Oblečenie Next. Kto by mi ho priniesol z Anglicka?

lenrie
19. sep 2007

baby neviete mi prosim pomoct?nechodi tu niekto do anglicka aby doniesol next oblecenie? 🙂 🙂

silwia
2. okt 2007

Neda mi to aby som sa neozvala na drazobu v ba.som z ba a tu byvam 5 rokov.vsetky veci next,nike a ostatne mame kupovane len v ba a to za smiesne prachy.naopak veci kupovane v mt ak nahodou surne potrebujeme su drahe.rozdiel na teniskach je okolo600 sk.znama opickova mikinka next vyde na mmb asi 520-600 sk.my sme za nu v ba dali 389 sk.staci sledovat akcie a vypredaje a bratislava sa vam nebude zdat vobec draha.pekny den silvia

certica
2. okt 2007

ked su vypredaje, tak su vsetky znacky lacne, resp. prijatelne 🙂

flipinka
12. jan 2009

Baby, dajte sem tip na nejaku doveryhodnu objednavajucu, co nema moc navysenu cenu. Chcela som objednat z Nextackej stranky priamo, no zistila som, ze sa to neda ☹ , na SK neposielaju 😢

zuz11
12. jan 2009

ja si uz dva roky objednavam cez uzivatelku olinku s. na mm 😉

yasmina
12. jan 2009

aj ja si objednavam cez Olinku z Mimibazaru a je to super spolupraca!!!

maja5
16. jan 2009

ahoj zuz mohla by si mi poradiť tie miery ako to tam majú new baby je 56? a čo tak up to 1 to je 62? prosim poradte

m.m.k
23. jan 2009
bashka
23. jan 2009

...ach a ja stale nechapem, co je na tom nexte...normalne davova psychoza...hello kitty a next 😝 no nic...ja len tak 😎

debra
25. jan 2009

zuz11 súhlasím s tebou,next na Slovensku,konkrétne v jednom shopping parku v BA je hroooozne drahy,vsak rifle,čo objednala za takmer 22 libier tam stáli takmer 40libier 😲 😲 😲 aj ja objednávam cez mimibazar už pár rokov od Lubky...ja už som si tak zvykla na next,je to super kvalita a aj po viacnásobnom opratí to drží tvar... 😉

maca793
26. jan 2009

ahojte, ja len tak z odbočky. ja chodím raz do mesiaca na výpredaje, síce je to sekáčové oblečenie, ale je značkové a dosť zachovalé. ja mám skoro každú druhú vec z nextu a nedávam za to veľké peniaze. tričko stojí 20,sk , nohavice 30,sk .

vilki
11. mar 2009

baby a nechodite niektora do madarska alebo do rakuska? tam nemaju next?? my sa chystame niektory den asi do madarska na nakupy ale nikde som nezistila ci tam je niekde next... 😒

iwuskaaa
11. mar 2009

Macka, ja som minule len tak "skočila" do sekáča a každú druhú vec, ktorú som chytila do ruky bola Next...možno som mala len šťastie na nový tovar, ale tie ceny boli smiešne a kvalita super, na niektorých kúskoch neboli vidieť žiadne známky nosenia 🙂 ...no ale som asi mimo témy 😖 ...

vilki
11. mar 2009

no babenky neviete niektora nahodou ci nieje v madarsku alebo v rakusku next?? prosim dajte mi vediet

emogeon
11. mar 2009

v rakusku next nie je urcite
kuk aj tu :

www.hojdacka.sk/

vilki
11. mar 2009

emogeon, dakujem, aspon tam nebudem hladat next a o madarsku nevie nikto, neni tam niekde next??? 😕

vilki
12. mar 2009

no tak si asi pojdeme nakupit nextik do blavy....aj ked drahsie ale co uz.... 😒

dididi30
12. mar 2009

ahojte, ja mam za domov next 😀 no som v anglicku , tak preto 😉 super ceny a doma to fakt prehanaju, ci na oblecku next ci h&m , tu ked je akcia, normalne za par supov 😕 no nekup to 😎

darina77
12. mar 2009

Vilki, v madarsku je next v Budapešti, v obchodnom centre West and City.

