Oblečenie Next. Kto by mi ho priniesol z Anglicka?

lenrie
19. sep 2007

baby neviete mi prosim pomoct?nechodi tu niekto do anglicka aby doniesol next oblecenie? 🙂 🙂

fabula
19. júl 2009

Aha, tak to by bolo celkom fajn a este jedna vec plati sa to v eur ? a postovne nahodou nevies?

newyorkgirl
19. júl 2009

fajn ja pisem siahodlhy prispevok a mi ho neodosle nakoniec no 😒

fabula keby cosi pisni mi do IP, len to som chcela ze ja som v Anglicku a je tu vela obchodov s krasnym oblecenim pre deticky a su aj o polovicu lacnejsie ako NEXT napriklad no....

newyorkgirl
19. júl 2009

postovne tam pise 5Eur tusim a budes to platit asi v eurach ked je to cez rakusko...

newyorkgirl
19. júl 2009

http://www.nextdirectory.eu/page.asp?b=X44&p=77...

tu mas link su tam ceny v Eurach... ja kupujem aj George aj Cherokee tuna alebo znacku TU, su fakt lacnejsie a maju tiez pekne vecicky, neviem aky je teraz vyber na SK v Tescu ale tuna dobry naozaj uz na tak male babatka maju krasne komplety nohavice svetrik alebo pre dievcatka suknicky satky mencestrove, no je toho kopec 😀

sofik
19. júl 2009

Ahojte 🙂

Aj ja si už dlhšie objednávam veci z Nextu cez MMB a som maximálne spokojná - obrázok = realita a je to lacnejšie ako v obchodoch v Ba.

barny
19. júl 2009

ahojte, my sme dnes boli v BA,ale v nexte sa mi nepodarilo pre maleho nic zohnat tento rok, na 1,5 - 2 roky takmer nic a ak bolo sa mi nepacilo, nakoniec sme skoncili v mothercare a tam som zohnala par kuskov, za par euracov 😵
v UK to bola ina parada nakupovat a ceny podstatne nizsie, este mam objednane cez kamaratku co zije v Londyne, ale ani jej sa cez net moc toho nepodarilo zohnat, tak zbehne este po obchodoch, tak hadam zozenie aj nejake rifle a mikinu 😕

newyorkgirl
19. júl 2009

sak to ze teraz su vsade vypredaje, takze tazko sa zhana 😀

barny
19. júl 2009

veru tazko tazko a najma pre chlapcov vo veku mojho krpca, pre dievcatka mali pekne veci aj vyber, pre chalanov poslabsie, ale aspon som nemala dilemu, co vybrat 😀

newyorkgirl
19. júl 2009

babule tak ked budete nieco potrebovat z NEXTU z webky, tak mi pisnite IP

lucaska
19. júl 2009

new, ja som rada ze si aspom cez nett mozem objednat next, lebo sme boli v ba a v tych obchodoch to s tymi cenami trosku prehanaju......

majula
19. júl 2009

barny, v piatok začali v nexte výpredaje, tak preto si tam nič nenašla...ja som to našťastie stihla, prišla som 5 minút po otvorení a bolo to tam hrozné, normálne som si myslela, že sa tam niektoré dotyčné pobijú 😀 😨 no hotová komédia 🙂

barny
20. júl 2009

majula, no viem, ze zacal v piatok, ale do BA sa mi nedalo skor, ako v nedelu, ale nevadi, ja som si dala kupit nieco v UK cez kamaratku, tak bude mat maly dost a bude to aj lacnejsie 🙂 min rok, ked bol krpec maly zohnala som aj v BA a to som tiez nebola prvy den, tento rok sa nepodarilo, ale mothercare mal fajn veci a pre dievcatka nadherne 😵

lucaska
20. júl 2009

ja som taky vypredaj raz zazila v blave, to som este nemala krpceka, bola som tehu a isla som tam malemu par veci kupit ale to som nevedela ze su vypredaje.....normalne davova psychoza,bitka o veci.....som len kukala ze co sa deje......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teraz objednam next´z domu a este mi ho aj dovezu 😝

matima100
20. júl 2009

a kolko sa plati za postovne??

lucaska
20. júl 2009

matima, next ti na slovensko nedorucia...................mne to nosila bud segra,alebo kamoska, alebo cez mimibazar....

aktak
20. júl 2009

mam kamosku v rausku kusok za hranicami, staci objednat to na jej adresu? 😕 kde najdem cenu postovneho do rakuska? diiiiik 😉

lucaska
20. júl 2009

aktak, vyssie na tejto stranke o tom pisala new aj nejake linky dala, tak si to kuk................

barny
20. júl 2009

ja tiez vacsinou si objednavam cez kamaratku, nastastie je ochotna par krat do roka nieco objednat pre maleho a je vyhodnejsie, tiez som objednavala aj cez mmb alebo drazim na mma, tam sa mi tiez niekedy podari peknucke vyhrat 😵

marlene
20. júl 2009

aktak

do rakuska si uctuje next postovne 15 euro.

denousek
10. feb 2010

pomoc MAMINKY PROSIM PORADTE!!prosim!shanim tenisky next jedna pani je na mmb nabizi ale odmita mi sdelit kod a nam se šíleně libi....vsechny vas prosim kdo by mi mohl sdelit kod nevite nekdo nejsou na netu dekuji vsem jsou to tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30791088

majina.b
10. feb 2010

http://www.halens.cz/cz/q4r/markenwelt/next/ind...

je to nástupca quelle, zatial len v ponuke v ČR, určite možno i na slovensku dorazí.

jabber
10. feb 2010

denousek - no a tak proč si je od ní neobjednáš? 😅

sisa2
12. feb 2010

denousek - neviem, ci si uz zohnala kod, je to 497-675-G86

pavlina05
12. feb 2010

čau!nevíte kdy bude doplněná kolekce?

sisa2
13. feb 2010

ahoj pavli, nieco uz je doplnene, klikni si na new arrivals

pavlina05
13. feb 2010

😉

pavlina05
13. feb 2010

☹ na prťata teda nic moc ☹ zatím

monaberuska1
20. feb 2010

ahojky 🙂

tak mi objednáváme next tayk z MMB od jedné paní ta to nakupuje v anglii a ceny super, 🙂 já jsme spokojená, mám spaní moc dobrou zkušenost 🙂 😉

lucaska
20. feb 2010

ahojte, co hovorite na tuto kolekciu ??? dufam ze este doplnia nieco super na leto, lebo podla mna zatial nic moc... 😝

maruskab
21. feb 2010

next uz posiela aj na Slovensko- kuk na ich stranku 🙂

"Next now deliver to your door in Slovakia for just €5."