Oblečenie Next. Kto by mi ho priniesol z Anglicka?

lenrie
19. sep 2007

baby neviete mi prosim pomoct?nechodi tu niekto do anglicka aby doniesol next oblecenie? 🙂 🙂

ooxy
16. mar 2010

ja som to neskusala este objednavat, tak neviem ako to funguje...ano oplati sa to viac v librach...ale ked uz si svete neviete pomoct...tak aj toto je riesenie 🙂
pozrite...toto nam prislo a je nam to male :(
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

nostek
23. mar 2010

kocky, nemate nejaky spolahlivy kontakt na objednavanie Nextu? Naj z BA a s co najnizsim kurzom. Dakujem

beruska2x
23. mar 2010

koukni na MMB tam si najdes co ti vyhovuje 😉

melouna
23. mar 2010

holky ale já třeba nakupuju v Next bazárcích, sice je to už nošené, ale vždycky si vyberu něco, na čem by jste to ani lupou nepoznaly. A krom toho ceny jsou o víc jak polovinu levnější, jediná nevýhoda, že člověk musí hledat a nenakoupí si naráz oblečení třeba na rok do předu. Moje tak chodí oblíkaná jako frajerka a každý se ptá proč kupuju drahé značkové a já se jen usmívám, vždyť to bylo za pár kaček 😀

vikiem
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wild.horses
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikaluka
9. jún 2010

wild.horses - aké máš podmienky na objednávanie NEXTu?

egrzuz
6. júl 2010

Ahojky, nevím prosím někdo, kdy jsou letní slevy v nextu? Děkuji 😉

zuzi26
27. sep 2010

neviete je naozaj pravda, ze sa da next kupovat cez ich net aj na Slovensko? Pozerala som to a vyhodilo mi to, ze poplatok je za dovoz 5 eur - ale ceny sa mi zdaju o dost vyssie prepocitane na euro...uz ste niektora objednavala na Slovensko z UK?

kamilecka
27. sep 2010

@zuzi26 to sa ti neoplati..ceny v eurach su podstatne vyssie ako v librach..ja som im aj pisala ze preco,ved to nieje normalny prepocet...tak mi napisali na to ze oni kolekcie robia aj rok dopredu a vtedy prepocitavaju aj ceny podla najvyssieho kurzu....ze ceny neurcuje kurz co je momentalne ale ten co je asi rok dozadu....

zuzi26
27. sep 2010

ja som si dala poslat po kamoske, a to boli naozaj ine ceny ☹ s tym postovnym sa to uz fakt neoplati..stale su vyhodnejsie baby na mimibazare co to dovazaju??

kamilecka
27. sep 2010

@zuzi26 najvyhodnejsie je ak mas niekoho v uk kto ti to kupi a posle...ze ti kamoska neda ziadny prepocet....ale inak cez baby na mmb asi sa oplati najviac...treba vyhladat aky ponukaju kurz

beruska2x
27. sep 2010

@zuzi26 vyplati se to jen pres MMb ani kdyz ti to v Uk koupi a posle tak to neni levnejsi - naopak, posta vyjde z a3 kg balik na 39 liber, takze kdyz to prepocitas vyjde to jeste draz... 🙄 mam to fakt vyzkousene...

zuzi26
27. sep 2010

dakujem za rady, teraz mi kamoska kupi zopar kuskov,ale len malo, lebo ide lietadlom, tak zhanam ine moznosti 🙂
cez kamosku ma to vyslo dobre, lebo ona to doniesla so sebou, takze postovne pohoda 🙂

andzi
30. okt 2010

Kočky, nebude niektorá z vás objednávať z Nextu za trošku lepší kurz? Pozerala som na MMB a ten kurz sa mi zdá desný.

zuzanalv
12. nov 2010

Ahojte ,mam otazku kto objednaval priamo z Nextu za aky cas Vam to prislo ,ak vobec prislo a kolko vyslo postovne?

trixi
13. nov 2010

@zuzanalv postovne je 5 €. 2 tyzdne.

tilly24
13. nov 2010

@trixi este by som sa ta opytal, ako je to u nich s platbou, platis vopred cez kartu, alebo sa da aj dobierkou?

trixi
13. nov 2010

Platba je kartou pri objednavke.

zuzanalv
13. nov 2010

Dakujem @trixi a oplati sa objednavat samej alebo cez niekoho cez MMB,este s tym nemam skusenosti a bojim sa poslat peniaze a nahodou to nepride,alebo to nebudu mat tak sa poslu peniaze automaticky naspat,alebo ako?

