• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nakupujete detské oblečenie v H&M a C&A?

15. augusta 2015 
Tak v BA HMku chlapčenské veci od čísla 92 sú otrasné, chcela by som vidieť kto robí výber do 86 som si vedela vybrať ale teraz je to bieda :frowning2:
15. dec 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si kupila akesi neznačkove za 1300,- ale boli super, elasticka riflovina, dobre sa nosili
a potom som ich ešte za 300 strelila na MMB
A po porode mi rychlo brucho splaslo, ja som už domov išla v normálnom oblečení, čo som nosila pred tehu :dizzy_face:

Ja sa chystám do CA a HM až po vianociach na vypredaje, tak to byva, že bud neviem, čo mam kupiť, alebo nemaju nič :unamused:
A v CA su veci Palomino akesi uzke v páse, myslím detské, dcerka bola chudá a aj tak jej to bolo vždy priuzke :confounded:
15. dec 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lentilka v HM v BA nie je tehu oddelenie.....je iba v CA, ja som si tam pred rokom a pol kúpila tehu rifle.........ale teraz som pozerala a teda nič moc.........skúsim sa pozrieť na e-bay...a ak nič tak pôjdem do Hummy alebo do SCS-ka....ale až v januári.keď budú výpredaje :grinning:
15. dec 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam radsej H&M, detske aj dospelacke. VC&A sa mi vacsina vacsina veci bud zacala parat al. zafarbila pri prani :frowning2:
inak, ja zase nechapem z nextu-ze detske oblec. je drahsie ako pre dospelych :confounded: pre dospelych je tam skoro rovnako drahe ako v H&M a detske veci maju luxusne ceny :unamused:
15. dec 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Susik..hej svetrík veľ. 50 za 1.000,- Sk a podobne.....tiež som si to všimla. :confused:
15. dec 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som detske veci z nextu nakupila v anglicku, ked sme boli cez leto...nohavice do dvesto korun... bundicky tiez..nechapem co tu natom tak zarabaju :angry: A to iste HMko, teplacky, body, do sto korun... :angry: :angry:

tak uz normalne rozmyslam, ze zaplatime na jar letenku, brat tam ma ist z autom, bol v UK cez dva roky, auto si nechal..neviem preco, no ale aspon pojde na stkacku, tatinko zo starsim synom pojdu s nim a my zo svagrinou a malym pojdeme asi lietadlom a tam si nakupim.
15. dec 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajo, ja som tak pokúpila cez e-bay...síce používané ale nezodraté..veď tie detičky z toho tak rýchlo vyrastú, že to zničiť ani nestihnú.
15. dec 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked som robila v londyne, vzdy som neteram pokupila tolko veci v nexte, h&m a ked boli vypredaje skvele ceny, tu je to podstatne drahsie :angry:
este ked su vypredaje tak ideme a vtedy kupim nieco malemu, inak za normalne ceny to je predrazene
15. dec 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oveľa lepšie ako SCS je Mariahilferstrasse v centre Viedni, myslím, že na tej ulici sú 4 Hm-ká (jedno čiste detské)...a CA je tam tiež...mne sa ešte nikdy nestalo, že by sme nenatrafili na zľavy...tam sú nonstop :wink:
15. dec 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majula, dik za tip, na jarne nakupy viem uz kam ist :wink: :wink:

chcela som ist do scs este pred vianocami, ale uz som si to nechala na jar, nech si aj ja mozem na seba nieco kupit
15. dec 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ale vsimli ste si hlavne na veciach HM na stitkoch napisane Made in China? :angry: Toto ked niekde vidim, z principu nekupim.
15. dec 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne made in china až tak nevadí, ked je to pod nejakou značkou, ved aj ADIDAS sa šije v Číne, aj MATTEL, FISCHER PRICE sa tam robí ...
ale "bežne" činaky na trhu nekupujem

