Oblečenie Next. Kto by mi ho priniesol z Anglicka?

lenrie
19. sep 2007

baby neviete mi prosim pomoct?nechodi tu niekto do anglicka aby doniesol next oblecenie? 🙂 🙂

verinka100
20. jan 2012

@kilian Mozes mi poradit nejaku babu na MMB cez ktoru sa da objednat Next oblecenie? dakujem 🙂

kilian
21. jan 2012

@verinka100 ja cez znamu co objednavam,teraz neobjednava,lebo jej sestra je mimo uk. 😒 takze neviem,ostatne nemam odskusane...

dani84
22. jan 2012

@verinka100 http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=120511 ja objednavam cez tuto babu z mmb. Maximalna spokojnost 😵

kilian
22. jan 2012

@verinka100 pozri si aj aky ma kto kurz.ja som objednavala za kurz 1,30€. a to je uz dost velky rozdiel,ked viac objednas...

verinka100
22. jan 2012

@dani84 Dakujeeem Vam za rady 🙂 🙂 🙂
@kilian

bertica.h
22. jan 2012

ja objednávam tu www.nakupovanivanglii.cz

mima300
23. jan 2012

@kilian prosim u koho si objednavala za kurz 1,30 ? Ja som nasla najlepsi za 1,34 😒

dani84
23. jan 2012

ja som mala najlepsi 1,31 ...

mima300
23. jan 2012

@dani84 prosim ta napis mi kto ma taky dobry kurz. Diky moc

dani84
23. jan 2012

@mima300 mozem ti poslat link do IP, ta baba ma kurz vzdy iny, ale ja sa jej vzdy pytam, ze ked u nej casto a vela nakupujem, ci neda lepsi... A veruze ked viackrat objednas, da sa s nou dohodnut 😉

alzbetka71
26. jan 2012

@dani84 prosím ťa a to sa ako objednáva, napíšem jej iba číslo tovaru, ktorý chcem?

dani84
27. jan 2012

@alzbetka71 ano, do objednavky treba napisat cislo tovaru a velkost, tvoju adresu + ako si to chces nechat zaslat 😉 Tovar je potom do dvoch tyzdnov tu 🙂

alzbetka71
27. jan 2012

@dani84 treba asi zaplatiť vopred?

dani84
27. jan 2012

@alzbetka71 ja platim polovicu vopred a druhu ked mi tovar pride 🙂 Ale to zalezi aj od predavajucej

mirkaapj
29. jan 2012

@dani84 ak sa smiem spýtat ako to funguje? tiež by som chcela objednavat, ale písala som uz jednej babe a ta mi vobec nenapisala ako to funguje.tak by som vyskusala tuto co pises.to jej pišeš nazov a počet kusov, alebo ako to funguje?maju aj určený počet kolko treba objednat, alebo nie?

dani84
11. feb 2012

@mirkaapj ahoj, sorry ze tak neskoro... ja objednavam od tejto baby, poznam ju aj osobne a stazovat sa nemozem 😵 No zadas jej ten kod tovaru, velkost a ide to... Ona je velmi mila, mam vzdy u nej osobny odber, ale aj ked postou posiela - ja dam za nu ruku do ohna .... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11960523&tab=1

tamocka
17. feb 2012

ahoj baby, citam, ze objednavate Next. Tie veci su nosene z GB? Su aj z vypredaju? Lebo sa mi to zda zbytocne komplikovane. Ja osobne objednavam priamo z Nextdirect a som velmi spokojna. V cene je zahrnute aj postovne a do 3 dni mi ho kurier prinesie domov.

diorka
25. feb 2012

tamocka, len ked si to preratas hoci aj kurzom 1,31 - nejako to vela vyjde, nie? Podla coho davaju tie ceny? pr. fleesova bunda 13 libier a na tej druhej stranke 20 Eur, pri kurze 1,31 je to 17 Eur a nie 20 a to je len na jednej mikine, asi je to lepsie cez tie baby objednavat, moj nazor 😖

tamocka
27. feb 2012

@diorka Ano suhlasim, po prepocte libra - euro je to lacnejsie, ako Next uvadza. Lenze v cene v eurach je zaratana doprava. No a ked porovnam ceny v kamennom HM, tak ma stoji rovnako. Je to vec nazoru. Mne hlavne slo o to, ci sa da cez MMB nakupovat hlavne v case vypredajov. Podla mna vtedy sa to oplati najviac. 🙂

diorka
27. feb 2012

baby, neviete, ako to objednavaju tie baby z MMB z nextu, ja som sa tam chcela zaregistrovat a chceli odo mna anglicku adresu a aj cislo, inak ma to nepustilo dalej 😒

bbn
27. feb 2012

@diorka no jednoduše tak, že tam v Anglii mají známou, nebo tam známá jezdí, a přímo na místě podle objednaného seznamu to ta známá nakoupí, teprve potom ti zpátky potvrdí objednávku a ty doplácíš zbytek peněz.

