Nakupujete detské oblečenie v H&M a C&A?

januarova
25. sep 2008

caute baby,
ktore chodite v BA do obchodov H&M a C&A, ake maju ceny detskeho oblečenia? Čo tam stoja napr. nohavice alebo tricko pre 2-rocne deti? Lebo mam par veci tychto znaciek ale su kupene v CH a tam je to pomaly za babku. A nechce sa mi nadarmo trebat do BA pokial tam su veci drahe. Lebo napr. nohavice som v CH kupila za 15 CHF, co je asi 300 Sk.

janina77
10. sep 2009

Ahojte,
obmovujem tuto temu.
Chcela by som vediet, ak ste boli niekto v poslednom case v C&A alebo v H&M, ci uz maju zimnu kolekciu pre deticky, alebo len veci na jesen.
No a ak niekto chodite kupovat tieto veci do Madarska, tak poradte kam presne.
Dakujem.

tamka84
10. sep 2009

janina77, ja som nebola v madarsku teraz, ale v BA už majú aj zimnú kolekciu. Do madarska môžeš ísť napr. do Gyoru a do Arkádie, je to hned prvé velké nákupné centrum na začiatku mesta smerom od Veľkého Medera. To si nemôžeš nevšimnúť.

A baby, poradťe kde vo Viedni je to SCS? a nemáte skúsenosti s nákupným strediskom Pandorf???
Ja nakupujem HM a CA väčšinou v BA, ale ak vravíte že sa to viac oplatí vo Viedni tak by som skúsila tam.

tilly
11. sep 2009

v maďarsku sa už neoplatí, zlý kurz...

tamka, SCS je na juhu viedne, úplne na okraji, dostaneš sa tam diaľnicou, smer linz

parndorf osobne nemusím, ale hm a ca tam aj tak nie sú 😉 najbližšie v brucku je ca

ivana999
11. sep 2009

tamka, musis ist najskor na sme graz a potom na modling a uz budes mat normalne na dialnicnych tabulach a aj na ceste znacene SCS, urcite najdes. Pandorf je velmi slaby a zbytocne drahy, pre deti oblecenie nulove, jedine co tam stoji za rec su sportove obchody ako Nike, Reebok a Adidas, pretoze napriklad tieto obchody sa v SCS vobec nenachadzaju, ale musis vystihnut akciu, aby si tam nieco nasla a hlavne za dobru cenu a to je vzdy na konci sezony, ked su vypredaje, ale vtedy je tam neuveritelne plno

janina77
11. sep 2009

tilly, ja tam neidem kvoli kurzu, ale do Budapesti je nam to blizsie ako do AB, a vlastne najblizsie, kde najdem tieto dve znacky. Do Gyoru nam to je dalej ako do Pesti.

ivana999
11. sep 2009

Teraz je HM aj v Nitre a urcite sa velkostou vyrovna BA

tamka84
11. sep 2009

HM v nitre je podľa mna lepšie ako v BA, bola som na otvorení a vtedy tam mali velký výber, uvidíme či budú aj dopĺnať, ale určite lepšie ako v BA.
Baby dakujem za odpovede, tak som rada že ste poradili, lebo sme sa už chystali do Pandorfu ale nevedela som že tam nie je HM, tak asi skúsime to SCS.

tilly
12. sep 2009

janina, nevšimla som si, odiaľ si, sorry, ale aj tak je už maďarsko dosť drahé... ale keď sa inde nedá, tak tam budú mať aspoň lepší výber 😉

tamka SCS je určite lepšie...

cicimon
12. sep 2009

baby a v Pandorfe nic? neoplati sa tam ist na detske veci?

brnka
13. sep 2009

cicimon, precitaj si prispevok od ivana999 😉

iinuska
13. sep 2009

Ja sa chystam do HM tento tyzden.Uvidim, co nakupim

marionn
13. sep 2009

Ahojte 🙂

neviete mi poradiť,či sa dá kúpiť cez net? Ale nie s navýšením....len +poštovné? Do NT ci BA je to príliš ďaleko 😢

ivana999
14. sep 2009

doteraz som objednavala oblecko HM len cez shop online, ale je tu jeden problem. HM neposiela na Slovensko, preto kedze moj otec byva v Rakusku tam som veci objednala na jeho adresu a on mi to priniesol. Na online shope je velky vyber, treba objednavat najlepsie rano, aby boli vsetky velkosti, pretoze napriklad vecer, sa ukazuju niektore velkosti ako vypredane, ale dalsi den rano maju vsetky velkosti z kazdeho oblecka.

janina77
14. sep 2009

Tak sme boli v Budapesti v Arena plaza, je tam HM aj CA. Bol dobry vyber, ceny prijatelne. Maju zimnu kolekciu.

