Nakupujete detské oblečenie v H&M a C&A?

januarova
25. sep 2008

caute baby,
ktore chodite v BA do obchodov H&M a C&A, ake maju ceny detskeho oblečenia? Čo tam stoja napr. nohavice alebo tricko pre 2-rocne deti? Lebo mam par veci tychto znaciek ale su kupene v CH a tam je to pomaly za babku. A nechce sa mi nadarmo trebat do BA pokial tam su veci drahe. Lebo napr. nohavice som v CH kupila za 15 CHF, co je asi 300 Sk.

adkaw
15. dec 2008

Tak v BA HMku chlapčenské veci od čísla 92 sú otrasné, chcela by som vidieť kto robí výber do 86 som si vedela vybrať ale teraz je to bieda ☹

sassi
15. dec 2008

ja som si kupila akesi neznačkove za 1300,- ale boli super, elasticka riflovina, dobre sa nosili
a potom som ich ešte za 300 strelila na MMB
A po porode mi rychlo brucho splaslo, ja som už domov išla v normálnom oblečení, čo som nosila pred tehu 😵

Ja sa chystám do CA a HM až po vianociach na vypredaje, tak to byva, že bud neviem, čo mam kupiť, alebo nemaju nič 😒
A v CA su veci Palomino akesi uzke v páse, myslím detské, dcerka bola chudá a aj tak jej to bolo vždy priuzke 😖

lante
15. dec 2008

Lentilka v HM v BA nie je tehu oddelenie.....je iba v CA, ja som si tam pred rokom a pol kúpila tehu rifle.........ale teraz som pozerala a teda nič moc.........skúsim sa pozrieť na e-bay...a ak nič tak pôjdem do Hummy alebo do SCS-ka....ale až v januári.keď budú výpredaje 😀

susik77
15. dec 2008

ja mam radsej H&M, detske aj dospelacke. VC&A sa mi vacsina vacsina veci bud zacala parat al. zafarbila pri prani ☹
inak, ja zase nechapem z nextu-ze detske oblec. je drahsie ako pre dospelych 😖 pre dospelych je tam skoro rovnako drahe ako v H&M a detske veci maju luxusne ceny 😒

lante
15. dec 2008

Susik..hej svetrík veľ. 50 za 1.000,- Sk a podobne.....tiež som si to všimla. 😕

zajo79
15. dec 2008

ja som detske veci z nextu nakupila v anglicku, ked sme boli cez leto...nohavice do dvesto korun... bundicky tiez..nechapem co tu natom tak zarabaju 😠 A to iste HMko, teplacky, body, do sto korun... 😠 😠

tak uz normalne rozmyslam, ze zaplatime na jar letenku, brat tam ma ist z autom, bol v UK cez dva roky, auto si nechal..neviem preco, no ale aspon pojde na stkacku, tatinko zo starsim synom pojdu s nim a my zo svagrinou a malym pojdeme asi lietadlom a tam si nakupim.

lante
15. dec 2008

Zajo, ja som tak pokúpila cez e-bay...síce používané ale nezodraté..veď tie detičky z toho tak rýchlo vyrastú, že to zničiť ani nestihnú.

barny
15. dec 2008

ja ked som robila v londyne, vzdy som neteram pokupila tolko veci v nexte, h&m a ked boli vypredaje skvele ceny, tu je to podstatne drahsie 😠
este ked su vypredaje tak ideme a vtedy kupim nieco malemu, inak za normalne ceny to je predrazene

majula
15. dec 2008

Oveľa lepšie ako SCS je Mariahilferstrasse v centre Viedni, myslím, že na tej ulici sú 4 Hm-ká (jedno čiste detské)...a CA je tam tiež...mne sa ešte nikdy nestalo, že by sme nenatrafili na zľavy...tam sú nonstop 😉

zajo79
15. dec 2008

majula, dik za tip, na jarne nakupy viem uz kam ist 😉 😉

chcela som ist do scs este pred vianocami, ale uz som si to nechala na jar, nech si aj ja mozem na seba nieco kupit

cat
15. dec 2008

..ale vsimli ste si hlavne na veciach HM na stitkoch napisane Made in China? 😠 Toto ked niekde vidim, z principu nekupim.

sassi
15. dec 2008

tak mne made in china až tak nevadí, ked je to pod nejakou značkou, ved aj ADIDAS sa šije v Číne, aj MATTEL, FISCHER PRICE sa tam robí ...
ale "bežne" činaky na trhu nekupujem

Ja mam dobre skusenosti aj z CA aj s HM (akurat sa mi z draheho trička vyprala časom cela potlač 😠 ) ale mam rada aj veci z TAKKO a tiež ReSERVED
NEXT je tu drahy len pre to, že ho predražene predavaju, inak maju ceny OK
Aj v HM-ku sa daju kupiť veci za 500 ale aj za 1000
dcera nosí už 140 a to jej nemožem skoro nič kupiť, lebo je to moc "sexi" na tak male decko (ma len 7r.) ... same velke vystrihy, bedrove, uletene strihy 😒 akože v 164 nepoviem, ale na 9-10 (140-ka) rokov tahe handričky... to už radšej idem do TESCO

lante
15. dec 2008

Väčšina vyrába tam kde majú najlacnejšiu prac. silu, nie? Inak moja teta bola toto leto v Číne aj s mužom a hovorili, že nevedia, kde sa šijú tie veci Made in China, lebo že tam taký "aušus" nikde nevideli, že už len látky z ktorých to bolo ušité boli tak kvalitné, že také u nás pomaly ani nevideli......

