Nakupujete detské oblečenie v H&M a C&A?

januarova
25. sep 2008

caute baby,
ktore chodite v BA do obchodov H&M a C&A, ake maju ceny detskeho oblečenia? Čo tam stoja napr. nohavice alebo tricko pre 2-rocne deti? Lebo mam par veci tychto znaciek ale su kupene v CH a tam je to pomaly za babku. A nechce sa mi nadarmo trebat do BA pokial tam su veci drahe. Lebo napr. nohavice som v CH kupila za 15 CHF, co je asi 300 Sk.

najjanka
25. sep 2008

Ak uz chces ist do Bratislavy, tak ti radim nechod. Chod do Viedne (napriklad do SCS) a tam je aj C&A aj H&M. Maju lepsi vyber a aj priaznivejsie ceny ako v Bratislave.
C&A je fakt lacny obchod, H&M stoji trochu viac. Ale stale je to v znesitelnych sumach.

Jaaj a cenovy priklad: tricko v C&A (dlhy rukav) - 3.5 eura (ak zoberies dve platis 4.9 eura)
nohavice C&A: od 8.90- 17.90 eur (ta vyssia cena je za "znackove" typu Cars, Bob the Builder...)

H&M nema tie najlacnejsie veci, ale gate tam stoja povedzme tych 16.90 eur skoro vsetky.

janka_fr
26. sep 2008

januarova ja chodievam do Ba za nasimi a vtedy idem aj pozriet nieco pre maleho ale ked to porovnam s HM a C&A tu u nas vo Fr. tak ceny su v Ba vyssie a aj vyber je velmi slaby, takze ak chces ist do Ba len kvoli tomu, tak sa ti to vobec neoplati.

kakusa
26. sep 2008

Ja tiez odporucam SCS

titkovamiriam
26. sep 2008

v rakusku je urcite nakup lacnejsi 😀 a samozrejme vyber neporovnatelny a ak stihnes niaky vypredaj tak uplne super

dai
26. sep 2008

ahoj januarova,
ceny su v ba vyssie a vyber mensi ako v rakusku... na druhej strane som vcera bola v h&m v avione v ba a kupila som malickej krasny svetrik pleteni - stal 449 a nadhernu zimnu capicku a rukavicky - to stalo dokopy cca. 290 sk - neviem ci je to vela alebo malo... podla toho s cim porovnavas - h&m patri podla mna k tym lacnejsim obchodom kde sa ale daju zohnat krasne vecicky... 🙂

spantex
27. sep 2008

Ahojte .
Čo je to SCS?

pietra
27. sep 2008

spantex, SCS je nakupne stredisko Shopping City Sud

tilly
27. sep 2008

tiež sa prikláňam k rakúsku, včera som bola v ca a mali oveľa lepší výber a napr. pančuchy u nás majú za 325 Sk a tam 9.90 😉 ide síce len o nejakých 25 korún, ale aj tak... (samozrejme kvôli jedným pančuchám sa to neoplatí 😀

lyongirl
28. sep 2008

ahojte, tak mi sem, tam vybehneme tiež do BA do Avionu, ale pre mňa sa tam oplatí kupovať len v CAčku a ešte keď je výpredaj, tak sa tam dajú nakúpiť veci okolo 100-150 SK, tak sa nám podarilo toto leto. HM sa mi zdá drahé, keď porovnám, že svetrík 500 Sk a v Tescu som mu kúpila za 200 SK, tak to je fakt rozdiel a tomu Tescovému nič nie je, je kvalitný.... aj pančušky za 9,90 mi prídu drahé, mi kupujeme za 100-200 SK, ale samozrejme nie je to CA a ani HM.

veronikahel
1. okt 2008

ahojte! my chodíme do Čiech, do Ostravy. kupujeme malému veci v C&A, v H&M su drahsie veci. V C&A sme kupili, napr. dupačkové nohavice a mikinu - vyteplené, za 168kč, tričko a nohavice - vyteplené za 350 kč, rifle za 250kč, body s dlhým rukávom 59kč, dvoje krátke nohavice za 150kč..... to boli normálne, neakciové ceny... a ešte sme kúpili aj niečo v coccodrile, tam sa tiež dajú kúpiť veci za dobrú cenu, ale v čechách, lebo u nás je tiež coccodrilo, ale ceny sú tam strašne vysoké... Alebo máme aj veci značky next, early days a primark, ale tie nám nosia z írska, sú tam za babku. Slovensko proste zarába na tehotných ženách a na deťoch. Veď detské veci sú o moc drahšie ako na dospelého človeka... potom sa čudujú, že sa u nás rodí málo detí...

leniko
8. okt 2008

Ahojte maminy, ak ste ešte guľaté a potrebujete tehu-oblečenie, tak v maďarskom HM /Gyor, majú aj oddelenie pre tehotné. V BA nie.

