Oblečenie Next. Kto by mi ho priniesol z Anglicka?

lenrie
19. sep 2007

baby neviete mi prosim pomoct?nechodi tu niekto do anglicka aby doniesol next oblecenie? 🙂 🙂

katka512
26. aug 2012

@hajanka Ahoj chcela by som sa ta opytat ci Next objednavas tu od bab z MK alebo z MMb a cy by si mi nejaku vedela poradit s dobrym kurzom a skusenostami ked tak aj IP........
Ako som tuto temu len tak presla tak sa oplati si asi objednat cez niekoho a nie priamo na Sk lebo to vychadza drahsie 😝
budem ti moc vdacna za info 😵

hajanka
4. sep 2012

@katka512 ahoj, najviac z MMB, dobry kurz teraz tazko najst... lebo kurzy isli hore ale objednala som teraz s jednou pani, kt. ma kurz 1,37 poslem ti link na nu. Pa
ps: lacnejsie to vyjde ked objdnas cez niekoho (niekto ti to objedna a posle na SR) 😉

tajemna30
4. sep 2012

@hajanka mohu poprosit o link do IP 😉

ukchick
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lupatko
18. sep 2012

@hajanka pozerám, že objednávaš next už veľmi dlho, tak ťa chcem poprosiť či by si mi nemohla poradiť... Idem objednávať next pre malého na zimu.. chcem spraviť veľkú obj. nech sa mi to oplatí a neviem vôbec aké veľkosti mám objednať... na poslednej poradni cca 8dní dozadu sme mali 5550g a 59cm... teraz nosíme up 3moths a už aj 3-6months... stačí keď objednám túto veľkosť alebo mám objednať aj 6-9? alebo gro vecí už radšej 6-9? zarazil ma ten rozdiel v kg, že na veľkosť 3-6 je rozmedzie len 2kg.. veď teraz sme pribrali za mesiac 1,2kg.. narástli 3cm.. či to je len tak na 2 mesiace a potom ďalšia veľkosť alebo ako? 😕 nejak som z toho magor 😅 😀 😀

petkula
18. sep 2012

@lupatko jestli můžu poradit, tak na teď bych si objednala jen málo věcí 3-6 m a většinu věcí (na zimu) těch 6-9. Těch 6-9 měsíců se vynosí docela dlouho 😉

lupatko
18. sep 2012

@petkula ďakujem 😉

lupatko
18. sep 2012

a čo dávate drobcom na noc v zime? tieto overalčeky sa mi zdajú byť tenké, to tak na teraz.. majú aj nejaké zimné? napr. pletené alebo tak?

monulicka
21. sep 2012

@hajanka ahojky, posles aj mne IP kto objednava Next s dobrym kurzom a veci dorazia skor jak o 2 mesiace? dakujeem

monulicka
25. sep 2012

@anaxamon @hajanka ahojky chcem sa spytat, neviete ci sa da na next.co.uk platit aj tak, ze by som sa prihlasila na sesterkin ucet, dala poslat veci na jej UK adresu, ale platila svojou kartou (t.jplatobna karta registrovana na ine meno a inu adresu)?

anaxamon
25. sep 2012

@monulicka nejde to. Je to bezpecnostny prvok karta viazana k adrese

lubika252
25. sep 2012

som tu nová a milo ste ma prekvapili aké ste spokojné s Nexom a s h-m kom. Sú tam naozaj pekné veci a kvalitné 🙂

jamos
4. okt 2012

@hajanka môžem aj ja poprosiť kontakt (link) na tú pani do IP. Ďakujem

hajanka
4. okt 2012

@jamos je mi luto, ale kurzy sa stale zvysuju, najmensi na MMB je momentalne 1,38

jamos
4. okt 2012

@hajanka už som našla, ďakujem.

michaela80
4. okt 2012

@monulicka mozes zaplatit aj svojou kartou ale musi to byt american express...vo vubke ju maju..ja som nou platila next a nebola viazana k adrese dodania...

monulicka
5. okt 2012

@michaela80 a to mi vydaju vo VUB ako druhu kartu - ja mam Mastercard debetnu... hento musi byt kreditka?

michaela80
5. okt 2012

@monulicka je to kreditka, ja som tam mala uverovy ramec 3000 eur a dostala som ju ako bonus kedze sme tam mali na ucte peniaze za predany pozemok....inou kartou mi next nepresiel.....skus sa opytat ako to je vo vub ...na karte som mala vzdy asi mesiac na vyrovnanie transakcie bez uroku, cize sa super nakupovalo takto...no uz som prisla o tu kartu, kedze stavame domcek a museli sme vziat aj mensi uvera tym padom kreditky zrusit i ked sa z nich necerpalo

lupatko
12. okt 2012

bude aj kolekcia zima 2013 alebo toto je uz vsetko a pride az jarna??

katulka74
17. okt 2012

Uz sa da next objednat aj cez Halens.sk

patadam
19. okt 2012

Neviem, či to sem patrí, ale chcela by som poprosiť mamičky nexťačky, či by mi nevedeli poradiť, či tá zelená bunda s modrým vnútrom a našitým logom next je rovnako pekne zelená ako zeleno-modrá s pogumovaným logom. Dakujem za odpoved.

something
19. okt 2012

pokial viem tak nextdirect.com posiela zadarmo..tak aky problem?

klauduska
26. okt 2012

@something zadarmo na slovensko myslis? 😕

noname26
26. okt 2012

@something prepana dnes som pozrela tu stranku, jake kraaaasne vecicky. uz len tie ceny☹

something
26. okt 2012

@klauduska ano zadarmo...
@noname26 veru veru, krasne

abbie
26. okt 2012

@something uz si odtial objednavala?

something
26. okt 2012

@abbie Ano

denda1301
26. okt 2012

Tiez milujem tuto znacku pre dcerku ja objednavam cez jednu kocku na MMB a teraz mam kurz1:37 ale musim vzdy objednat minimalne za 100 libier,inac sa to neoplati.Je to dost drahe už,ale nikdy neviem odolat.

zuhana2
26. okt 2012

normalny kurz je 1,24 a tie baby si pytaju 1.38, takze maju 0.14 euro na 1 euro a este z toho platia postovne z UK na Slovensko.My platime len postovne zo Slovenska, velky zisk na tom asi nemaju.Podla mna ked sa objedna malo veci za tie ceny, ako su v UK a este treba zaplatit postovne z UK, tak radsej cez tie mamicky sa oplati.Ja mam sesternicu v UK, ktora by mi bez problemov objednala, ale ja ju s tym ani neotravujem, tie mamicky na MMB su spolahlive a lacne.Aj na letisku su priplatky za batozinu, takze ked niekto chce doniest viac veci, tak to tiez nie je lacne.

patadam
5. nov 2012

@zuhana2 mohla by som Ťa poprosiť o link na dáku spoľahlivu mamičku, ktorá objednáva next. Chcela by som objednať po prvý krát a čítam tu barčo. Veľmi pekne ďakujem.