sassi
15. dec 2008

u nas ma obchod čínan a keby ste videli, v čom chodia oblečene jeho 3 deti, tak to by ste oči otvárali, same značkove, na ne tie svoje hnusne činaky teda neoblečie, vozí sa v mercedese ...
ja tam nekupujem, ved v obchodoch vo vypredaji kupim ovela kvalitnejšie a lacnejšie ako v čínaku
v CaA kupujem bodynka po 65,- CZK,-, tričká po 80 - 120,- CZK, celu teplakovu supravu za 150,- 😉 V TAKKO vyjdu rifle na slečnu okolo 250-350,-
A to aj mimo hlavneho obdobia výpredajov ...

martina78
15. dec 2008

a neskusali ste cez net? ja to tak robim, a som uplne spokojna.

danuska24
15. dec 2008

ja suhlasim so sassi co pisala (ked je pod znackou), ved aj tesco je made in china.. napr. aj nas kociar (quinny)..
akurat som sklamana z vyberu v KE - asi uz je toho dost vykupeneho kym sme sa tam mi dopracovali...

susik77
19. mar 2009

Ahojte, co si myslite o kvalite oblec. z C&A? Ja som na nich uz tak nastvana 😠 Skoro vsetko, co som tam kupila sa zacalo rychle parat al. pustalo farbu al. zostalo po vyprati flakate 😒 Teraz som zhanala aj nej. tehu oblecenie a vsetko ako pre 100 kg 50-rocne baby 😖 A moc levne to teda neni-v Nexte som si kupila lacnejsie dziny...A kvalita sa neda porovnat s C&A 😒

miah
19. mar 2009

sisuk - suhlasim s tebou!
pred par dnami som prvykrat kupila dupackz v C&A a dala som ich hned oprat,
vyberiem z pracky a su flakate!! nechapem to, prala som len rovnake farby 😠

susik77
19. mar 2009

ja neviem, mam pocit, ze sa sem dovazaju bud podpriemerne veci, co sa napr. v Anglicku nepredaju, alebo je proste cele C&A nekvalitne...

eimiky
19. mar 2009

Ahojte ja teda chodím do oboch obchodov pravidelne, C&A je dosť nekvalitné...súhlasim so susikk77 a h&m predražené a výber malý.
V nexte majú pekné veci ale oplatí sa len, keď je výpredaj.
Ja tiež kopec vecí nakupujem cez net 😉

katka1981
20. mar 2009

Ahojte ja som v Gyori v C&A kupila bundicku 62 velkost za menej ako 229 Sk. Mali dobry vyber aj neakciove veci boli za prijatelnu cenu. Ked som prisla do C&A do BA, ja som ostala v takom soku, aky mali otrasny vyber, ze som to ledva rozchodila. Co sa tyka HM tu a v Gyori, nepacilo sa mi ani tam ani tam, ani ceny ani vyber.

katka1981
20. mar 2009

Tak to ste ma vystrasili, snad tie vecicky C&A nieco preziju, som kupila jednu budnicku, sadu ponoziek, pyzamko s kratkym a s dlhym rukavom. V BA som si kupila tehu rifle a pustaju farbu do bundu ale inak som spokojna, uvidim dokedy.

veronikahel
20. mar 2009

my sme kupovali v ostrave a so všetkým sme boli spokojní... nič sa nam nepralo, nepustilo farbu...
a maju tam celkom dobry výber a prijatelne ceny...

paola.o1
20. mar 2009

no dievcata neviem, ja mam vsetko len z C&A a HM a zatial sa mi nestalo ze by nieco bolo zlej kvality, alebo oflakovatelo a pod, asi na slovensko dovazaju nejake ine veci, lebo ja nakupujem v SCS a som veeeelmi spokojna, do ineho obchodu ani nejdem kupovat detske veci... ale teda v bratislave som este v tychto obchodoch ani nebola a po tom co citam ani nepojdem🙂

katka1981
20. mar 2009

Ja som kupovala v C&A v Madarsku, tak dufam, ze budu kvalitne, ale to ze sa k nam vozia smejdy, to sa nedivim, aj prasky u nas nevyperu tak ako z Rakuska, a cistiacer prostriedky tiez. Nemam osobne skusenosti, ale chystame sa kupit prasky v Madarsku, som zvedava aku budu mat kvalitu, ci slovensku alebo inu.

lucaska
26. mar 2009

my mame dost veci z HM, a vzdy som bola velmi spokojna,farba super aj po niekolkych vypraniach.....

pietra
26. mar 2009

ja som s vecami z CA aj HM spokojna. Vzdy vydrzali, pri prani mi nikdy farbu nepustili, ani neoflakateli a to mam veci kupene aj v bratislavskom CA. Ale vyber je tu fakt mizerny oproti SCS 😠

zuzinr
27. mar 2009

Aj ja nakupujem veci CA a HM a je pravda ze je neporovnatelne HM a CA v BA a vo Viedni. Co sa tyka vyberu ale aj kvality. Neviem sem na slovensko nosia asi 2 triedu, alebo neviem ako by som to nazvala.

iinuska
27. mar 2009

Ja som si toho dost nakupila v HM, tak dufam, ze budem spokojna. 🙂

katyl
27. mar 2009

tak ja tiez C&A nemmusim, ani Cherokee, ci ako sa to pise, tricka sa roztiahli do sirky a skratila dlzka....ostali z nich len take handry. S cim som spokojna je Next, H&M, kupovala som v Prahe a Viedni, teraz cez net. Slovensko je neskutocne draheeeeeeeeee