Oblečenie Next. Kto by mi ho priniesol z Anglicka?

lenrie
19. sep 2007

baby neviete mi prosim pomoct?nechodi tu niekto do anglicka aby doniesol next oblecenie? 🙂 🙂

klauduska
21. mar 2012

Ahojte baby,

suhlasim s Vami,ze to vyjde lacnejsie,ked objednavam cez babu z MMB.objednavam tak uz dlho.Len teraz by sme si chceli objednat viacere kamosky spolu a tak uvazujeme,ako by sme mohli na tom este usetrit.

Rozmyslala som,ze by som to mohla spravit nasledovne:
Mam kamosku v UK,zaregistrovala by som ju,s jej telefonnym cislom(lebo ked som zadavala nase cislo,stale mi vypisovalo,ze je zle), a objednala tovar na jej adresu. Ona by mi to potom preposlala.Lenze,teraz neviem,ze co by stalo postovne z NEXTU k nej domov a potom od nej k nam na Slovensko.Ci by to nakoniec nevyslo mozno aj este viac.... 😒 Ci takto to robia aj babeny z MMB?

Neviete mi poradit ako to spravit a ze co moze stat take postovne?

Dakujem za vsetky tipy a rady.... 😉 🙂

6mia6
22. mar 2012

@diorka prepni si na stránke dole na slovenskú vlajočku a skús to znova

6mia6
22. mar 2012

je tu niekto kto je priamo v UK?? alebo vie objednať veci z anglického nextu. Chcela by som šiltovky pre synov ale v slovenskej verzii nie sú.

blondi2
28. mar 2012

@klauduska objednanie z nextu k tvojej kamoske domov stoji 4 libry, teda aspon tak to bolo nejaky rok dozadu. ale kolko vyjde postovne na svk, to neviem.

klauduska
28. mar 2012

@blondi2 dakujem,uz som nieco lovila aj na nete a najlecnejsie co som nasla z UK na Slovensko boo za nejaky cca 15 kg balik(nevime to inak odhadnut,ze kebyy objdnavam vo vacsom,ze kolko kg to ma),tak ma postovne vyjde cca 27-30 €.
Nakoniec som teda zistila,ze sa nam to ani neoplati,rozdiel by bol minimalny,ak nie vacsi,takze objednam asi cez babu na MMB. 😒

blondi2
29. mar 2012

@klauduska a aku babu? das mi na nu kontakt cez IP, aj kurz aky berie? diky

matya.b
6. apr 2012

Caute kocky neviete odkial baby z MMB objednavaju znackove sportove oblecenie napr. adidas okrem sportsdirectu.com? Zistila som totiz ze to zacali nechutne predrazovat. Tak napr. prechodna adidas bunda v uk vo vypredaji stoji 9,90£ a u nas za tu istu pytaju 24€.

imeon
13. apr 2012

Zdravím Vás, vie mi teraz niektorá maminka objednať vecičky z Nextu?

klauduska
14. apr 2012

@matya.b to neviem,ale ja si objednavam priamo zo sportdirectu... 😉

peggi
18. apr 2012

Ahojte,prosím,poraďte mi,neviem sa vysomáriť z UK veľkostí detského oblečenia. Moj malý nosí veľkosti 104-110,aké sú to veľkosti podľa anglického číslovania aké má aj Next? Ďakujem za odpovede.

jabber
18. apr 2012

@peggi oni to mají podle věku, takže vel. 104-110 (cm) je 4-5 (let) 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=54496578&tab=8

peggi
18. apr 2012

@jabber ďakujem ti veľmi pekne.

happy3
21. apr 2012

caute,no konecne som nasla aku taku temu co sa tyka nextiku 😉 .Mate niektora z vas tieto tricka vo vel.80?Ak ano poprosila by som vas o premeranie,dakujem 🙂

hajanka
23. apr 2012

@peggi orientuj sa nie podla veku, ale podla jeho vysky! Vek je absolutne nesmerodajny.

Moj syn ma 8 rokov a nosi rifle na 10 rokov (niektore bundy na 9) - (co je podla Next velkostnej tabulky na vysku 140cm, on ma vysku 132cm), takze cislovanie podla vysky pekne sedi, rozdiely male mozu byt len v strihoch.

Neterka ma 13 mes., ale kebyze jej kupim oblecko na 12-18 mes. tak sa do neho nevtrepe, lebo je vysoka, ma 85-86cm. Takze nosi na 1,5-2 roky co je podla Next velkostnej tabulky na vysku 86-92cm

Riad sa vyskou a pozeraj velkostne tabulky, nie vekom. Nie kazde dieta v rovnakom veku je rovnako vysoke.
Mamicky miesto toho aby sa riadili vyskou dietata, sa riadia vekom a potom kritizuju, ze Next cislovanie vobec nesedi 😀

jabber
23. apr 2012

@peggi přesně jak píše @hajanka jsem to myslela, ale tos určitě z přiložené tabulky už pochopila sama 🙂

zuzanamolnarova
25. máj 2012

ahojte, dá sa už niekde nájsť NeXTácka nová kolekcia jeseň/zima 2012? ďakujem 🙂

mazula
13. júl 2012

ahojte
chcem kúpiť synovi tepláky z novej zimnej kolekcie,ale páčia sa mi už tie zo sekcie starších chlapcov,ale je tam ine značenie, 3 roky alebo 4 roky,syn ,má 3 roky a 2 mesiace a chcem ich na jeseň, zimu do škôlky, meria 98cm.Nemáte doma niektorá tepláky v týchto veľkostich?Ak áno, poprosila by som Vás rozmery,ďakujem