trixi
13. nov 2010

@zuzanalv ja som objednavala minuly rok na MMB cez jednu zarucene spolahlivu zensku, tak som na skusku objednala "len" za 70 € - bolo to oblecenie pre syna k Vianociam. Super kurz, dobre hodnotenie. Lenze sa nieco udialo, ja (a nielen ja) som zostala bez penazi (platba predom) a bez darceka pre maleho. Kedze sa trochu orientujem v obciansko - pravnych sporoch, tak som dotycnej napisala mail (nie jeden asi 3) a cele som mala pripravene postupit pravnikovi s tym, ze oslovim ostatne podvedene a podame spolocne trestne oznamenie. Ta zena sa mi ozvala, napisala mi strasne arogantny mail, co si to dovolujem a po polroku som svoje peniaze dostala spat. Moje skusenosti-nikdy viac. Bohuzial ma takto dobehla aj ina predavajuca GAP, tovar som sice dostala, ale tiez ma to stalo vela sil, mailov a vyhrazania sa. Mam vsak kamaratky, ktore nedaju dopustit na predavajuce cez MMB. Ja som mala asi v oboch pripadoch smolu. Preto som dala prednost nakupu na oficialnych strankach Next, kde mam zaruku seriozneho jednania, obchodneho vztahu, moznost reklamacie, vratenia tovaru aj napriek tomu, ze to asi stoji nieco viac, ako prepocitavaju predavajuce na MMB.

danulik
13. nov 2010

ja objednavam cez tuto kocku: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=20224 a som velmi spokojna, odporucam 😉

editah222
13. nov 2010

@trixi trixi a můžu se tě zeptat ja na Nextu nakupuješ? Po mě to tam chce anglickou adresu a platební kartu, která souvisí s tou adresou ☹ Navic nezasilaji zboží do ČR. TAkže jestli máš nějaku radu sem s ní.

Ted jsem udělala objednávku přes jednu kočku z MMB, snad zboží dostanu a nebudou s tím žádné potíže. 🙂

trixi
14. nov 2010

@editah222 ahoj, uplne na spodu prvej home page na nextdirect.com si musis zvolit krajinu CR alebo SR, musis mat cislo Next z plastikovej karticky, ktoru ziskas v niektorej z predajni Next. Aspon v SR bola taka akcia pri pokladni v predajni Next mali tieto karticky s 15 € zlavou za prvy nakup v hodnote 30€ cez net. Ked si si zvolila krajinu svojho bydliska, tak nemusis mat bydlisko v UK. Ale ak mas niekoho spolahliveho na MMB, tak vraj sa tam oplati, kvoli cenam. Nepozerala som ake su ceny pre CR, a vzhladom na moje zle skusenosti na MMB som vyskusala ten nakup priamo cez Next. A hlavne som vyuzila tych 15 € zlavu.

nelis
14. nov 2010

@trixi Trixi a šlo ti zaplatit kartou přes internet? Já mám totiž tu kartičku, sleva platí do zítřka, ale zaplatit mi to nejde. 🙄 🙄 Nejde to ani kamarádce....mám Visa kartu, normálně s ní přes internet platíme, ale tady nám ji to prostě nebere...platila jsi to klasickou platební kartou? 😕 😕

editah222
14. nov 2010

@trixi no, jo, ale to nakupuju ne v UK, ale tady v ČR a za ceny které jsou v Nextu v ČR takže to mi není nic platné ☹ Jsou tam šílené cenové rozdíly. Malé jsem z NEXTU z UK dovezla bundu a v přepočtu mě stála 580kč tady v ČR stála 800kč. Tak to se mi víc vyplatí to MMB.
Navíc na tom Nextdirect je mín zboží než na ofic stránkách Nextu. Ale díky.

nelis
14. nov 2010

@editah222 Next všechny ceny snížil o 20% oproti dřívějšku, takže ten rozdíl už není tak hrozný. 😉 Za poštu si berou 130 Kč, což je taky celkem v pohodě. Já mám akorát problém s tím placením.... ☹

editah222
14. nov 2010

@nelis At počitam jak počitam tak furt jsou ty ceny dost vysoké, navic když vezmu, že ofic. kurz GBP je pod 30kč. Na objednávce přes MMB jsem ušetřila asi 2000kč (uděla jsem velkou spojenou objednávku s kámoškama) a to už nejsou malé peníze a to má ta kočka kurz 33kč za libru. Poštovné už je zahrnuto v tom.

nelis
14. nov 2010

@editah222 jj, tak to je pravda - jak jsem už psala v některé z diskuzí, chtěla jsem využít tu uvítací slevu. Hodila bys mi odkaz na tu paní z MMB? Třeba do IP. 🙂 Děkuji. 😵

trixi
14. nov 2010

@nelis ano, bez problemov.
@editah222 ved netvrdim, ze je to lacne. Spytala si sa, ako nakupujem. Ja som vyuzila uvitaciu zlavu 😉 a to sa mi oplatilo 🙂 .