Objednávate cez next.co.uk?

next86
19. máj 2012

Ahojte, tato tema na modromkonikovi uz je ale nedozvedela som sa ako sa objednava cez anglicky next. Objednavate niekto cez next.co.uk ak ano tak prosim Vas ako dakujem

eliaska23
16. júl 2012

Aj mňa to zaujíma, už lúskam internet a hľadám info, dosť dlho... podarilo sa mi na nexte zaregistrovať, ak si zvolím slovenskú vlajočku... ale to mi hodí tovar v eurách a nie v librách, ak prepočítam ceny v librách na eurá, tak to vyjde lacnejšie, ako ceny, ktoré mi tam hodilo po registrácii pre SVK... rozdiely v cenách sú dosť veľké!!! vraj sa to dá prostredníctvom zriadenia virtuálnej anglickej adresy a potom preposlať na SVK... sú aj slovenské internetové firmy, ktoré ponúkajú služby zriadenia takejto adresy... ale tie poplatky čo si účtujú, no strach a hrôza... skúšala som priamo na uk stránkach, že čo stojí zriadenie takej adresy, ale mesačný poplatok je dosť vysoký a ak nechcem nakupovať pravidelne a nexte zarábať, asi sa to ani neoplatí ☹ fakt je asi lepšie objednať od kočiek z mmb, majú síce na kurze nahodené, ale šak z niečo musia zaplatiť poštovné a aj trošku zarobiť 😉

klauduska
18. júl 2012

Baby,kedze som tu taku temu nenasla,skusim sa opyat Vas...

Mate alebo ste mali zimny overal zn. NEXT?Ja nakupujem z prevaznej vacsiny tuto znacku (spolu so Cherokee),ale overal som nemala, naposledy som si ho objednala,ale bol vypredany a kamoska ma upozornila,ze je dost tenky od nich. Ze v UK maju miernejsie zimy....teraz vaham,ze ci ho objednat znovu alebo nie. Viete mi poradit,ako je hruby a ci Vam/Vasim detickam stacil?
Vdaka. 😉

a presne takto objednavam aj ja,cez kamosku z MMB,stale to vyjde lacnejsie a nemusim stresovat,vyjednavat,hladat,cakat a pod. 😉

onestar
12. aug 2012

baby na mimibazar.sk si najdite zeny co objednavaju z tejto stranky.ony vam presne daju kurz aj sa o vsetko postaraju.chodte na mimibazar,zadajte do vyhladavaca next a tam uz len hladajte a klikajte....

zuzanka2110
25. dec 2012

Všimla som si že na stránke nextdirect sú už ceny nižšie teda prepočtový kurz je 1,4 a menej a k tomu poštovné domov zdarma, takže si už môžme každá jedna objednať a máme to za 5dní doma!!!!! Sa teším 🙂

bejby81
23. feb 2013

@zuzanka2110 a skúšala si teda objednávať? Lebo tu na MK som našla forum, kde kočky riešia, že im neprišiel tovar, nevrátili ani peniaze a podobne. Chcela by som zajtra objednať odtiaľ vecičky, ale toto ma teraz trochu odradilo. Hm, je to bezpečné? Alebo radšej objednať cez tie kočky?

diorka
1. jún 2013

Baby, v stredu vecer som objednala next, v piatok bol uz domaaaaaa, parada. A vyslo ma to menej ako cez baby z mimibazaru

phoebee1
14. jún 2013

Baby, neviete mi povedat, co znamena, ked je pri tovare na nextdirect.com napisane, ze zial nie je mozne objednat? Je to uz vypredane alebo nova kolekcia?

reni1512
17. jún 2013

Ahojte baby, nikto sa mi neozyva na moj inzeratik, tie ktore objednavate cez NEXT castejsie, viete mi pomoct a objednat saty, svetrik a capacky do krstu???(samozrejme o peniazoch a dodani sa dohodneme) velmi by mi to pomohlo, kedze ja sama odtial neobjednavam, alebo ma potom nasmerovat ze co a ako...DAKUJEM

hajanka
17. jún 2013

@reni1512 ahoj

- zaregistruj sa tu http://www.nextdirect.com/sk/en/home
- ceny su v eurach, dodanie na SR, expeduju do 3 dni, postovne zadarmo
- platis kartou embosovanou, slovenskou
- po objednani ti pride confirmation email
- po vyexpedovani ti pride tracking mail s cislom pre sledovanie zasielky
- na druhy den po expedovani mas tovar doma, kurierom

dufam, ze som nic medzitym nezabudla 🙂

reni1512
17. jún 2013

@hajanka ahoooj, dakujem velmi pekne! 🙂 ty nezvyknes objednavat odtial? mne by to asi viac pomohlo.

