Oblečenie Next. Kto by mi ho priniesol z Anglicka?

lenrie
19. sep 2007

baby neviete mi prosim pomoct?nechodi tu niekto do anglicka aby doniesol next oblecenie? 🙂 🙂

anaxamon
20. feb 2013

@evik13 nemali by ti to drzat lebo oni tu kartu ani len neakceptuju

something
22. feb 2013

Baby, ked vam dojde tovar domov, tak ako spolocnostou? lebo mne stale inou...a ako dlho to trva, lebo tiez rozlicne casy...hmmm

monulicka
25. feb 2013

@something ja som tento rok obj.asi 4x a vzdy max.do 3 dni som mala tovar doma...mne to vozi DHL, z Nextu vzdy poslu aj tracking number kde si pekne zasielku sledujem 😉

something
25. feb 2013

@monulicka No mne prave to cislo nidky nechodi ale dnes to uz dorazilo, vdaka

vika9792
8. mar 2013

dievcata posielali ste niekedy oblecenie z nextu naspat? ak ano, tak aky je postup? dakujem
@something
@monulicka

monulicka
9. mar 2013

@vika9792 ja nie ale @andiekens myslim ano..snad poradi...? 😉

andiekens
9. mar 2013

@vika9792 ahojky, ano uz som posielala spat bez problemov 🙂 treba vypisat listok a poslat. Posta vyjde na 5,50 a peniazky ti vratia zhruba do tyzdna spat na ucet nie vsak za postu, ktoru platis do anglicka 🙂

lilianna28
9. mar 2013

Ahojte, budete také dobré mi poslať nejaké linky /ale iba na spoľahlivé predávajúce napr. na MMB/, kto objednáva vecičky zn. NEXT za rozumnú cenu??? Ďakujem veľmi pekne 🙂

vika9792
9. mar 2013

@lilianna28 a nechces si ho radsej objednat sama? postovne je zadarmo a aspon nebudes preplacat nikomu zbytocne. ja tak nakupujem a do troch dni mam tovar doma 🙂

adrianaolasakova
9. mar 2013

@vika9792 AKO VIEš žE POšOTNé JE ZADARA? NA AKEJ STRANE? NEXTDIRECT.COM?

vika9792
9. mar 2013

@adrianaolasakova no lebo stale objednavam, tak viem 🙂 a ano, na nextdirect.

lilianna28
9. mar 2013

vika9792no, nie je to zlý nápad, lenže tie NEXT stránky sú všetky v angličtine a ja žiaľ iba máločo rozumiem po anglicky :( a cez akú stránku to objednávaš a ako to, že poštovné je zadarmo???????

adrianaolasakova
9. mar 2013

@vika9792 .. to mi nejak nejde do hlavy ze zadarmo? to je ako mozné?

vika9792
9. mar 2013

@adrianaolasakova 🙂 no neviem, asi sa im to oplati, kedze oblecenie nie je najlacnejsie, ale je to na 100% tak, uz som objednavala xkrat

vika9792
9. mar 2013

@lilianna28 objednavam cez nextdirect, a nie je to zlozite. postovne je v cene, veci nie su najlacnejsie, tak sa im to asi oplati 🙂

lilianna28
9. mar 2013

OK, diky pekne...lenže ja mám problém s angličtinou :(

monulicka
11. mar 2013

@lilianna28 @adrianaolasakova alebo to je aj v tom, ze Next vecicky idu na dracku, tak maju pekny obrat a to, ze maju postovne zadara atraktivitu ich tovaru este zvysuje, takze ich to nezruinuje,,, @vika9792 ma pravdu, NAOZAJ JE postovne je zadara 😉 objednavam casto, aj pre kamosky, tak mozem potvrdit 😉

cawes
22. mar 2013

Baby poradte co mam robit nejde nam platit visa kartou ani mojou zuno kartou (visa) ze vraj nemam 3d security kod. Tak by ma zaujimalo co mate za karty?
Uz neviem ako si to mam objednat. Vsetko mam spravne vyplnene, dam cislo karty vsetko potom tam pride ta stranka s takym ciernym textom ze overenie karty a potom error. NO ja neviem co mam mat za kartu

zuzbel1
22. mar 2013

@cawes ahoj, security code, je to posledne trojmiestne cislo na opacnej strane karty, kde ju podpisujes. Dnes som objednavala z nextu, vsetko fungovalo, nemam sice visu, ale mastercard. Pokial by ti to nefungovalo ani po zadani toho kodu, tak skus zajst do banky, lebo nei vsetkymi kartami sa da platit cez net.

cawes
22. mar 2013

@zuzbel1 hej to viem to je ine. Ono je este funkcia verifited by visa to je potom ked vsetko zadas a kliknes objednat tak to to da este tvoj kod ktory si si zadala. Tento kd ci ty hovoris je ccv kod

zuzbel1
22. mar 2013

@cawes Aha, tak tam uz iba zadavam ok,nedavam ziadny kod, to sa mi objavi stranka mojej banky, dam ok a je zaplatene. To si 1x sla objednavat?

cawes
22. mar 2013

@zuzbel1 hej isla a ak sa mozem spytat aku mas banku

zuzbel1
22. mar 2013

@cawes csob, ale platim kreditkou, lebo tu mam embosovanu, s obycajnou platobnou neplatim , neskusala som, mam overenu roky uz tu embosovanu. Mozu mat aj oni nejaku chybu, myslim next, ale ked sa ti to nebude darit tak ozaj zajdi do banky a povedze len, ze chces kartu taku, aby sa snou dalo platit cez net.

cawes
22. mar 2013

@zuzbel1 hej z csob sa to da to som si zistila. nie mne to nevadi da sa to objednat aj telefonicky

laylalu
23. mar 2013

ja som teraz v londyne a za mesiac budem spat na SK. ak niekto chcete nieco z UK ozvite sa 🙂

andynka1
26. mar 2013

@laylalu Ahoj, chcela by som objednať jedny šortky z nextu (na stránke www.nextdirect.com sú už vypredané). Dali by sa priniesť priamo z Londýna a koľko by to potom stálo? Normálne stoja 9 libier. Ide o tovar: Authentic Denim Shorts , size: 2-3 years, colour: Mid Wash, Product code: 775-853-G38. Ďakujem veľmi pekne za info. Andrea

majush
8. máj 2013

dievčatá, poradíte? už dva týždne sa snažím objednať z nextu, ale nechce mi prejsť platba. neviete, čo by mohlo byť vo veci? nemôže to byť tým, že ked som vyplnala registračný formulár, najpr som zadala číslo domu a potom ulicu, čiže v delivery adress je číslo + názov ulice čo potom nekorešponduje s údajmi banky o mojej adrese (názov ulice a číslo domu). alebo kde by mohol byť problém? vypisuje mi to nasledovnú hlášku : There was an error whilst trying to take payment. Please try again. (objaví sa po zadaní potvrdzovacieho kodu od banky). na iných stránkach mi kreditka funguje, aj som písala do nextu, ale odpísali, že všetko sa zdá v poriadku....som zúfaláááááááááááááá 😔

alena1808
8. máj 2013

ja som v Uk a aj Next tu mame..

cory
10. máj 2013

chces len nove oblecko? viem ti zohnat nosene, ale minimalne nosene, stav ako nove. ak by si chcela, ozvi sa

cawes
10. máj 2013

@majush a neprisiel ti email ani nic? a co mas za kartu resp. z ktorej banky?