Oblečenie Next. Kto by mi ho priniesol z Anglicka?

lenrie
19. sep 2007

baby neviete mi prosim pomoct?nechodi tu niekto do anglicka aby doniesol next oblecenie? 🙂 🙂

lelask
6. mar 2010

babula ja som bola v surrey joo bolo nam tam dobre co? 🙂

sisa2
7. mar 2010

ono je to mozno aj o tom, co sa komu paci 🙂 ja mam rada nextove kolekcie, veci vydrzia, drzia tvar ... obcas to s farbami nie je uplne idealne, ale viac-menej som spokojna.
mam kamosku v UK a ked za nou chodime, popozeram vzdy aj ine veci. no nakoniec som aj tak vzdy skoncila v nexte 😀 asi som nim posadnuta 😕 😔 😀

lucenek
7. mar 2010

tady v ČR se Cherokee snaží barevností a motivy napodobit Next, jako dobrý, ale všecko, komplet vše mi jde do šířky, což u nextu neexistuje
beru novej z UK

sisa2
7. mar 2010

luci aj tu u nas. vela veci z cherokee je dost podobnych nextu, ale kvalita je uplne ina 😖

lucenek
7. mar 2010

jj kvalita je fakt jinde to u nextu teda nehrozí

sisa2
7. mar 2010

neviete, kedy bude oficialne pristupna letna kolekcia? rada by som si ju pozrela detailne 😀

pavlina05
7. mar 2010

sisa...no každým dnem, ale kdy přesně to nevím.Snad př.týden 😉

pepies
7. mar 2010

babula ale vela ludi nema moznost ist na nakupy do UK.
jasneee ze je ine, ked tam clovek zije ...........
Ja sa zasa z Nextu nejdem zblaznit, ale mam rada tuto znacku - samozrejme, keby som zila v UK a mala moznost nakupovat vo vypredajoch za par supov, tiez by som mozno next neobjednavala.
ale my zijeme na SK, takze tak 😉

pavlina05
7. mar 2010

Tak ségra je teď v UK, dala jsem jí moje požadavky a oni to v shopu ani nemají ☹ Prý je to nová kolekce (už od ledna na netu!!!) a oni to nemají 😝 😠

pepies
7. mar 2010

pavli no to je smola ☹
mne sa zda, ze v shopoch je vzdy menej, ako na nete, pripadne ine veci, ako su na nete..........
kamoska leti bud.nedelu do UK a my sme to urobili tak, ze sme objednali veci cez net a ona si ich tam vyzdvihne a donesie mi ich............ 😉

pavlina05
7. mar 2010

pep 😉 V Nextu jí nabídli,že jí věco doveou v úterý domů (v UK),jenže to ona už bude tady ☹

pepies
7. mar 2010

no skoda, ze ste si to skor tak nedali doviezt.......
nabuduce to urcite vyuzijete, aspon usetris 😉 😉 😉 😉 😉

sisa2
7. mar 2010

pavli s tym som aj ja mala problem, ze vacsinou v shopoch veci nemali, alebo mali ine. ale vacsinou boli ochotni, ze mi to bud objednali z inej pobocky, kde dana vec bola, alebo poslali potom domov.
lenze na nete je uz teraz vela veci vypredanych a to je nova kolekcia 😖

pavlina05
7. mar 2010

pep,no kamarádka letí v květnu do ČR,tak nám to doveze.To si nenechám ujít 😉
Obj.jsem ty roll.kárované

sis 😔

britney
7. mar 2010

Holky, ja jeden cas taky byla posedla Nextem, ale pro sebe 😀
Jsem v UK uz pres 10 let a asi tak pred 7-8 lety jsem mela vse z Nextu-od kalhotek po ksiltovku..
Pamatuji si, ze jsem jednou prijela do CR a mela jsem na sobe (tenkrat leteli teplakove bundy s nasitym NEXT EST 84 ( ja mela asi 4 barvy) zlutou s kapuci a na hlave ksiltovku Next a mamka byla v soku 😀 😀 😀
Pak hlavne o slevach tam meli super veci, my s kamoskou tam utratili celou kreditku 😵
Tedka uz tam nenakupuji, uz me to nedrzi.. Jen ponozky- ty mam porad odsud...Ale minuly tyden jsem tam koupila krasny skleneny svicen na cajove svicky....

Jinak jsou tady Nextove outlety CHOICE a tam je vse o polovinu levnejsi a kdyz je sleva tak o 75% levnejsi.

pepies
7. mar 2010

britney tak zas mozeme len "zavidiet", ze si v UK 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pavli no vidis, super, tak Ti to dovezu ......... 🙂

babula90
7. mar 2010

lelask, juj, dobre, ale ja osm bola málo 😒 nedali mi viac volna v práci, ale stálo to za to, aj Londýn som pochodila.

dm1
7. mar 2010

svagor je v UK a tiez ked isiel nakupovat do obchodu podla mojich instrukcii skoro nic tam nebolo.... tak si to dal doviest domov a uz na druhy den to vsetko mal

dm1
12. mar 2010

baby uz je nova letna kolekcia a je nadherna 😵 😵 😵 opicky moje krasne 😵

lelask
13. mar 2010

bojim sa ist pozriet na ich stranku 😀 ,ja pockam kym budeme starsi na tak male babo sa to moc neoplati ☹

ooxy
16. mar 2010

baby, uz sa da objednavat z UK aj na svk, vedeli ste? 🙂

pavlina05
16. mar 2010

lelask
na malé babetko se určitě také Next vyplatí 😉 Super ceny a nádherné kousky. Když je větší velikost,tak cena leze hore 😝

oo, věděli,ale ceny jsou prý šílené 😝 Stále je výhodnější UK 😉

pavlina05
16. mar 2010

dm1 jj, v obchoďáku nic nemají, je lepší si to kurýrem nechat dovést 😉

Já už mám část z Uk doma, další mám obj. z MMB. 😀

kristi
16. mar 2010

pavlina, zse vetsi velikost dele vydrzi, maly miminka rostou podstatne rychleji 🙂

ooxy
16. mar 2010

jasne, UK je lacnejsie, ja objednavam na kamosku a ta mi to nosi domov, v pripade nudze cez mmb...
ale je to lacnejsie z Uk objednat ako v blave kupit a cestovat tam 🙂

pavlina05
16. mar 2010

kristi,to jo 😉

pavlina05
16. mar 2010

To máte fajn .Jsem zvědavá jestli bude také v ČR něco takového 😕

nikusa9
16. mar 2010

ooxy- naozaj sa da objednat na SR? zoberie slovensku kartu? a potom riadne cez postu do poslu??

lucaska
16. mar 2010

ahojte, tak nova kolekcia sa mi paaaci uz su vecicky na ceste k nam.... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
nikusa da sa aj na slovensko ale stale sa to oplati viac v librach, leo ako neviem akym kurzom to preratavali na eura..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