Ivana, neviem najst ten on-line shop, mozes mi hodit link do IP? Dakujem.

marionn
15. sep 2009

jéj, to je super! Mať niekoho tam 🙂 už som aj ja zistila, že neposielajú na sk. Ivka, ty máš šťastie! Aj ja by som chcela 😔

ivana999
16. sep 2009

janina77 staci dat len do google HM a hned tretia adresa je HM Shop online a po kliknuti si tam, dokonca sa v vpravo dole daju nastavit krajiny napr. rakusko,nemecko...
marionn je to super vyhoda, lebo niektore veci sa u nas nedaju kupit a dokonca to co objednam nas dobry dedko vzdy zaplati 🙂 , ale snazim sa to nezneuzivat 😉

tilly
16. sep 2009

inak, ak to máte blízko do hainburgu alebo do wolfstahlu, skrátka niekam do rakúska, kde je pošta, tak sa tam dá spraviť niečo ako P.O.BOX, skrátka sa tam zadá adresa, tej pošty a oni vám veci vydajú na základe občiasnkeho alebo pasu, treba na to síce trošku vedieť po nemecky, ale sused si takto objednáva z rakúska veci a chodí si pre to do hainu...

qetinka
16. sep 2009

Baby nevite či sa oplati ist do HM v Nitre do OC Mlyny?aka je ponuka oblecenia pre detičky a tak..včera sme boli v Avione a bieda...takmer všetko čo som chcela nemali ale nie to čislo čo mi potrebujeme.. 😒 dik za info 😉

tamka84
24. sep 2009

qetinka, ja som s HM v Nitre spokojná, mám to o moc bližšie ako do BA, ale aj výber detského oblečka sa mi zdá väčší a hlavne to nie je tak vybrakované ako v BA.

katyl
25. sep 2009

babule, je len ze na next.co.uk maju uz vyobrazenu aj zimnu kolekciu 😵 😵 😵 😵 😵
krasne vianocne oblecko pre drobcov 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ada11
27. sep 2009

katyl, aký je výber detského oblečenia /dievčenského/ a ceny v C&A v TN ?

katyl
28. sep 2009

ada, vobec ti neviem povedat 😖 ja dievcatko nemam, a do C&A chodim minimalne, iba ked ideme so starsou dcerou nieco do Laugaricia nakupovat, tak sa tam na chvilu zastavime a aj to pozerame pre nu pubertacke veci 🙂
Malemu som tam kupila raz len take obycajne body a pyzamko, inak nic.
Co som si vsimla na vesiakoch , tak tam bolo hodne dievcenskeho, ale podrobne som neskumala.Treba si spravit vyletik a ist sa pozriet 😉

janetina
11. feb 2010

Fiiiha tu j takato stranka tak sa pridavam ak sem este chodite
Zhanam jedny tenisky platenky z novej kolekcie pre malych chlapco 86/128 kto ma moznosti ich rychlo zohnat na buduci utorok ☹ ????

fefelina
11. mar 2010

Ahojte. Oblečenie H&M sa mi veľmi páči. Chcela by som však vedieť, na ktorej stránke si oblečenie tejto značky môžem objednať. Ďakujem 🙂

majina.b
11. mar 2010

fefelina skus mimibazar.sk je tam veľa žienok čo tovar objednávaju, alebo nakupuju.

http://shop.hm.com/de/start?marketverified=true...

fefelina
16. jún 2010

ahojte. mam k Vam prosbu. Chystate sa niekedy teraz do obchodu H&M? Som zo Ziliny a tu zatial tento obchod nemame. Chcela by som z neho nieco, len vobec nemam cas vyrazit do ineho mesta. Prosím ozvite sa mi 🙂 dakujem

fefelina
16. jún 2010

mimibazar.sk som uz som uz navstivila...ale nic tam nie je take. ale dakujem 🙂

janka5861
23. júl 2010

Ahojte babizne z miest ,kde je H&M ... neviete nahodou ,kedy tam nabehnu do obchodov zimne veci ? Dik

22223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
22223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz