma teda dostala. Tak som sa dobre pobavila, ako som to dokomolila 😀 😀 😀
Takze sa ospravedlnujem, ja teda po madarsky moc neviem, a mne je to fuk jedno ci ut ci utca.
Prunti - ano, som z LC.

prunti
18. mar 2008

Liliandax...tak ja som povodne z Filakova, momentalne zijem v Budapesti 🙂

liliandax
18. mar 2008

prunti - jeeeej! krasne mesto 😎 aj ja by som tam vedela zit 😀