Nakupujete detské oblečenie v H&M a C&A?

januarova
25. sep 2008

caute baby,
ktore chodite v BA do obchodov H&M a C&A, ake maju ceny detskeho oblečenia? Čo tam stoja napr. nohavice alebo tricko pre 2-rocne deti? Lebo mam par veci tychto znaciek ale su kupene v CH a tam je to pomaly za babku. A nechce sa mi nadarmo trebat do BA pokial tam su veci drahe. Lebo napr. nohavice som v CH kupila za 15 CHF, co je asi 300 Sk.

divosko
17. aug 2011

Ahojte baby...mam dotaz v NR HM...sa daju kupit aj tehu vecicky...ci iba klasika + detske oblecenie?

Zhanam pre seba veci a rozmyslam, ze sa zveziem do NR teraz ked je tam Agrokomplex a zabijem dve muchy jednou ranou🙂

polar
17. aug 2011

...ahojček @divosko, takže v NR v HM-ku majú aj tehu veci 😉

divosko
17. aug 2011

Dakujem ti Polar...moc si mi pomohla:🙂)) esteze mame MK 🙂

makalka165
27. dec 2011

ahojte, ktorá nakupujete v C&A v Košiciach, majú tam aj také veci ako detské bodynká a polodupky? alebo iba tričká a nohavice...

gabika7706
27. dec 2011

@makalka165 polodupky neviem, ale pyzamka (overaliky) urcite ano, aj body

makalka165
27. dec 2011

@gabika7706 díki a vedela by si mi poradiť aj tak cenovo? 🙂 majú nejaké povianočné výpredaje?

gabika7706
27. dec 2011

@makalka165 CA nepatri medzi moje oblubene "znacky" (nie som spokojna s kvalitou), my skor HM a ine, vypredaje urcite su alebo budu. Ked som kupovala malemu body, stali cca okolo 4-5 € nove (s golierikom alebo napr. s rolakom viac) a za pyzamka (overaliky) som dala 9,50 € - 12,50 € (podla materialu). Vo vypredaji urcite bude lacnejsie.
A, ako vravim, po skusenostiach tam uz detske veci nekupujem ;)

makalka165
27. dec 2011

@gabika7706 aha tak to je dobre vedieť 😉 ďakujem za radu 🙂

sonyap111
15. aug 2015

skuste pozriet tu www.sonya-shop.sk krasny tovar a za prijatelne ceny

sonyap111
15. aug 2015

@gabika7706
ani ja CA nemusim vsetky bodiky sa mi po praniach tak roztiahli ze som az neverila

katyt
15. aug 2015

Ja CA veľmi nemám rada, ten ich tovar sa mi veľmi nepáči, pár vecí síce od nich máme čo som kúpila keď bol výpredaj, alebo som mala poukážku na zľavu z DM-ky, ale inak tam bežne nevojdem. V HM majú krajšie veci a je pravda, že tie bodynká sa nežmolkajú a nevyťahujú, majú lepšiu bavlnu. V HM sú výpredaje priebežne počas celého roka, len treba vychytiť väčšinou ten prvý alebo druhý deň výpredaja, lebo potom tam už bohviečo nie je. 🙂