hajanka
13. júl 2012

@mazula odporucam na vysku 98cm objednat o cislo vacsie, cize na 4 roky (104cm) ja som synovi vzdy kupovala (a kupujem) min. o cislo vacsie, nohavice niekedy aj 2 cisla vasie (ma 8r. ale vysku 140 co je ako na 10 rokov, kupujem na 10 a 11 rokov rifle a teplaky) , inak teplaky nevadia ak by aj mali byt trosku dlhsie, podkases 😉 horsie ak kupit presne alebo kratke 😅
tabulku si mozes pozriet tu http://help.next.co.uk/Section.aspx?ItemId=17870

mazula
14. júl 2012

@hajanka
Ďakujem, skúsim tie 4 a mikiny 3-4.Bála som sa 4 lebo minulý rok som kúpila rifle s opičkou 2-3 roky a nosí ich až teraz,no nevadí.Však radšej vačšie a odložím

hajanka
14. júl 2012

@mazula kazde dieta ma ine proporcie, skus podla tabulky ho premerat, ja som mojmu vzdy kupovala podla vysky (nie veku) a vzdy o cislo od toho vacsie, lebo nemam rada, ked su po clenky alebo tesno pod clenky, ja radsej az po zem, pripadne aj rifle trosku podkasem ak treba, ale radsej dlhsie nech su nech kratke 😅 a ak aj su velike, tak odlozim na neskor ale mam istotu ze sa vynosia 😉 a zvrsky ako tricka a mikinky a svetre, tie zvycajne kupujem presne na vysku (nie vek) a su ok.

klauduska
18. júl 2012

Baby,kedze som tu taku temu nenasla,skusim sa opyat Vas...

Mate alebo ste mali zimny overal zn. NEXT?Ja nakupujem z prevaznej vacsiny tuto znacku (spolu so Cherokee),ale overal som nemala, naposledy som si ho objednala,ale bol vypredany a kamoska ma upozornila,ze je dost tenky od nich. Ze v UK maju miernejsie zimy....teraz vaham,ze ci ho objednat znovu alebo nie. Viete mi poradit,ako je hruby a ci Vam/Vasim detickam stacil?
Vdaka. 😉

tajemna30
18. júl 2012

@klauduska ahoj, já měla ted v zimě zimní overal od Nextu a byla jsem maximálně spokojená, ale malá ještě v zimě nechodila, takže jsem ji v overalu dala ještě do fusaku, ono záleží asi jak který overal. Já měla dva a je pravda že ten druhý byl silnější než Nextový. Ted na zimu co bude už malá chodí, takže mám zatím koupený overal - kombinézu Topolino a ta se mi zdá super, a potom mám druhou, z hlavy nevím tu značku, to už je kombinéza vyloženě na hory ale ta cena už je skoro 1500,- Kč.

hajanka
18. júl 2012

@klauduska my mame tento quilt http://www.next.co.uk/x505728s1#989505x50 je zatepleny a podsity flisom, nie je nejak extra hruby (ako tie kombinezy od cinana) ale aspon sa v nom dieta neprehreje a urcite udrzi teplo, ale min. zimu boli aj hrubsie, urcite este nabehnu do kolekcie

klauduska
18. júl 2012

@tajemna30 hm,neviem ci su nejak rozdielne tie overaly.....ale zasa som rozmyslala,ze ak by sa mi zdal tenky,mozem pod neho dat tielko,natelnik,hrubsi svetrik, pancuchy a popripade velkej zimy ci snehu aj teplaciky,tak by mu zima urcite nebola a ked bude zima mensia,uberiem.... 😒

anjelicek26
18. júl 2012

@klauduska - no nejaky hruby nie je a prijde mi male to cislovanie, Saska ma 107cm a overal kupeny tesne pred koncom zimy (velkost 110) je jej maly, ani ho vobec nemala na sebe... zbytocna kupa...

klauduska
18. júl 2012

@hajanka
http://www.next.co.uk/x503826s1
ja som si vyhliadla tento...

klauduska
18. júl 2012

@anjelicek26 co male?Ved praveze s Nextom mam take skusenosti,ze malemu je vsetko vacsie....a to nie je ziaden krpec,ani vysoky,taky stred...

anjelicek26
18. júl 2012

@klauduska - no veru normalne ma vsetko väcsie, velkost 4-5 rokov jej sedi perfektne, dokonca je jej par kuskov velkych... ale ten overal je mensi proste..

klauduska
18. júl 2012

@hajanka a tiez sa asi v tom aj lepsie citia,ked nie su ako mackovia.....My sme vlani mali oteplovacky a bundicku z coccodrilla,ale to boli strasne peniaze,snad tento rok este dobre predam.... 😒

hajanka
18. júl 2012

@klauduska cislovanie sedi perfektne ked ho vyberas podla vysky, nie podla veku 😉 my teda kupujem vyse 6 rokov a vzdy vsetkco sadlo perfektne (podla vysky samozrejme) no najdu sa kusky, ktore su proste site uzsie, alebo je dlzka kratsia.. takze zalezi aj od strihu
tento co si dala sme zvazovali aj my pre malu, ale nakoniec sme ho uz nebrali lebo mala ten ruzovy, ale vyzera velmi dobre! bude podobny ako ten ruzovy.
citaj aj review 😉
The suit looks lovely and warm with a soft lining but not so bulky that he wont be able to move 😉
It is very cosy and warm
fleeced inside and easy to wipe off on outside