Oblečenie Next. Kto by mi ho priniesol z Anglicka?

lenrie
19. sep 2007

baby neviete mi prosim pomoct?nechodi tu niekto do anglicka aby doniesol next oblecenie? 🙂 🙂

babula90
21. feb 2010

jej, to vážne?? Sestra sa potešííííííííííííí, konečne nebudu na nas zarabať iní 😀

zuzkaku
21. feb 2010

no tak to je super novinka....maruska, ďakujem za info... 😉
neviete aké sú pritom podmienky? 🙂

kisska
21. feb 2010

babulky, tiez som sa velmi potesila, kym som si nepozrela ceny 😒 dievcenske bodynko, ktore stoji 10Ł, cize max 13€ ma cenovku pre Sk - 16€ 😠 neviem, kto im robil kurz, ale stale sa to viac oplati kupovat cez babule na MMB 😠

zuzkaku
21. feb 2010

tiež som to práve pozerala....do kelu!... 😠

babula90
21. feb 2010

SU NORMALNI??? na kazdej polozke tolke navysenie?? Kaslem im na Next 😝 , v juni idem do UK a pokupim ine znacky, aj cenovo vyhodnejsie a nakupim na cely rok. 😉

beruska2x
21. feb 2010

neni to nakonec diskriminacni 😕

babula90
21. feb 2010

beruska, ja to nechapem, ved mali len preratat ceny... nastastie nie som zavisla od nextu 😀

beruska2x
21. feb 2010

vid v hotelu taky musis mit ceny pro vsechny stejny, jak domaci tak cizince.. meli by mit normalne ceny v librach a pri zadani platby podle akt. kurzy prepocitat na eura 😝 jsou to haj..
uz me ani nemrzi ze to k nam nejde, napalili by to jeste vic 🙄

babula90
21. feb 2010

mozno je to nezakonne 😕

beruska2x
21. feb 2010

no prave 😅

babula90
21. feb 2010

tak pozerala som to 😕 a jedno tričko je o 7 € drahšie 😔 to su nenormalne ceny pre nas 😠 😠

maznacik007
21. feb 2010

inak to sa potom oplati kupovat v nexte v ba..

lebo som si nasla napr. toto

http://www.nextdirect.com/sk/en/shot/X45/812/5?...
amp;curr=eur&returnurl=%2fsearch%
3fp%3dQ%26lbc%3dnextdirect%26uid%3d810317146%26t
s%3dcustom%26w%3d%252a%26af%3dgatt2%3a11%26isort%3d
score%26method%3dand%26view%3dlist%26nxtv%3d000%26n
xti%3d0%26lang%3den%26country%3dsk%26curr%3deur&b
ct=%26quot%3bAll%20Items%26quot%3b%26nbsp%3b%26gt%3b%2
6nbsp%3bNewborn%20Boys〈=en&country=sk&curr=eur

a v obchode v BA v nexte je za to normalna cena 25 EUR

babula90
21. feb 2010

maznacik myslis v kamennom Nexte v BA?

pavlina05
21. feb 2010

lucaska 😖 také mě nějak nenadchla 😢

holky, tak jsem se radovala,že vy na Slovensku už máte možnost Nextu,ale ceny máte teda šílený

😝 Nekoukala jsem se teda ještě,stačí si to tady přečíst.
to je teda na prd 😝 pořád se vyplatí obj.přes někoho na MMB

maznacik007
21. feb 2010

ano babula.. tam som to kupovala... 😉 a nebola to ziadna akciova cena...

beruska2x
21. feb 2010

pavlina a pockej jak to napali nam 😝

babula90
21. feb 2010

jaj, no ale nie su vsetci z BA 😉
a podla mna tam ani vsetok tovar z netu nemaju...
inak skoda, sestra by sa vazne potesila...

maznacik007
21. feb 2010

ako isto nemaju vsetko.. ale lepsie je zasobeny aspon podla mojich skusenosti ten obchod v Avione ako v Auparku.. co sa tyka destkeho..
ale zasa dospele sa mi zda ze maju lepsie tam...

inak ja som pokupila ked boli akcie.. zlavy.. plno veci.. najma muzovi tam kupujem.. kosele nohavice kabat.. a tak..
dcerke som tam objavila krasny cerveny elegantny kabat.. za 20 EUracov.. /ked boli akcie../ ale inak aj v mothercare sa celkom dalo..

ale inak mali tam podla mna aj celkom aktualnu kolekciu.. aspon sa mi zda.. lebo maly dostal od sestry tento vikend toto

http://www.next.co.uk/shopping/boys/newarrivals...

a k tomu mikinu a tricko s dlhym rukavom.. je to tam na nete.. a maju to aj tu..

akurat rozmyslam ze zajtra tam zbehnem ci maju tie kvetovane leginy pre dcerku... hrozne sa mi to paci..

