Oblečenie Next. Kto by mi ho priniesol z Anglicka?

lenrie
19. sep 2007

baby neviete mi prosim pomoct?nechodi tu niekto do anglicka aby doniesol next oblecenie? 🙂 🙂

babula90
22. feb 2010

marfic, poslem IP.

marfic
22. feb 2010

ok, ďakujem 🙂

maznacik007
22. feb 2010

babula ja vela nextu dostavam po kamoskinej dcerke pre moju dcerku zadarmo.... /ona jej nakupuje v uk.. a ked je male posiela mne.. / kupujem jej iba ked sa nam nieco fakt paci.. alebo pre syna... ako ja som aj pozerala ale za 5 eur next som na mmb moc nevidela..

a ako tricka a take sa daju kupit nove po 2.50 tak to radsej kupujem nove... a aj vsetko ostatne... vlastne..

dajme tomu toto mame doma kupovala som nove a dala som za to menej ako to ponukaju tu.. o polovicu menej
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7885622&tab=0

rfile v nexte kupujem max. po 10 Eur take zateplene...

aj tieto mame za 10 EUR
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1824457

a mam rada aj mothercare.. tam maju tiez dobre veci...

pepies.. aj ja som pozerala.. ze hadam polku veci to neukazuje ak mam nastavene SVK 😖

babula90
22. feb 2010

ja sa nejdem rozčulovať, v júni letím do UK, takže si pokúpim na rok dopredu, ale zrovna Next ani nie, majú kopec krásnych a dobrých značiek, kt. na SK málokto pozná, tu je "preNextované" a preto nechcem byť jedna z davu 😉 Nádherné veci má Vertbaudet, atd....
a veci za 5-6€ na MMb naozaj sú, ale treba vedieť, kedy dotyčná dokladá, lebo sú do 5 minút fuč
😀

babula90
22. feb 2010
pancake
23. feb 2010

baby ked vas tak citam tak normalne rozmyslam ze som tu este mesiac v Uk a poposielala by som vam baliky s nextom.len problem je v tom ze postovne je asi dost drahe. tak co ja viem, tak 10dkg libru.neviete ake je postovne?

pavlina05
23. feb 2010

pan jseš vážně dobrá 😉 Ale pošta bude asi dost drahá 😢

pancake
23. feb 2010

no keby som brala od libry 1.30 eur ako tu pisu baby tak by som aj ja z toho nieco mala.
objednavam takto pre kamosky ale nic za to neberiem.to ma nenapadlo takto ,,obchodovat,,
a vzdy v obchode nic nemaju. musim to objednat a do 5dni mi to pride cela objednavka.vsetko co pisu na nete.next.co.uk

pavlina05
23. feb 2010

pan,vážně? 😕 😉
Já objednávám na MMB za 35 kč za libru.
Teď mi jede sestra do UK,tak ji chci pověřit aťmi koupí přímo v shopu 😉 Nebudou mít všechno? 😲

pancake
23. feb 2010

obchody su velikaaanske ale anglanky maju iny vkus ako my europanky, takze oni kupuju ine ako my. musis is objednat. bud ti dovezu domov za 3 libry v tom meste kde byvas, alebo za 5 dni si prides pre to sama. 😉

pavlina05
23. feb 2010

díky.no tak možná sestra nepořídí 😢 všechno....

babula90
23. feb 2010

poštovné je dosť drahé, ale dá sa, ked sa spoja 2 ludia, je to OK.
Juj, závidíme Ti UK 😉

pavlina05
23. feb 2010

taky závidím 😀

pepies
24. feb 2010

babenky praveze postovne nie je az take drahe, ked sa spoji viacero bab a posle sa cele vrece, vobec to nie je drahe .............
ked objednavam cez MMB, baby tam beru 40,- Sk za libru

ja mam kamosku, ktora zije dlhe roky v UK a ked som ju poprosila, odmietla... stale nadava na next, ze nechape, co Slovaci vidia na tej znacke ..... keby prisla byvat na SK, hned by pochopila .............
vcera som bola pozriet do jedneho slovenskeho detskeho obchodu a pyzamkovy overal velkost 86 tam stoji 11,50 EUR !!!! podotykam, ze slovenska vyroba ..... 😢

pavlina05
24. feb 2010

pepies
😝 ceny jsou hrozné i tydy v ČR za dětské oblečení.
To už i tričko Chrokee stojí 120 kč. A next mi vyjde na 140 kč 😉

ale také mám známou co žije v Uk a prý Next nikdy 😖
nechápu.
Mě ty hadry prostě fascinují,nikde jsem neviděla lepší 🙂

pepies
24. feb 2010

pavlina suhlasim 🙂
mne v Nexte vyhovuje hlavne kvalita a taktiez cena, hlavne viacbalenia triciek alebo kratasov sa oplatia a mam zaruku, ze vzdy malemu sadne velkost.... Nehovoriac o ich krasnych kolekciach ...

Neodolala som a objednala som malemu toto, uz mi to prislo, je to nadherneeeeee 😀 😀 😀 😀

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7710069

Niekto tu nedavno pisal, ze Cherokee = Next. Ani zdaleka nie. Sice sa snazia napodobnovat ich kolekcie, ale kvalita - to urcite nie !!!!!!!

pancake
24. feb 2010

ja zijem v uk ale maly ma par veci z nextu ale zdaju sa mi predrazene pretoze v uk kupite aj lacnejsie veci. ale s porovnanim na sk, je to naozaj lacne.... ☹

pepies
24. feb 2010

pancake je to pravda ..................... na SK je vsetko predrazene, preto radi objednavame Next 😀

pavlina05
24. feb 2010

pepies 😉 pejsci super!!!

Mě se líbí opičková kolekce.
Sháním:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31307589&tab=2
nemáte někdo? 😕

Next 😉 vede i tady v ČR.
Dokonce už i ten KIK napodobuje Next

pancake
24. feb 2010

ak by ste sa dohodli viacere, tak by som vam cosi poslala. ale uz mate len par tyzdnov, lebo 25.3. odchadzam navzdy z UK.jupiiiii 😉

pavlina05
24. feb 2010

jupí? proč? Kam se stěhujete? TAm musí být úžasně,ne?
Ikdyž my to vidíme asi trochu jinak tady odsud 😅

pavlina05
24. feb 2010

No mě přiveze Next sestra (letí do UK 3.3) ,ale tady na MK mám kamarádky co by Next chtěly. Jenže...je to o důvěře a nevím zdali by poslaly peníze kdo ví kam...???

vorllinka
24. feb 2010

pavli a nemohla bys mi poslat odkaz přes koho jsi objednávala s kurzem 35,-? 😉

pavlina05
24. feb 2010

vorllinka
😉

pavlina05
24. feb 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29495255&tab=9
Monula z Uh.Hradiště.
Objednávala jsem u ní cca 4 x ,vždy v pohodě s platbou i vrácením peněz.
Jen někdy pokud to nebylo na skladě,tak nedošlo. ☹
Některé Nexťačky ti zboží shání tak dloho dokud neseženou!

vorllinka
24. feb 2010

pavli děkuji. já už jsem 2x objednávala od paní, která má kurz 36,-. ale ono objednat za víc jak 200 liber - to taky není moc často.. Jinak na tom oblečení úplně moc ujíždím 😅 A nemůžu se dočkat až do toho mimčo obleču 🙂

pavlina05
24. feb 2010

vorllinka 😉 no na takový prďousky tam je dost krásných kousků.A za fajn ceny. Toho našeho už strojím do vel.92 a cena už se navyšuje 😝
No já vždy obj.s kámoškama 😉 pak je lepší i poštovné 😉