• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Oblečenie Next. Kto by mi ho priniesol z Anglicka?

14. novembra 2015 
Aha, tak to by bolo celkom fajn a este jedna vec plati sa to v eur ? a postovne nahodou nevies?
19. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fajn ja pisem siahodlhy prispevok a mi ho neodosle nakoniec no :unamused:

fabula keby cosi pisni mi do IP, len to som chcela ze ja som v Anglicku a je tu vela obchodov s krasnym oblecenim pre deticky a su aj o polovicu lacnejsie ako NEXT napriklad no....
19. júl 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
postovne tam pise 5Eur tusim a budes to platit asi v eurach ked je to cez rakusko...
19. júl 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.nextdirectory.eu/page.asp?b=X44&p=770&o=1

tu mas link su tam ceny v Eurach... ja kupujem aj George aj Cherokee tuna alebo znacku TU, su fakt lacnejsie a maju tiez pekne vecicky, neviem aky je teraz vyber na SK v Tescu ale tuna dobry naozaj uz na tak male babatka maju krasne komplety nohavice svetrik alebo pre dievcatka suknicky satky mencestrove, no je toho kopec :grinning:
19. júl 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Aj ja si už dlhšie objednávam veci z Nextu cez MMB a som maximálne spokojná - obrázok = realita a je to lacnejšie ako v obchodoch v Ba.
19. júl 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme dnes boli v BA,ale v nexte sa mi nepodarilo pre maleho nic zohnat tento rok, na 1,5 - 2 roky takmer nic a ak bolo sa mi nepacilo, nakoniec sme skoncili v mothercare a tam som zohnala par kuskov, za par euracov :dizzy_face:
v UK to bola ina parada nakupovat a ceny podstatne nizsie, este mam objednane cez kamaratku co zije v Londyne, ale ani jej sa cez net moc toho nepodarilo zohnat, tak zbehne este po obchodoch, tak hadam zozenie aj nejake rifle a mikinu :confused:
19. júl 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak to ze teraz su vsade vypredaje, takze tazko sa zhana :grinning:
19. júl 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru tazko tazko a najma pre chlapcov vo veku mojho krpca, pre dievcatka mali pekne veci aj vyber, pre chalanov poslabsie, ale aspon som nemala dilemu, co vybrat :grinning:
19. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule tak ked budete nieco potrebovat z NEXTU z webky, tak mi pisnite IP
19. júl 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
new, ja som rada ze si aspom cez nett mozem objednat next, lebo sme boli v ba a v tych obchodoch to s tymi cenami trosku prehanaju......
19. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barny, v piatok začali v nexte výpredaje, tak preto si tam nič nenašla...ja som to našťastie stihla, prišla som 5 minút po otvorení a bolo to tam hrozné, normálne som si myslela, že sa tam niektoré dotyčné pobijú :grinning: :fearful: no hotová komédia :slight_smile:
19. júl 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majula, no viem, ze zacal v piatok, ale do BA sa mi nedalo skor, ako v nedelu, ale nevadi, ja som si dala kupit nieco v UK cez kamaratku, tak bude mat maly dost a bude to aj lacnejsie :slight_smile: min rok, ked bol krpec maly zohnala som aj v BA a to som tiez nebola prvy den, tento rok sa nepodarilo, ale mothercare mal fajn veci a pre dievcatka nadherne :dizzy_face:
20. júl 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som taky vypredaj raz zazila v blave, to som este nemala krpceka, bola som tehu a isla som tam malemu par veci kupit ale to som nevedela ze su vypredaje.....normalne davova psychoza,bitka o veci.....som len kukala ze co sa deje......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teraz objednam next´z domu a este mi ho aj dovezu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. júl 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko sa plati za postovne??
20. júl 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matima, next ti na slovensko nedorucia...................mne to nosila bud segra,alebo kamoska, alebo cez mimibazar....
20. júl 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam kamosku v rausku kusok za hranicami, staci objednat to na jej adresu? :confused: kde najdem cenu postovneho do rakuska? diiiiik :wink:
20. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak, vyssie na tejto stranke o tom pisala new aj nejake linky dala, tak si to kuk................
20. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez vacsinou si objednavam cez kamaratku, nastastie je ochotna par krat do roka nieco objednat pre maleho a je vyhodnejsie, tiez som objednavala aj cez mmb alebo drazim na mma, tam sa mi tiez niekedy podari peknucke vyhrat :dizzy_face:
20. júl 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak

do rakuska si uctuje next postovne 15 euro.
20. júl 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomoc MAMINKY PROSIM PORADTE!!prosim!shanim tenisky next jedna pani je na mmb nabizi ale odmita mi sdelit kod a nam se šíleně libi....vsechny vas prosim kdo by mi mohl sdelit kod nevite nekdo nejsou na netu dekuji vsem jsou to tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30791088
10. feb 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.halens.cz/cz/q4r/markenwelt/next/index.html

je to nástupca quelle, zatial len v ponuke v ČR, určite možno i na slovensku dorazí.
10. feb 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denousek - no a tak proč si je od ní neobjednáš? :sweat_smile:
10. feb 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denousek - neviem, ci si uz zohnala kod, je to 497-675-G86
12. feb 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau!nevíte kdy bude doplněná kolekce?
12. feb 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pavli, nieco uz je doplnene, klikni si na new arrivals
13. feb 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: na prťata teda nic moc :frowning2: zatím
13. feb 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:

tak mi objednáváme next tayk z MMB od jedné paní ta to nakupuje v anglii a ceny super, :slight_smile: já jsme spokojená, mám spaní moc dobrou zkušenost :slight_smile: :wink:
20. feb 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, co hovorite na tuto kolekciu ??? dufam ze este doplnia nieco super na leto, lebo podla mna zatial nic moc... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
next uz posiela aj na Slovensko- kuk na ich stranku :slight_smile:

"Next now deliver to your door in Slovakia for just €5."
21. feb 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok