Oblečenie Next. Kto by mi ho priniesol z Anglicka?

lenrie
19. sep 2007

baby neviete mi prosim pomoct?nechodi tu niekto do anglicka aby doniesol next oblecenie? 🙂 🙂

majush
11. máj 2013

@cawes nič mi neprišlo. mam maestro z csob. volala som aj do banky, ci neurobili nejakú vinkulaciu ale tvaria sa, ze je vsetko v poriadku, ze je chyba na strane obchodnika. skusala som aj manzelovu visu z vubky a to isté....

bea_t
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
catherinat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klarusek
6. júl 2013

@catherinat ahoj mela byh zejem🙂 prosim posli mi nejake info na mail klarca09@seznam.cz. Dekuji

lenu_lienka
6. júl 2013

Ahojte kočky, potrebujem radu. Chcem dcérke (má 3 mes, meria 63cm) objednať veci z nextu, z kategórie "newborn girl and unisex". - je to od 0mes-18mes). Ako je to s veľkosťami?? Viete mi poradiť akú veľkosť oblečka jej objednať?? Osobne si myslím, že veľkosť 3-6, no nemám s tým skúsenosť a viem, že v UK sú tie veľkosti úplne iné (kamoška mi nosí veci z UK a tam kde píšu napr. 6 mes. nosí už teraz)....
ĎAKUJEEEEEM

petrajavor
6. júl 2013

@lenu_lienka co mám zkušenost tak Next dělá věci malinko větší stejně jako H&M ale i tak bych objednala 68 což je těch 3-6měs jak píšeš 😉

monule1
25. júl 2013

Holky, mrkněte na babyboutique.cz, tam mají Next za super ceny 🙂

outlet24
3. aug 2013

Vidim ze sa tu rozvinula celkom zaujimava diskusia na temu detkych veci znacky NEXT, my sme mali niekolkokrat ponuku od dodavatela na detske vecicky next, len sme si neboli isti ci by tu bol o to zaujem. Poradte, kto mate ake skusenosti s tymito vecami 🙂

monulicka
13. aug 2013

@outlet24 my sme velmi spokojni co sa tyka dizajnu aj kvality...teda raz sa nam stalo, ze sme kupili teplaky a po jednom prani sa hrozne ozmolkovali a vyzeraju otrasne...ale kedze tam bolo 65% polyesteru, tak sa ani necudujem..vzdy uvadzaju zlozenie na stranke tak si to asi treba sledovat, ale to bola vynimka, aspon u nas...
co sa tyka velkosti, tie nam sedia, ale treba sa skor riadit vyskou nez vekom, este nikdy sa nem nestalo, ze by nam nieco bolo male, skor naopak...🙂

outlet24
13. aug 2013

Super, ďakujem veľmi pekne za referenciu 🙂

katkup
19. sep 2013

pls, ak niekto objednava priamo z UK nextu a nie directu, tak mi napiste, dakujem 🙂

zuj
19. sep 2013

@katkup tu na MK objednava @soldi alebo na FB si najdi mimibazarik...

soldi
20. sep 2013

@katkup
@zuj cezo mna to vyjde ovela lacnejsie ako cez mimibazarik. Kurz mam 1,32 a nemam take sialene vysoke slovenske postovne ako on 🙂

silvia1101
20. sep 2013

@katkup Ja si objednávam veci pre malého z next directu cez ich internetovú stránku. Nikdy som nemala problém s platením cez kartu ani s doručením kuriérom. Napr. naposledy pred týždnom som objednala 25ks v piatok, vsetky mali skladom a v utook doobeda mi ich uz aj kuriér doručil. Sú to krásne a kvalitné kúsky. Posledne som objednávala aj kamoške, aj ona bola s výnimkou jedného trička spokojná (sivá farba, vyzera ako vyprate - ale to je look). Posledne sa kamarátka snazila zaregistrovať aj na UKnexte, ale nechcelo jej to akceptovať mimo UK údaje, takže predpokladám, že to nie je možné, pokiaľ nevkladáš údaje priamo z UK. Bolo tam pár vecí vo výpredaji, ktoré by sa zišli ale hold nešlo to.

klarikab
20. sep 2013

Mamičky aha - kuk na S DEŤMI DO MESTA : https://www.facebook.com/pages/S-DEŤMI-do-mesta...

catherinat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mia6012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzuliak1981
20. jan 2014

objednavate niekto z asda.co.uk?

pslahorova
20. jan 2014

nextdirect.sk a za 2 dni to mate doma

wiky1405
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petra8107
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreakan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bursma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bursma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andynka1
17. mar 2014

Ahojte, neviete prosím vás niektorá, či sa dá zaregistrovať na stránke www.next.co.uk aj iná adresa ako v UK (mne to nešlo) a chcela by som objednať nejaké vecičky priamo z výpredaju. Dá sa odtiaľ poslať len do UK? Ďakujem za radu.

anaxamon
17. mar 2014

@andynka1 len uk adresa ide zaregistrovat a posielaju len v ramci uk, bud nakupis cez sprostredkovatela, niekoho znameho v uk alebo vyuzijes sluzbu nakupy v anglicku

baabuuu
17. mar 2014

ahojte,
objednavame z nextdirect, zatial spokojnost. dodanie rychle a bez problemov, vela krat maju aj dorucenie nad 20e zadarmo. vecicky su super. zaregistrujes sa, budes dostavat aj info mailom,..a uz treba len kreditku na platbu 🙂

stoke
17. mar 2014

@cory ja by som mala zaujem 🙂

cory
17. mar 2014

@stoke dievcenske ci chlapceske? a velkost?

stoke
17. mar 2014

@cory dievcenske, vel.18-24m letne a jesenne 2-3r 🙂