Oblečenie Next. Kto by mi ho priniesol z Anglicka?

lenrie
19. sep 2007

baby neviete mi prosim pomoct?nechodi tu niekto do anglicka aby doniesol next oblecenie? 🙂 🙂

lennie7
19. sep 2007

ahoj pozri sa na www.mimibazar.sk tam su baby co chodia do anglicka do nextu, aj ja som si od jednej objednavala, tusim prezivku nathali ma 😉

bubaczik
19. sep 2007

lenrie ja si tiez objednavam z mmb..tiez mi ich jedna odtial dovaza 😉 je to trosku drahsie,ale lacnejsie,ako keby si kupovala v ba 😉

lenrie
autor
19. sep 2007

dik ja som tiez tak objednavala ale oni beru dost vela za libru ☹ preto sa pytam ci nema niekto cestu 😉

bubaczik
19. sep 2007

no to pytaju,az 65sk..plus si pripocitaju ku kazdej obj okolo 4 libry..plus postovne..ja si vzdy obj naraz vela veci,a tak ma aj tak vyjde lacnejsie ako v ba..

mishasmile
19. sep 2007

pokial viem, tak Next sa da kupit i v Prahe

lenrie
autor
19. sep 2007

ale v obchodoch je to predrazene...ja by sok potrebovala niekoho,kto by mi to priniesol priamo z anglickas,irska 😢 😢 😢

bubaczik
19. sep 2007

lenrie ak takeho najdes,tak hod ip,ale pochybujem 😖 my mame jedneho kamosa v anglicku,ale ani sme sa ho nepytali,ci by bol ochotny nam nieco doniest,lebo on neni ochotny typ ☹ taky tazky frajer 😝

lenrie
autor
19. sep 2007

skoda no skusim este.... 😉

angelos
19. sep 2007

ahojky,mam v UK obe moje sestricky,ktore ma zasobuju oblecenim a v piatok jedna z nich pride na dovcu.Skoda,ze si nenapisala skor,segra je uz pobalena a nebude uz behat po obchodoch.Tak snad niekoho zozenies. 😉

lenrie
autor
19. sep 2007

angelos ☹ ☹ taka skodaaaaaa,baby prosim ikto by uz nebol ochotny???alebo nepoznate niekoho?zaplatim v poho zalohu alebo ved sa dohodneme 🙂 🙂 PROSIMMMMMMMMMMM

lenrie
autor
19. sep 2007

fakt sa tu nikto nenajde????prosim baby moc prosimmmmm

lennie7
20. sep 2007

este ma napadlo mam kamarata v Irsku tak sa ho mozem spytat 🙂 Len by som potrebovala adresu kde to tam najde lebo sa tam asi moc nevyzna v obchodoch 🙂

lenrie
autor
20. sep 2007

lennie skus sa popytat moc by si mi pomohla 😉 😉

lennie7
20. sep 2007

ok napisem mu 😉
a co by si chcela z tade doviezt?

lenrie
autor
20. sep 2007

ak bz bol este niekto ochotnz,pisnite 🙂 😉

lenrie
autor
21. sep 2007

uz maju novu kolekciu tak ak by niekto vedel doviest alebo niekoho tam ma pisnite budem vdacna..... 😉

lenrie
autor
25. sep 2007

baby a nahodou nechodite niektora na nakup nextu?neviete ci mju vsetko z katalogu aj v obchode???

melory
25. sep 2007

baby je to moj klam alebo som videla v auparku next

4a
25. sep 2007

lenrie,
v katalogu mají i jiné věci než v pevném obchodě. A v anglickém Nextu mají jiné věci než v ČR či SK.

Melory,
nebyl to klam, je tam 😀

melory
25. sep 2007

huraaa, tak to je vyrieseneeee

zuz11
25. sep 2007

lernie, vsak na mimibazare si objednaj 😉

certica
25. sep 2007

mel, v auparku bol next odjakziva, akurat ho prednedavnom prestahovali z prizemia na posch.
next je aj v avione

lenrie
autor
25. sep 2007

ja ale nie som z Ba a navyse su veci tu na Sk ako aj v Cechach hrozne predrazene:::(((((preto som sa pytala a co sa tyka MMB tak tam pytaju za libru 68sk pricom je kurz okolo 50sk ,co ked beries viac veci je fakt strasne velky rozdiel hodi ti to aj par tisicok ☹

lenrie
autor
25. sep 2007

a este je to naozaj ze v obchode nemaju vsetko co v katalogu?????teraz neviem ☹

froschka
25. sep 2007

lenrie ja osobne si myslim ze ti nikto nebude ochotny doniest veci...totiz ak ma niekto znamych a ti idu domov tak maju isto plne tasky pre rodiny a nie pre cudzich...ja by som na tvojom mieste ozaj hladala baby na mimibazare ako ti ostatne odporucaju...len tolko aby so nebola sklamana ked sa ti nik neozve

inak next je ozaj prekrasna moda aj ja sa chystam objednavat...
no a myslim si ze ak sa aj niekto najde tak zadarmo to vlacit nebude a ak aj by sa nasiel tak ta takisto cenovo vyjde aj objednavka....

lenrie
autor
25. sep 2007

ja uz som si spomenula na kamosku ktora tam byva 3ti rok a rada donesie ale vraj nic z toho lebo v obchodoch takmer nic z katalogu nemaju,teda z toho co je na nete:::(((((ja next objednavam uz treti rok ale 68sk za libru sa mi zdalo prilis ked objednavam aj veci za 25tisic 😲 😲

betka1
26. sep 2007

mozem sa opytat, ze ktore veci v NEXTe su lacne a vyhodne oproti Slovensku? Zijem UK, tak nemam sancu porovnavat ceny. Ale zatial som v NEXTe nic pre babatka nekupovala, lebo sa mi to zdalo drahe oproti inym obchodom.

lienocka235
26. sep 2007

inak baby v do nextu treba ist ked je vypredaj.. ja som tento rok v lete tam perfktne nakupila nielen pre dceru.. ale aj pre manzela kosele rifle svetre tricka aj sebe topanky mali super ceny..
a pre male babetka supravy trojdielne za 240 a podobne aj body a tak vsetko sa oplatilo.. takze v januari planujem najazd na next znovu.. su to kvalitne veci..

froschka
26. sep 2007

lernie inak ma napadlo teraz ako to urobit...povedz tej kamoste nech ti objedna z internetu na jej adresu a ty jej to prevodom preplatis a ona ti posle balik domov...ale to neviem ako sa oplati a kolko to stoji taky balik

zuz11
26. sep 2007

betka, na slovensku je next tak priserne drahy ze az to boli..... napr svetriky co stoja 12libier tu stoja 1000sk, pancuchace tu 600 v uk 6,50 😉