tensy
1. nov 2008

ahoj mozete mi prosim napisat kde je presne ten shoping v gyori?a ako sa vola?dakujem

katrin21
2. dec 2008

Baby, mame ist cez vikedn do Viedne.,.. kde najdem to scs, DAJTE NEJAKY BLIZSI POPIS, co ja viem... ze z akej cesty tam odpbocit, ci je to niekde mimo Viedne a tak.... aby sme vedeli s drahym... DIKY

tilly
2. dec 2008

arkádia tuším

katrin21
2. dec 2008

co arkadia.. tak sa vola to centrum? neni to nazov Shopping centrum sud, ale Arkadia???

katy1979
2. dec 2008

katrin arkadia je v gyori, ty sa drz názvu SCS

lenkahrehusova
4. dec 2008

Ahojte baby. Mi chodíme do SCS - H&M, C&A. Ceny sú tam super. Je to tam lacnejšie ako v BA. A majú aj lepčí výber. Niekedy majútaké super akcie, že pre deti kúpiš 2 veci za cenu 1 - za 10eur.

sassi
4. dec 2008

my chodievam do AVIONU do OSTRAVY, mame to 100 km a do Blavy až 200km
a ceny dobré, su tam CaA aj HaM nakope v jednom pavilone, vedla hned je aj TAKKO

mne sa zda celkovo, že v ČR byvaju lepšie vypredaje aj skor ako u nas na Slovensku, lepší vyber a niekedy aj prepočet lepší, napr. aj v TESCO, tie ceny zaokrúhlia aby to končílo ...49,- alebo ...99,- a potom to v ČR vychadza lepšie.
Bola soma j vo Viedni, a tam sa mi zdal lepší vyber, aj tie obchody rozlohou väčšie, ale neoplatís a mi tam kvoli tomu trepať.

lenkahrehusova
4. dec 2008

Aj kamarátka chodí do Česka na nákupy. Tiež hovoria, že sa to tam oplatí. Neviem presne kam to chodia, ale tiež je tam viac obchodou po kope. Tak sa dá urobiť väčší nákup a viac sa to opaltí.

lenkahrehusova
4. dec 2008

Ja nemám s Českom skúsenosti, tak neviem posúdiť. Ale každému vyhovuje iné - treba len vyskúšať 🙂

trixi
6. dec 2008

V Rakusku to naozaj vychadza lacnejsie, ale treba si pripocitat aj cestu. Ja nakupujem tam, kde zrovna som na cestach. Napr. v stredu sme mali cestu do Brna a tak som zasla do Olympie a dobre som nakupila mali v HM super akcie na niektore detske veci, ktore som potrebovala pre maleho, napr. svetrik z 350 CZK stal 150 CZK, ale zasa mikina podla cenovky stala 499 CZK a ked som pozrela na slovensku cenu tak bola za 489 SKK. Tak som ju nebrala. V stvrtok som zasa bola na skoleni v BA a kratky kuk do Avionu a nasla som malemu super rukavice, ktore konecne akceptuje. A priznam sa, kedze ich potreboval, tak som cenu neriesila.
Co sa tyka sortimentu tak urcite vedie SCS v Rakusku.

zuzanat
7. dec 2008

ahojte, ja by som chcela ist v januari do BA na vypredaj ked bude v C&A, lebo do SCS nikto somnou nechce ist, tak myslite, ze sa mi tam neoplati ist?

trixi
8. dec 2008

zuzanat, oplati sa Ti ist, ked vies co chces kupit a hlavne natrafis na to co sa Ti paci. Mne sa napr. podarilo nakupit v HM v BA ked mali na vsetky detske veci 25% zlavu. Bol to jeden vikend asi pred mesiacom. Pozeram, ze si z TN a to do BA nie je daleko. Zasa to take hrozne v tej BA nie je. Ja tam vzdy nieco kupim 😀,lenze ja som nakupovacia maniacka 😀 .

stvura
8. dec 2008

Myslim ze sa skor oplati kupovat vo Viedni, i ked tieto obchody neriesim, lebo nemam rada ak su deti "uniformovane"...

lentilk.a
14. dec 2008

Zienky, prosim Vas, v HM a CA v BA maju aj tehu oblecko? Ci len vo Viedni? A neviete aky je vyber?
Dakujem.

certica
14. dec 2008

lentilka, v CA maju

jabera
14. dec 2008

lentilka, maju aj v ba tehotenske oblecenie. viem to celkom urcite, lebo tam chodim. vyber je vyborny, a velmi slusne ceny, teda v ca urcite. mne viac vyhovuje ca ako hm.

lentilk.a
15. dec 2008

Dakujem.
jabera - a aj v HM-ku v BA je aj tehu oblecko? 😅

sassi
15. dec 2008

ja som v CaA na teho oblečko bola, ale nič som si nevybrala, nič mi nesedelo, aj ked velkosti mali 😢

zajo79
15. dec 2008

ja ked som v CA pozerala, tak bud mali velke velkosti, alebo to bolo divne.... mozno niekde v Rakusku maju lepsi vyber.

A sklamana som bola aj z obchodu v auparku, Mutti, ci ako sa to vola..tricka nic moc, kosele tiez... akurat rifle celkom fajn, i ked drahsie, no ale ratam s tym ze ich vynosim aj par tt po porode, kym sa trochu uclovecim.