sasiki
12. mar 2009

dididi, sa ti machruje 😀 😀 😀

xxmargaretka
12. mar 2009

ahojte..
tak ja by som urcite nekupovala next na sk bo je strasne predrazeny
a aj tak hojdacka co je tu web je draha
ja kupujem cez pani s NICKOM : kaktka k a ID : 8121 a som max spokojna..uctuje si 1,30e za libru a taku cenu maju skoro vsetky co to ponukaju na mmb..

lucaska
12. mar 2009

dididi, tak to mas super..aj ja chcem mat next za domom......... 😝 aj ja si myslim ze to v tych obchodoch prehanaju,ja si bud objednam alebo my segra donesie s anglicka.......... 🙂 😉
rakusku nie je next,aspom co ja viem........

sasiki
12. mar 2009

aj mne sa zdá hojdačka riadne drahá.....viac sa to oplatí cez baby z mmb.

minkak.
12. mar 2009

kuk sa do rebeca771 olseh poznaš

vilki
12. mar 2009

dakujem baby, ale objednavat cez mmb nemozem, resp. mozem pre maleho, lenze moj muz je teraz zatazeny na next-acke veci a pre neho objednavat....to je najlepsie ked si vyskusa a ten next v budabesti je len detsky alebo aj pre dospelych?

darina77
12. mar 2009

Vilki nie je len detský, majú tam aj pánske a dámske veci.

vilki
12. mar 2009

dakujem, potesila si ma.... 🙂

yasmina
15. mar 2009

na nete je uz nova kolekcia!nadhera!

etuska
15. mar 2009

ahojte,my tu mame next outlet-najpr mi trvalo kym som sa zorientovala,no da sa celkom dobre nakupit. V lete mozno hodim par veci na MMB 🙂

danu
19. júl 2009

fabula • Dnes o 13:02
Ahojte ,neviete nahodou niektora ake su podmienky a ako sa objednava priamo zo stranky nextu ?
Chcela by som nejaku vybavicku ale chcela by som si to objednat sama . Je to lacnejsie .
Dik

newyorkgirl • 1d • Dnes o 13:03
fabula ty si na slovensku? pochybujem ze z webky anglickej ti medzinarodne dorucia, ak si v Anglicku to je ina vec 🙂

fabula • Dnes o 13:04
dorucili by mi to do rakuska ?

newyorkgirl • 1d • Dnes o 13:06
pockaj ja to pozriem ale vazne pochybujem ze by dorucovali mimo UK, to tak Ebay jedine, ked sa dohodnes s predajcom, vela predajcov na Ebayi ponuka aj nove vecicky NEXT s visackami za super ceny, len sa v tom treba hrabat no 😀

newyorkgirl • 1d • Dnes o 13:07
tu mas zoznam krajin, Rakusko tam je

http://help.next.co.uk/Section.aspx?ItemId=10168

newyorkgirl • 1d • Dnes o 13:09
a este je tam taka vec, ze musis platit kartou na ktorej je presne taka adresa ako ta kde to chces dorucit...

pozri sa najjednoduchsia vec je, ak mas niekoho v anglicku, dat mu zoznam a nech ti nakupi a donesie, ci nemas nikoho?

fabula • Dnes o 13:10
To znamena , ze by mi to dorucili aj do rakuska az som to dobre pochopila... ta moja anglina je trochu horsia nez lepsia ...... ja by som to chcela poslat na kamarata ale este neviem ako to zaplatit.
si strasne zlata

newyorkgirl • 1d • Dnes o 13:12
no musi to zaplatit ten komu na adresu to pride, tak som to myslela, nemozes to zaplatit ty slovenskou kartou napriklad a poslat to jemu do rakuska vies, je to ochranne opatrenie, aby niekto nezneuzil kartu no