Oblečenie Next. Kto by mi ho priniesol z Anglicka?

lenrie
19. sep 2007

baby neviete mi prosim pomoct?nechodi tu niekto do anglicka aby doniesol next oblecenie? 🙂 🙂

tajemna30
18. júl 2012

@klauduska určitě přesně jak jsi to napsala, doobléct můžeš vždy 😉 Ale já bych se spíš dívala i na materiál - pokud chceš ho třeba na hory - aby splnoval materiál vše co chceš. A k velikosti mám stejnou zkušenost jako ty, nám jsou věci od Nextu vždy větší - musím kupovat menší velikosti. Ted jsem kupovala takovou bundo pláštěnku, malá má přes 13 měsíců a velikost jsem kupovala 6-9 měsíců. A to má cca 78 cm, ale je pravda postavou žádný cvalík není. 😉 Zkus se zeptat na rozměry pokud je nemají napsané 😉

klauduska
18. júl 2012

@hajanka vidis,toto akosi necitam... 😅 😅 😅 dik.

Takze dakujem baby za rady... 😉 ste zlate... 🙂

nonekupto
21. júl 2012

ahojte babulky pocula som ze v jednom obchode s detskym oblecenym predavaju next oblecenie

hajanka
27. júl 2012

@nonekupto predavaju, v Nexte 😉

zeta
29. júl 2012

ahojte, viete mi poradit ako su na tom velkostne next topanocky? ked ma mala velk. 27 (uk9), mam kupit next 9 alebo radsej 10? dakujem 🙂

zeta
29. júl 2012

merala som jej nozicku podla toho navodu z ich stranky a tam mi to vychadza na uk10. teraz som bola pozriet topanocky co ma, vacsina je este 26 (uk8) a su jej este dobre, ma uz aj velk. 27 (uk9). Som z toho v lese.. ☹ 😝

hajanka
30. júl 2012

@zeta zo skusenosti viem, ze aj v ramci jednej velkosti sa vnutorne dlzky lisia, zalezi od typu topanky - otvorena sandalka, platenka, teniska, cizmicka... takze najlepsie je ked to mas uz odsledovane, odskusane, pripadne skus hladat ci nieco podobne niekto nema, aby ti premeral..

anjelicek26
30. júl 2012

@zeta - saska ma 28/29 nozicku a nosi uk9... a to clarks, next, len tenisky uz ma 10-ky...

evaviki
30. júl 2012

@zeta my mame tenisky z nextu, velikost 10.. a su mu strasne velke.. Vikingy tenisky mame vel.27 (uplne presne sedia), sandalky Primigi ma vel.28.. Preto som vzala uk10, ze som myslela (podla tabulky nextu), ze zodpovedaju nasej 28.. A su fakt vacsie.. Idealne ist do nextu u nas a vyskusat nejaku botu a podla toho objednat

zeta
30. júl 2012

@hajanka pozerala som tu aj na mmb next-ove cizmicky, zimne boty velk. uk9 a maju 17cm, niektore o par mm viac.. Takze ta uk9 by mala stacit. Dufam ze nebudem musiet predavat hned ako pridu. Co uz, riziko nakupu cez internet 😒

zeta
30. júl 2012

@evaviki praveze nemam next po ruke.. ☹

evaviki
30. júl 2012

@zeta odmerala som tie nase a vel.10 ma 18,2mm (teda tie tenisky, ostatne asi podobne..) UK11 maju 19,1..
no podla mojich skusenosti by som vzala tie uk9..

zeta
30. júl 2012

@evaviki hej, tiez si myslim. Kazda dalsia velkost je o cca 1cm vacsia a to uz by bolo prilis..
@evaviki @hajanka @anjelicek26 dakujem kocky za rady, idem na to 😉

hajanka
30. júl 2012

@evaviki kazda znacka ma ine cislovanie, + v ramci jednej znacky mozu byt dlzkove rozdiely aj v ramci jednej velkosti, zavisia od strihu, sirky a sezonnosti 😉

zuzanka2110
31. júl 2012

@bubaczik Objednávam si často veci z MB či už NEXT, GEORGE, H&M no s takýmto spôsobom som sa ešte na MB nestretla. Kurz sa pohybuje 1,38 teda vynásobíš počet libier kurzom 1,38 a výsledná suma je v EUR. Už len pripočítaš poštovné keďže dotyčná posiela balíčky slovenskou poštou. Takisto sa musí platiť poštovné cca 30L to záleží od hmotnosti balíka a keď si zoberieš ako neskutočne EURO ide dole momentálny kurz je 0,783 čo je 1,277. Ja osobne som takto maximálne spokojná a mám to bez roboty 🙂 Dalo by sa to aj tak keby sa spojilo aspoň tých 15ľudí čo by si poštovné vydelili...

hajanka
2. aug 2012

@zuzanka2110 1,38 na Next? to je dost, ja objednavam za 1,35 alebo 1,33 od 200£ vyssie

ludka77
2. aug 2012

@hajanka z akej stránky? ja sa vôbec na tých next stránkach neviem pohybovať ☹

hajanka
2. aug 2012

@ludka77 cez MMB, zienky ktore ti to v UK objednaju a poslu domov

ludka77
2. aug 2012

@hajanka jaj to viem, ja som to pochopila, že ty to tam objednávaš 😉

hajanka
2. aug 2012

@ludka77 tak sa pytas na kontrentne Next oficialnu stranku?

www.next.co.uk dorucenie len na UK adresu
http://www.nextdirect.com/sk/en dorucenie na SK adresu

anaxamon
2. aug 2012

ahojte, ja si objednavam next a aj ine veci priamo z anglicka, a poviem vam, ze s nextom a objednavanim su castokrat dost velke peripetie, treba si na ich system zvyknut, lebo oni su uplne specialni....vo vsetkom moznom, napr. neakceptuju platbu kartou ked to ja objednavam na svk a platim uk platbou..proste dost narocne na nervy ale tak objednavam🙂 najlepsie sa objednava z anglickeho haemka🙂))

zuzanka2110
3. aug 2012

@hajanka Ja som si kedysi dávnejšie objednávala kurz bol vtedy najnižší 1,38 na MB, teraz väčšinou len keď je niečo ihneď k odberu takže nemám ani nejak prehľad, no som prekvapená že ľudia ešte držia takýto malý kurz keď EURO ide tak dolu a ešte aj pôjde 🙂

hajanka
3. aug 2012

@anaxamon my sme v pohode nakupovali kartou v UK ale ty asi objednavas zo SR cez co.uk stranku, ci?
ale potom sme velmi rychlo presli na fakturku so zakaznickym cislom, takto to je najjednoduchsie 🙂

anaxamon
3. aug 2012

@hajanka hej zo sr som objednavala, no ved hej ako nakupovat na ich kredit je super pohodlne ale ked mas kredit 250libier a kosik za 400? 🙂))))))))) chnapes🙂))

hajanka
3. aug 2012

@anaxamon my sme nakupovali neobmadzene, casto krat aj cez 1000£ sa nazbieralo postupne na fakture, na vyplatenie tam bolo najak ccca 2-3 tyzdne, ci mesiac..? uz nepamatam...
proste sme objednali, oni to pripisovali na fakturu a nebol tam ziaden limit

bluerose
8. aug 2012

@hajanka ahoj, vidim, ze sa vyznas, nevies, kedy byva zimna kolekcia v NEXTe? Pozerala som terajsiu jesennu a uz su tam hrube mikiny, svetre a overaly-kombinezy do snehu, v zimnej kolekcii byva toho este viac?

hajanka
8. aug 2012

@bluerose toto uz je kolekcia jesen/zima bude sa este doplnat v priebehu obdobia 🙂

bluerose
8. aug 2012

@hajanka dik za odpoved, tak ja uz pojdem daco objednat 😀

irin12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klauduska
22. aug 2012

tak ja som ten overal nakoniec objednany nechala a som rada, je peknucky, makkucky, nie je sice extra hruby,ale na zimu urcite postaci.....tak sa tesim, dost dalsich veci som kupila aj v predstihu z vypredaja, vzdy tam mrknem,len je to tam casto vypredane, velkosti a tak.....inak sa tam da dobre vybrat a nakupit.... 🙂