bidoja
2. júl 2013

ahoj dievčatá, kde nájdem jesennú kolekciu next?

cawes
2. júl 2013

@bidoja nextdirect.com kukni ci uz ju maju

asimon
6. júl 2013

Ahojte neviete kedy nabehne jesenna kolekcia na nextdiret? Rada by som uz nieco objednala ale stale tam nie je :(

laylalu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulienka36
21. júl 2013

ahojte, neviete ci aj na nextdirect.com byvaju vypredaje ? teraz som pozerala stranku a chcela by som sa registrovat,ale nevidela som tam ziadne SALE .

natalienka12
21. júl 2013

@janulienka36 zatiaľ nie, ale mohli by aj tam bývať, no v blízkej budúcnosti určite sale pre Európu nebude, všetko sa im aj tak popredá v Uk

janulienka36
21. júl 2013

@natalienka12 a nevieš nahodou,ceny tam su lepsie ako napr. v obchode v Bratislave ?

natalienka12
21. júl 2013

@janulienka36 toto ti presne nepoviem, ale myslím,že asi rovnaké, len pri objednávke cez internet môžeš využiť aj zľavové kódy

janulienka36
22. júl 2013

@natalienka12 a možem sa ešte spýtať,akko získam tie zlavove kody? 😨 🤐 😵

natalienka12
22. júl 2013

@janulienka36 to chodí v katalógu už registrovaným

yanni
22. júl 2013

@janulienka36 ja objednavam tiez cez nextdirect ale si to davam posielat do Nemecka, kedze v DE zijeme. Tak zlacnene maju aj na nete. Inak ceny na nete su rovnake ako v obchodoch. Aspon v UK, na Malte a v Emiratoch. Len v obchode sa mi zda, ze je viac zlavnenych veci. Ale na nete zase väcsi vyber.

janulienka36
22. júl 2013

@yanni @natalienka12
viete mi prosim este poradit,ako sa tam registrovat?isla som podla brozurky,co je tam k dispozicii,ale nejak mi to nejde.....dam si My account, a na pravej strane Register your details a uz mi to nepreskoci na dalsiu stranu,kde by sa mali vypisovat udaje...... neviete co s tym ???

yanni
22. júl 2013

@janulienka36 no tak som to skusila. Mne to preskocilo. Normalne na formular, vypises data a potom na pravej strane je zelenym step 2 a ides dalej.

poisonblu
22. júl 2013

Pridam aj ja svpoju skusenost s nextdirect....objednane v pondelok a kurier doniesol v stredu 🙂

oya
24. aug 2013

@hajanka ja som už objednala viackrát , takto poslali tovar , ale teraz pri poslednom objednaní , prišlo email o potvrdení objednávky , stiahli aj peniaze , uplinulo už 4 dni , ani email o vyesxpodovaní ani tovar , nevieš mi poradiť , dokedy mám čakať? ´dakujem ☹

hajanka
24. aug 2013

@oya stalo sa ze sj 10dni som cakala na tracking mail, niekomu zas tracking nepride vobed a tovar forucia. Dolezite je, ze ti prisiel confirmation email 🙂

vebinka25
25. aug 2013

Ahojte bábiky chcela by som sa spýtať či niektorá neviete či sa dám cez registráciu na nextdirect.com objednať na next.co.uk lebo keď to prerátavam je to podstatne lacnejšie a hlavne je tam výpredaj ďakujem za info 😉

oya
25. aug 2013

@hajanka ďakujem , trošku som sa ukľudnila 😝

smoulinka7
13. sep 2013

Nemá niekto zlavovoý kod do nextu ???? a nepotrebuje ho??? nachadza sa na zadnej strane katalogu co vam prisiel domov, je to len na noveho zakazníka... Dakujem