kamilka007
27. feb 2012

Já Next objednávám přímo z http://www.nextdirect.com - přepneš si měnu na Kč a poštovné/balné je při nákupech nad 2000,- zdarma (a možná už i za míň, já beru vždycky jednou za čas ranec 🙂 ). Hlavně si to všechno řídím sama, rovnou vím, co mají a co už ne a dodání je naprosto bleskové - cca 3 dny.

tamocka
27. feb 2012

BTW dnesny kurz podla NBS je libra 1.18 EUR, plus poplatok za SR postu, tak nerozumiem preco objednavat cez MMB a nechatat zarabat tretiu stranu.

l.lara
2. mar 2012

ahojte, tiez som si chcela objednat z nextdirect.com, ale tie ceny v eurach su naozaj predrazene. tak poprosim ak poznate niekoho kto objednava s dobrym kurzom hodte pls kontakt. dakujem 🙂

maata12
8. mar 2012

@tamocka Ahoj 😉 Prosím Ťa, čítala som si túto diskusiu a tiež objednávam cez tretiu osobu veci pre deti z Nextu... Chcela som to výskúšať, žeby som si objednala sama a nemusím čakať aj mesiac na dodanie vecičiek a dávať zarábať niekomu tretiemu. Chcem sa Ťa opýtať, neviem či to robím zle,ale na stránke nextu si hneď na začiatku prepnem krajinu na Slovensko a prihadzujem veci do košíka. Keď som si nahodila tie isté veci cez UK bolo to za 96 libier (keď počítam x 1,37 čo je aktuálne kurz cez jednu kočku na MMB - tak mi to víde 132€ plus poštovné cca 3€), ale cez krajinu Slovensko to víde aj s poštovným 157,50€. Stále je to o 22€ viac .... Robím to zle? Keď si tu písala, že sa to neoplatí objednávať cez MMB. Diky za odpoveď 🙂

tamocka
9. mar 2012

@maata12 Ahoj, objednavas to spravne.

editah222
9. mar 2012

@maata12 podle mě je teda lepší objednat přes někoho na MMB, potom je kurz libry 33-34kč vč dopravy, na nextdirect.com vychází libra za 40kč. To už mi přijde jako dost rozdíl, nehledě na to, že oficielní kurz je mnohem nižší.

@tamocka proč se nevyplatí objednávat na MMB? Jesltli znáš nějáký lepší způsob tak sem s ním 🙂

tamocka
9. mar 2012

najvacsi problem vidim v reklamacii, vo vrateni tovaru a v case dodania tovaru. prave som si citala podmienky predaja na MMB. niekto neberie reklamacie vobec. uz som pisala, ano je to drahsie. aby som usetrila par EUR a cakala skoro mesiac na nieco co uz potrebujem, nema pre mna vyznam. preferujem priamo NEXT. mam velmi dobre skusenosti. od objednania to mam o dva dni doma. dostanem navratku, tovar bez problemov vratim a peniaze dostanem na svoje konto a mozem objednat nieco ine. pre mna je dolezita rychlost a spolahlivost. toto je moj nazor. nadalej budem objdenavat cez next.

maata12
10. mar 2012

@editah222
@tamocka Ďakujem Vám baby 😉 , ja budem naďalej objednávať cez MMB, mne sa to platí viac, väčšinou objednávam naraz viac vecičiek, tak za ten rozdiel čo mi tam vychádza v cene si môžem objednať aj o 2veci viac... Veľkosť nám vždy sedí a zatiaľ som nebola nikdy sklamaná z vecičiek, čo som objednala.. takže v podstate nemám ani dôvod na reklamáciu - teda zatiaľ som nemala, dúfam že to tak ostane 🙂 🙂 Pekný víkend

editah222
10. mar 2012

@maata12 jsem na tom stejně jako ty, když dělám objednávku kolem 500GBP, tak je to v kč na MMB kolem 16500 a na nextdirect o 4tis. víc 😝 . Reklamace nemám, velikosti dětěm pasují a když objednám pro sebe a nelibi se mi to nebo nesedí tak to prostě prodám dál 🙂

A co se týče dodacího času, já mám vždy zboží do 10dní.

Nevidím důvod v tom, abych dávála Nextu za každou libru o 10kč a víc než je ofiko kurz.