Ja mam dobre skusenosti aj z CA aj s HM (akurat sa mi z draheho trička vyprala časom cela potlač :angry: ) ale mam rada aj veci z TAKKO a tiež ReSERVED
NEXT je tu drahy len pre to, že ho predražene predavaju, inak maju ceny OK
Aj v HM-ku sa daju kupiť veci za 500 ale aj za 1000
dcera nosí už 140 a to jej nemožem skoro nič kupiť, lebo je to moc "sexi" na tak male decko (ma len 7r.) ... same velke vystrihy, bedrove, uletene strihy :unamused: akože v 164 nepoviem, ale na 9-10 (140-ka) rokov tahe handričky... to už radšej idem do TESCO
15. dec 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Väčšina vyrába tam kde majú najlacnejšiu prac. silu, nie? Inak moja teta bola toto leto v Číne aj s mužom a hovorili, že nevedia, kde sa šijú tie veci Made in China, lebo že tam taký "aušus" nikde nevideli, že už len látky z ktorých to bolo ušité boli tak kvalitné, že také u nás pomaly ani nevideli......
15. dec 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas ma obchod čínan a keby ste videli, v čom chodia oblečene jeho 3 deti, tak to by ste oči otvárali, same značkove, na ne tie svoje hnusne činaky teda neoblečie, vozí sa v mercedese ...
ja tam nekupujem, ved v obchodoch vo vypredaji kupim ovela kvalitnejšie a lacnejšie ako v čínaku
v CaA kupujem bodynka po 65,- CZK,-, tričká po 80 - 120,- CZK, celu teplakovu supravu za 150,- :wink: V TAKKO vyjdu rifle na slečnu okolo 250-350,-
A to aj mimo hlavneho obdobia výpredajov ...
15. dec 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neskusali ste cez net? ja to tak robim, a som uplne spokojna.
15. dec 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja suhlasim so sassi co pisala (ked je pod znackou), ved aj tesco je made in china.. napr. aj nas kociar (quinny)..
akurat som sklamana z vyberu v KE - asi uz je toho dost vykupeneho kym sme sa tam mi dopracovali...
15. dec 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, co si myslite o kvalite oblec. z C&A? Ja som na nich uz tak nastvana :angry: Skoro vsetko, co som tam kupila sa zacalo rychle parat al. pustalo farbu al. zostalo po vyprati flakate :unamused: Teraz som zhanala aj nej. tehu oblecenie a vsetko ako pre 100 kg 50-rocne baby :confounded: A moc levne to teda neni-v Nexte som si kupila lacnejsie dziny...A kvalita sa neda porovnat s C&A :unamused:
19. mar 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisuk - suhlasim s tebou!
pred par dnami som prvykrat kupila dupackz v C&A a dala som ich hned oprat,
vyberiem z pracky a su flakate!! nechapem to, prala som len rovnake farby :angry:
19. mar 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, mam pocit, ze sa sem dovazaju bud podpriemerne veci, co sa napr. v Anglicku nepredaju, alebo je proste cele C&A nekvalitne...
19. mar 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja teda chodím do oboch obchodov pravidelne, C&A je dosť nekvalitné...súhlasim so susikk77 a h&m predražené a výber malý.
V nexte majú pekné veci ale oplatí sa len, keď je výpredaj.
Ja tiež kopec vecí nakupujem cez net :wink:
19. mar 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som v Gyori v C&A kupila bundicku 62 velkost za menej ako 229 Sk. Mali dobry vyber aj neakciove veci boli za prijatelnu cenu. Ked som prisla do C&A do BA, ja som ostala v takom soku, aky mali otrasny vyber, ze som to ledva rozchodila. Co sa tyka HM tu a v Gyori, nepacilo sa mi ani tam ani tam, ani ceny ani vyber.
20. mar 2009 o 01:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to ste ma vystrasili, snad tie vecicky C&A nieco preziju, som kupila jednu budnicku, sadu ponoziek, pyzamko s kratkym a s dlhym rukavom. V BA som si kupila tehu rifle a pustaju farbu do bundu ale inak som spokojna, uvidim dokedy.
20. mar 2009 o 01:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme kupovali v ostrave a so všetkým sme boli spokojní... nič sa nam nepralo, nepustilo farbu...
a maju tam celkom dobry výber a prijatelne ceny...
20. mar 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievcata neviem, ja mam vsetko len z C&A a HM a zatial sa mi nestalo ze by nieco bolo zlej kvality, alebo oflakovatelo a pod, asi na slovensko dovazaju nejake ine veci, lebo ja nakupujem v SCS a som veeeelmi spokojna, do ineho obchodu ani nejdem kupovat detske veci... ale teda v bratislave som este v tychto obchodoch ani nebola a po tom co citam ani nepojdem:slight_smile:
20. mar 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som kupovala v C&A v Madarsku, tak dufam, ze budu kvalitne, ale to ze sa k nam vozia smejdy, to sa nedivim, aj prasky u nas nevyperu tak ako z Rakuska, a cistiacer prostriedky tiez. Nemam osobne skusenosti, ale chystame sa kupit prasky v Madarsku, som zvedava aku budu mat kvalitu, ci slovensku alebo inu.
20. mar 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame dost veci z HM, a vzdy som bola velmi spokojna,farba super aj po niekolkych vypraniach.....
26. mar 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som s vecami z CA aj HM spokojna. Vzdy vydrzali, pri prani mi nikdy farbu nepustili, ani neoflakateli a to mam veci kupene aj v bratislavskom CA. Ale vyber je tu fakt mizerny oproti SCS :angry:
26. mar 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja nakupujem veci CA a HM a je pravda ze je neporovnatelne HM a CA v BA a vo Viedni. Co sa tyka vyberu ale aj kvality. Neviem sem na slovensko nosia asi 2 triedu, alebo neviem ako by som to nazvala.
27. mar 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si toho dost nakupila v HM, tak dufam, ze budem spokojna. :slight_smile:
27. mar 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja tiez C&A nemmusim, ani Cherokee, ci ako sa to pise, tricka sa roztiahli do sirky a skratila dlzka....ostali z nich len take handry. S cim som spokojna je Next, H&M, kupovala som v Prahe a Viedni, teraz cez net. Slovensko je neskutocne draheeeeeeeeee
27. mar 2009 o 12:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok