Oblečenie Next. Kto by mi ho priniesol z Anglicka?

lenrie
19. sep 2007

baby neviete mi prosim pomoct?nechodi tu niekto do anglicka aby doniesol next oblecenie? 🙂 🙂

lelask
2. mar 2010

ahojte my si davame posielat veci ku kurierovi do skladu a on nam to potom posiela ked to ma tak 15kg. Ak mate zaujem poslite IP. Berie tak okolo 1,60 libry za 1kg max 2 libry. Dovezie vam to az ku dveram 🙂Uz ho pouzivam skoro 2 roky.

lucaska
2. mar 2010

lelask,tak to mas super....mne to bud niekto donesie alebo mi to kamoska posle a je tam postovne za cca 2 kilovy balik 15 eur......... 😝

lelask
3. mar 2010

ono najlepsie by bolo keby sme sa v tych obchodoch mohli vlastnorucne prehrabat 😀 😀 😀 to by bolo kiiiil 😀

lucaska
3. mar 2010

lelask tak keby ma tam pustili tak ako to by bola ina divocina...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mne stcilo ked mi segra posielala odtial fotky to uz bolo kiiil a ani som tam nebola..... 😝

pancake
3. mar 2010

baby ja som tam dnes poobede bola a poviem vam ze za 5rokov co som tu v uk, krajsiu kolekciu som nevidela. uzasne veci. umierala som. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 na zivo su tie vecicky 100krat krajsie ako na fotkach. 😉

pavlina05
3. mar 2010

pancake a co se ti tak líbilo? 😀

lucaska
3. mar 2010

panceka tak to ti zavidim......nedas nam nejake fotto do albumu????

pancake
3. mar 2010

chlalpcenske oblecenie je uplne fantasticke. no proste som chcela zase nakupovat ale bola som chvalabohu s priatelom a ten mi dal zakaz. 😠
lebo moj maly ma toho naozaj uz dost. takze nevynosi ani stvrtinu z toho co doma ma. 😔

lucaska
3. mar 2010

panceka esteze mame tych chlapov ze nas krotia............. 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

pavlina05
3. mar 2010

😉 to máte pravdu holky 😀

sisa2
4. mar 2010

pancake - co sa ti pacilo z novej kolekcie???

pancake
4. mar 2010

isla som to pohladat ale veru na nete to nie je. take krasne bledo sede riflicky uplne makkucke a perfektne vypracovane. ...no a nevidim ich... 😕

lucaska
4. mar 2010

panceka na nette nie je polovica veci...... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

pancake
4. mar 2010

no ved som zostala v soku. lebo nic som nenasla. su tie vecicky uplne bozske. vypracovane krasne a teraz ta jarna-letna kolekcia...no lutujem ze nie som dieta... 😵 😵 😵

lucaska
4. mar 2010

a my lutujeme ze niesme v zahranici........ 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

pancake
4. mar 2010

lucaska nelutuj. minula by si tu aj posledny halier. ja uz odchadzam o 3 tyzdne z uk na stalo a som si postupne kupovala oblecko pre maleho a mozem povedat ze je to okolo 1000libier. uz som to prehnala...tak teraz chodim iba obzerat. 😢 ale znovej kolekcie nemam nic. ☹

babula90
4. mar 2010

pancake, poznám to míňanie, vždy odídem z UK s prázdnou kartou alebo v mínuse, to a nedá odlolať!!!
myslím, že keby som žila v USA alebo UK, je zo mna 100% závislý človek od nakupovania 😔 😀

pepies
4. mar 2010

pancake a ked to na nete nie je, tie vecicky, je to potom v katalogu alebo kde to najdeme, hmm? 😀 existuje vlastne nextovy katalog? 😉

babula90
4. mar 2010

existuje, poriadne hrubý 😉
môžem Ti niečo kúpiť Pepies 😉

pepies
4. mar 2010

babula diky, ak sa Ti to zmesti do batoziny, budem rada.
ten katalog ako ziskam? je niekde k dispozicii?
nespominala si nahodou niekde, ze sa da kupit? 🙂

babula90
4. mar 2010

ja som ich videla na MMB.

babula90
4. mar 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7605412&tab=8
ale neviem, ci maju aj na oblecko.

pepies
4. mar 2010

urcite musi byt aj oblecko 😉

pancake
4. mar 2010

katalog si mozes objednat na adresu v Uk za poplatok. okolo 5libier stoji ale je velky a hruby 😵 😵 😵 😵

babula90
4. mar 2010

tak som sa nemýlila 😉
pancake a je tam vlastne viac vecí ako na nete, predpokladám...

babula90
4. mar 2010

pozrite, čo som našla 😀
http://www.facebook.com/pages/MILUJEM-nEXT/2098...
na facebooku je skupina Milujem Next, Pepies, pridáš sa? 😀

pepies
4. mar 2010

no este to by mi chybalo, mat katalog, uz teraz mozem prehrabovat vidlami Kubkove veci, a keby som uvidela katalog, tak neviem,neviem. este dobre, ze ho nemam 😀
PS: neposlete mi ho niekto?

pepies
4. mar 2010

babula jasne, ze sa pridam 😉

babula90
4. mar 2010

som si myslela 😀 😀

babula90
4. mar 2010

veru, radšej nevidieť 😵