• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Oblečenie Next. Kto by mi ho priniesol z Anglicka?

14. novembra 2015 
ahojte my si davame posielat veci ku kurierovi do skladu a on nam to potom posiela ked to ma tak 15kg. Ak mate zaujem poslite IP. Berie tak okolo 1,60 libry za 1kg max 2 libry. Dovezie vam to az ku dveram :slight_smile:Uz ho pouzivam skoro 2 roky.
2. mar 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lelask,tak to mas super....mne to bud niekto donesie alebo mi to kamoska posle a je tam postovne za cca 2 kilovy balik 15 eur......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono najlepsie by bolo keby sme sa v tych obchodoch mohli vlastnorucne prehrabat :grinning: :grinning: :grinning: to by bolo kiiiil :grinning:
3. mar 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lelask tak keby ma tam pustili tak ako to by bola ina divocina...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne stcilo ked mi segra posielala odtial fotky to uz bolo kiiil a ani som tam nebola..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som tam dnes poobede bola a poviem vam ze za 5rokov co som tu v uk, krajsiu kolekciu som nevidela. uzasne veci. umierala som. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na zivo su tie vecicky 100krat krajsie ako na fotkach. :wink:
3. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pancake a co se ti tak líbilo? :grinning:
3. mar 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
panceka tak to ti zavidim......nedas nam nejake fotto do albumu????
3. mar 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlalpcenske oblecenie je uplne fantasticke. no proste som chcela zase nakupovat ale bola som chvalabohu s priatelom a ten mi dal zakaz. :angry:
lebo moj maly ma toho naozaj uz dost. takze nevynosi ani stvrtinu z toho co doma ma. :pensive:
3. mar 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
panceka esteze mame tych chlapov ze nas krotia............. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. mar 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: to máte pravdu holky :grinning:
3. mar 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pancake - co sa ti pacilo z novej kolekcie???
4. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isla som to pohladat ale veru na nete to nie je. take krasne bledo sede riflicky uplne makkucke a perfektne vypracovane. ...no a nevidim ich... :confused:
4. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
panceka na nette nie je polovica veci...... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. mar 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved som zostala v soku. lebo nic som nenasla. su tie vecicky uplne bozske. vypracovane krasne a teraz ta jarna-letna kolekcia...no lutujem ze nie som dieta... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. mar 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my lutujeme ze niesme v zahranici........ :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. mar 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska nelutuj. minula by si tu aj posledny halier. ja uz odchadzam o 3 tyzdne z uk na stalo a som si postupne kupovala oblecko pre maleho a mozem povedat ze je to okolo 1000libier. uz som to prehnala...tak teraz chodim iba obzerat. :cry: ale znovej kolekcie nemam nic. :frowning2:
4. mar 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pancake, poznám to míňanie, vždy odídem z UK s prázdnou kartou alebo v mínuse, to a nedá odlolať!!!
myslím, že keby som žila v USA alebo UK, je zo mna 100% závislý človek od nakupovania :pensive: :grinning:
4. mar 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pancake a ked to na nete nie je, tie vecicky, je to potom v katalogu alebo kde to najdeme, hmm? :grinning: existuje vlastne nextovy katalog? :wink:
4. mar 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
existuje, poriadne hrubý :wink:
môžem Ti niečo kúpiť Pepies :wink:
4. mar 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula diky, ak sa Ti to zmesti do batoziny, budem rada.
ten katalog ako ziskam? je niekde k dispozicii?
nespominala si nahodou niekde, ze sa da kupit? :slight_smile:
4. mar 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ich videla na MMB.
4. mar 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. mar 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite musi byt aj oblecko :wink:
4. mar 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katalog si mozes objednat na adresu v Uk za poplatok. okolo 5libier stoji ale je velky a hruby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. mar 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som sa nemýlila :wink:
pancake a je tam vlastne viac vecí ako na nete, predpokladám...
4. mar 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozrite, čo som našla :grinning:
http://www.facebook.com/pages/MILUJEM-nEXT/209818745305
na facebooku je skupina Milujem Next, Pepies, pridáš sa? :grinning:
4. mar 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este to by mi chybalo, mat katalog, uz teraz mozem prehrabovat vidlami Kubkove veci, a keby som uvidela katalog, tak neviem,neviem. este dobre, ze ho nemam :grinning:
PS: neposlete mi ho niekto?
4. mar 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula jasne, ze sa pridam :wink:
4. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si myslela :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, radšej nevidieť :dizzy_face:
4. mar 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok