Oblečenie Next. Kto by mi ho priniesol z Anglicka?

lenrie
19. sep 2007

baby neviete mi prosim pomoct?nechodi tu niekto do anglicka aby doniesol next oblecenie? 🙂 🙂

anicka9
26. apr 2011

@maruskab : chcela by som sa opýtať, pretože ma zaujala téma, či už naozaj posielajú veci z next aj na SVK? 😉 Ďakujem za odpoveď

maruskab
26. apr 2011

@anicka9 ja som z nextu nic neobjednavala, len v tom obdobi zacali posielat aj ku nam.
na stranke mali, aj teraz maju, napisane toto:
Next now deliver to your door in Slovakia for just €5.
takze predpokladam, ze stale posielaju na sk 🙂

anicka9
26. apr 2011

@maruskab Ďakujem za odpoveď, až potom som si všimla , že táto diskusia má viac stránok 🙂

hajanka
20. máj 2011

@trixi ahoj, mohla by si mi prosim poradi? Chcem objednavat z Next webky cez International delivery to Slovakia. V odseku "Register your details" zadavam vsetky udaje, je tam "State" a "Country". Mam napisat mesto do kolonky "State"???? Skusala som to takto ale v dalsich krokoch mi to uz z Delivery details (address) to mesto vyhodilo a napisalo len Slovakia, Slovakia. Bez mesta. Neviem sa dalej pohnut! 😠
Cize moja adresa bola nakoniec len takato (priklad)
34 SNP
Slovakia
Slovakia
085667

Pokial som zila v UK nebol problem s objednavanim! mala som customer number a nic viac a bolo objednane, ziadne vyplnovanie.
Ako to mam spravit? Aj na pokynoch ukazuju ze mesto ma byt v kolonke State, ale maju ho tam uvedene aj v dalsich krokoch. Preco ho mne vyhadzuje prec?
Budem rada ak mi poradis (ak vies) dakujem!

trixi
20. máj 2011

@hajanka ahoj, na stranke next.co.uk musis ist uplne dolu na international delivery, tam kliknut na slovensku vlajocku (alebo na vlajocku krajiny, v ktorej zijes) a tam sa zaregistrovat. Ja som mala este k tomu taku plastovu karticku z next na uplatnenie zlavy 15€, na nej bol aj ciselny kod pre next.
Mozes pouzit aj stranku nextdirect.com

hajanka
20. máj 2011

@trixi no ale to ja viem 😉 viem kde a ako nakupovat, kde a ako zaregistrovat, nenakupujem tam prvy krat, len trochu inym sposobom, ja mam problem konkretne s adresou ked uz idem platit. Nechce mi to tam hodit mesto pri checkout, aj ked ho mam predtym vypisane, miesto mesta mi to hodi country este raz. Nechapem preco.
dakujem

trixi
21. máj 2011

@hajanka aha, tak sorry, asi som to zle precitala 😎 . Ja som myslela, ze sa nemozes zaregistrovat pri prvom nakupe. 🙂

hajanka
21. máj 2011

@trixi v pohode, mozem, len ked uz idem platit, tak mi tu adresu rozhadze ☹ nevies co by s tym mohlo byt?

sisa2
21. máj 2011

@hajanka hm, ja som teraz objednavala a islo mi to v pohode 😕 klikla si si dole na SK vlajocku? ja som isla cez to, cize "slovakia" som uz potom nevypisovala, iba mesto ... jediny "problem" je v tom, ze maju najskor cislo domu a az potom ulicu, ale tak hadam to na poste zvladnu. objednavala som teraz priamo 1x, takze som si zakladala novy ucet. neviem, preco to tebe nejde 😖

hajanka
21. máj 2011

@sisa2 ano objednavala som cez Next International, cez SK vlaku, zaregistrovana som. Country mi to hodilo tym padom same, pytalo len cislo, ulicu a state. State som dala mesto, lebo ina kolonka na mesta tam nebola. Preklikla som sa vsetkymi krokmi smerom k plateniu a zrazu tam mesto uz nebolo ale namiesto mesta bolo Slovakia, cize som tam mala
- state - Slovakia
- country - Slovakia

bez mesta. Len cislo, ulica a Slovakia, napisala som to vyssie ako to presne vyzeralo. Tak rozmyslam ako by mi to dorucili bez mesta???

sisa2
21. máj 2011

@hajanka robili sme to presne tak isto, preto nechapem, ze mne to islo a tebe to blbne 😕 😠 ja som objednavala cez http://www.nextdirect.com/sk/en . ked si zaregistrovana, tak musis nanovo vypisovat adresu?

kilian
30. máj 2011

vie niekto kedy bude online jesen-zima na nexte?diky

newyorkgirl
5. júl 2011

@kilian od druhej polky jula, buduci vikend je vypredaj a potom nabehne nova kolekcia 🙂

kilian
5. júl 2011

@newyorkgirl dakujem,este ze to niekto vie. 🙂

newyorkgirl
5. júl 2011

@kilian ja zijem v UK a uz dlho Nextujem, tak viem presne kedy je vypredaj a tak, teraz bude buduci vikend vsetko za polovicu z tejto kolekcie....

kilian
5. júl 2011

@newyorkgirl to je fajn,ale vsak je skoro vsetko vypredane,hocico kliknem vypise ze to je vypredane. 😝

maca_p
5. júl 2011

@newyorkgirl vypredaj sa tyka aj predaja cez net?
este som neobjednavala cez net, ale uz ma palia prsty 😀

newyorkgirl
5. júl 2011

tak ja niekedy lepsie natrafim priamo v obchode, niekedy na nete, ide aj o to, ze prednostne vybrani ludia maju pristup skor k tomu a takisto zamestnanci.... ja mam skor radsej ten zimny ako tento letny, hoci isto bude trvat aspon do septembra a teraz uz vlastne mavaju veci v offers stale...

newyorkgirl
5. júl 2011

@kilian som zabudla oznacit odpoved 😅

@maca_p ano aj cez net ale ako som pisala, niekedy sa veci vypredaju skor ako sa to na ten net dostane....

newyorkgirl
5. júl 2011

baby inak ako to funguje potom, ked vam to poslu na Slovensko a vy chcete cosi vratit to sa da? lebo v Anglicku normalne behnem do obchodu a je to, ale takto medzinarodne neviem... hlavne ten vypredaj byva hrozne pomiesany, objednam si tricko pre dceru a dojde mi chalansky svetrik a podobne... naposledy ma nastvali ked som objednala zavesy, ktore boli vypredane, 2 tyzdne som na ne cakala a zas boli vypredane a ked mi ich poslali, prisla uplne ina postelna suprava, to ma skoro slak trafil, ale stava sa mi to stale, ze cosi pomylia 😒 tak sa uz nikdy radsej netesim, az ked mam veci doma 😀 preto si neviem predstavit, ze by som to na Slovensko takto riskovala a potom sa nervovala co s tym...

kilian
5. júl 2011

@newyorkgirl ano ,ja ked si to objednam do rakuska,tak to kludne mozem vratit spät,ked nepasuje.neviem ako na sk,ale urcite podobne

@maca_p ani nehovor o tom paleni prstou!!ani nespavam kvoli nextu.. 😀 😀 😀 😀

kilian
5. júl 2011

@newyorkgirl no to som si uz vsimla ,ze tam v tom nexte uk maju neporiadok.mne sa raz stratil balik,tak ho zhanali,nakoniec mi napisali,ze sa stratil ,poslali peniaze naspät a balik mi prisiel.takze maju tam bordel. 😉

newyorkgirl
5. júl 2011

@kilian wow tak si mala aj nakup zadara, no tak super 😀 a vratis to kde do obchodu v Rak. ci im postou?

kilian
5. júl 2011

@newyorkgirl no bohuzial v rakusku next neexistuje,bolo by to potom ovela lahsie.normalne to postou posles naspät.postu nemusis platit.kebyze viem,tak si vtedy objednam viac!!

newyorkgirl
5. júl 2011

@kilian tak oni ti potom ako daju cosi predplatene alebo tak hej? tak to je dobre... je tych Nextov malo, ja viem, tuna su na kazdom rohu 😀 ja som hrozna maniacka, od oblecka pre deti a mna az po doplnky bytove, ked to porovnam s cenami inych tuna, tak za tu kvalitu je to OK 🙂

hajanka
5. júl 2011

baby, teste sa! Nova kolekcia na jesen zimu je bombovaaaa! Aspon z toho co som na young girls pozerala 😀

kilian
6. júl 2011

@hajanka ja som ju uz videla asi tak pred 3 tyzdnami,mam dokonca uz aj nieco objednane.je super.uz sa tesim...

hajanka
6. júl 2011

@kilian ved ja tiez 🙂 tesim sa

hajanka
6. júl 2011

@kilian ... a kedy bude nova kolekcia aj v obchodoch?

kilian
6. júl 2011

@hajanka no to neviem,u nas bohuzial nikdy!! 😠 😠 😠 😠
slovensko je vyvojovo dopredu,ten uz ma NEXT 😠