maznacik007
21. feb 2010

toto
http://www.next.co.uk/shopping/boys/newarrivals...
sch&n=children&pid=708-730&exclude=00PH00%7c00P00&returnurl=%2
fsearch%3fp%3dQ%26lbc%3dnext%26uid%3d909846973%26ts%3dv8%26
w%3dmonkey%26af%3d%26isort%3dscore%26method%3dand%26filter%3
dsubset%253a4201%26nxtv%3d1500%26nxti%3d1&bct=%26quot%3bmonkey%26quot%3b

a k tomu mikinu

maruskab
21. feb 2010

nasi mali maju z nextu len par kuskov, aj to SH 😝 , ceny za nove su neskutocne a prepocet kurzu u bab z MMB ma vzdy udivoval ...
na inej webke som nasla, ze next posiela aj na SK, tak som to dala sem, ked som pri potulkach forom nasla tuto temu. no ako citam, ceny pre SK su riadne presvihnute oproti libre 😒 nechapem... ale asi im niekto prezradil, ze u Slovakov vsetko prejde a vsetko vydrzia 🙄
a mozno si takto vynahradzaju to nizke postovne /teda ak je pausalne 5 eur/.
posledne mozno- mozno by stalo za to poslat im mailik a opytat sa ich na prepocet, preco je prave taky, aky je 😉

babula90
21. feb 2010

maruska, aj my kupujeme nosené a vobec mi to nevadi, veci su ako nove a detom je šumafuk, či je to nová kolekcia 😀 , viac investujem do kníh 😉
a máš pravdu, mohol by tam niekto napísať.

kisska
21. feb 2010

no najlepsie keby sme tam napisali vsetky... 😀

maznacik007
22. feb 2010

ja noseny next nekupujem.. lebo najma na mmb je noseny next drahsi ako novy 😝

kamilecka
22. feb 2010

Ahojte

ja som si na next zvykla uz ked sme byvali v Uk.......ale teraz ked som prisla na to ze cherokee ma take iste veci roll upky,tricka, bundy, mikiny ......zistila som ze sa neoplati dat si doviest next ...... pri porovnani je cherokee taka ista kvalita ako next, ceny Ovela lacnejsie a kolekcie su veeeelmi podobne....takze uz next niejako nechcem riesit .... 😉

pepies
22. feb 2010

ahojte,

som sa potesila, ze uz konecne mozeme objednavat z UK a ked som klikla na tie stranky, kde su ceny preratane na EUR, tak okrem toho, ze su vyssie, vobec tu nie je taky sortiment, ako normalne, ked objednavam ........
je tu len par veci ................. smiesne predrazenych ...

a neviete, aky je sposob platby? plati sa az pri prevzati alebo nejak prevodom prip. cez pay-pall 😀

Ja by som ani nepovedala, ze next je kvalitou rovnaky ako Cherokee, to urcite nie ........ Napr. overaly na spanie, ktorych mame vela z Tesca a nejake mame aj z Next, to sa neda ani porovnat, tie z Tesca su uz po par prianiach vytahane a zmolkave ☹ Nextove vydrzia XY prani ..... 🙂

rimmel
22. feb 2010

papies ak objednavas priamo z next.co.uk tak tam sa neda ze zaplatis a daju ti tovar..automaticky ti vytvoria konto, ucet ktory ma napr vysku najpr 200liebier a plati sa mesacne..cize ked kupis nieco v hodnote 50 eur, nemusis platit hned, ale splacas mesacne napr 10libier, ale tiez to mozes zaplatit hned. ale ucet ti ostava.

cize, vlastne 😀 ked robis nakup, mozes hned vsetko zaplatit, ides do my account a make a payment. kartou.

sorry som to nejak blbo napisala sama som sa zamotala 😀 😀 😅

j aosobne si myslim ze next je ovela vacsia kvalita ako cherokee a tesco a george a ine.

babula90
22. feb 2010

maznacik 😕
asi mas nespravny zdroj, ja kupujem za 5€ veci ako nove pre 9 rocne dieta, to by som nove nekupila. A paradnica ich chce viac, takze nove by som sa nedoplatila 😀

nikollette
22. feb 2010

To je inak pravda Maznacik. Ja tiež bezne vídam na MMB vecičky nosené za ceny ako nové, a niekedy aj drahsie. že ešte na tom chcu zarobiť. 😒

pepies
22. feb 2010

rimmel diky za infosky...... 🙂
zda sa mi to vsetko take komplikovane, ze to uz radsej budem objednavat cez MMB ...... 😀

a stale nechapem, preco tam nie su tie kolekcie, napr. ja si dam younger boys a vyhodi mi tam vsetky kolekcie od zaciatku az po koniec, kdezto ked kliknem na slovensku vlajku a dam si boys, vsetko je to nejake zliate a nic tam dokopy nie je .. ☹

marfic
22. feb 2010

babula, tak ja neviem, kde mám hľadať na MMB ten lacný next, poraď, prosím, lebo pozerám stále a tie ceny tam sú naozaj ako za nové, max sú lacnejšie o 1-2 eurá, to radšej kupujem nové ... ináč sú tam riadne pálky aj za hračky hrané, knihy použité, niekedy sa mi rozum zastavuje, že niekto tam nahádže také ceny a mamičky kupujú / jasné, že ak mi chýba kniha do zbierky, priplatím, ale nemienim platiť za použitú knihu ako za novú + ešte poštovné/

k nextu-- mne sa zdá, že táto kolekcia je dosť slabá, kým som vyberala z vecí do 18 mes., boli pekné vecičky, ale do 5 rokov nejak ani nemám čo vybrať, aby to malo šmrnc