Oblečenie pre dievčatko s ryšavými vlasmi

bonaqa2013
19. apr 2016

Sú tu maminky čo majú dievčatká s ryšavými vlasmi? Máme v rodine takéto malé dievčatko, potrebovala by som jej kúpiť oblečenie ako darček - samozrejme aj hračku, ale neviem aké farby sa hodia k tomuto typu... ak viete pomôžte. Samozrejme nechcem nikoho uraziť.... slečna má 2,5 roka.

mimanr
19. apr 2016

Urcite biela, kremova, hneda, zelenkava. Ak ruzova, tak svetla. 🙂

sissy27
19. apr 2016

@bonaqa2013 ryšavky nosia normálne farby ako aj hociktoré iné baby, je pravda, že v zelenej im tie vlasy tak nejak viac vyniknú ale keď si predstavím 2,5ročné malé deculo s ryšavými vláskami v zelenom, tak okamžite vidím írskeho leprechauna s kotlíkom zlatých mincí pod dúhou 😅
kľudne ružové, svetlofialové, farebné, aj tie zelené, no hocijaké...

mimanr
19. apr 2016

Este nezabudkova modra, ale vzory a nimi to mas vyriesene - proste farebne, kvietkovane 😉.

mimanr
19. apr 2016

@bonaqa2013 daj si do googla red hair baby girl a tam vidis, ako to tym malym rysavym princeznam sekne v kazdej farbe. Drzim palce pri vybere

tinqua
20. apr 2016

ja ako ryšavá môžem povedať, že všetky odtiene zelenej a modrej...to je top 🙂 béžovou nepokazíš nič a aj sivá sa dá....ale pri deťoch je to jedno, mňa mama obliekala do vecí po bratovi a trt sa starala či mi to pristane a som tu 🙂 aj tak to malé poteší najviac niečo s jeho oblúbenou postavičkou

katrinka8
20. apr 2016

Ahoj, v novom Spievankove je jedna z hlavných herečiek cca 4-ročné ryšavé dievčatko (inak je krásna 🙂 ) a má na sebe biele šatočky s červenými makmi, na hlave má venček z červených makov. A je naozaj že rozkošná 🙂
https://www.google.sk/search?hl=sk&site=imghp&t...

Len neviem, či to vyhodí ten obrázok, kde je to dievčatko (sedí na kolenách Zahrajkovi)...

dismonika
20. apr 2016

@katrinka8 to dievčatko hralo aj v reklamách 🙂

dismonika
20. apr 2016

mne sa veľmi páčilo, keď ryšavé dievčatká chodili v červenom - ale musí to byť taká intenzívna červená a tak ako píše @katrinka8 - to dievčatko v tom spievankove je krásne zladené do toho červeného 🙂

katrinka8
20. apr 2016

@dismonika - fakt? A nevieš v akých? By som kukla niekde 😀 Strašne je rozkošná 🙂

tornocziovalea
20. apr 2016

@bonaqa2103 myslim si ze by jej isla aj modra farba, ale tak ako viacere ti napisala tak urcite zelena alebo mozno aj taka ta mentolova. To je velmi pekna farba, aj ked myslim si ze detickam sa hodia vsetky farby 🙂

dismonika
20. apr 2016

@katrinka8 ano v tej reklame hovorila: "Ale je nám heeeeeeeeej" 🙂 - myslim hej.sk 🙂 No neviem, či to tu také môžem napísať... zlatá bola a ja som si ju prvýkrát tam všimla. Bola súčasťou takej 4 člennej rodinky myslím a boli to tuším 2 reklamy - jedna vianočná a druhá - neviem 🙂

sazumak
20. apr 2016

Mám ryšavé krstniatko a veľmi jej ide mentolová, tyrkysová, všetky odtiene zelenej, hnedá, béžová...a k vlasom aj také tie vestičky s kožušinkou 🙂 Aj rifľovina 🙂 Mne sa pri takých vláskoch nepáči moc ružová, biela a červená, čierna...každému sadne niečo iné, ona má také zlatoryšavé vlasy...

brcka252
20. apr 2016
Používateľ brcka252 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od brcka252.

@sazumak kamaratkina dcerka ma tiez rysave vlasky a taktiez sa jej velmi hodi taka mentolova farba, ked jej kupujem vecicky tak vyslovene len v tej farbe, je v tych veciah bombova 🙂

katrinka8
20. apr 2016

@dismonika - wow, aká zlatá 🙂 Vôbec som túto reklamu nevidela, prvýkrát teraz. Neviem, kde som bola doteraz 😀 Akurát ten jej hlas mi je povedomý akýsi, všeobecne, už pri tom Spievankove sa mi zdalo, že ten hlas poznám. Ale táto reklama mi nič nehovorí... Ďakujem za link 😉

dismonika
21. apr 2016

@katrinka8 tá reklama bola pôvodne ešte nejaká dlhšia a potom na Vianoce bola aj druhá 🙂 Tam som si ju prvýkrát všimla, že aký má zlatý hlások

alby2014
21. apr 2016

Moj maly je rysavy a velmi mu pristane tmavomodra, zelena, bezova.. vlasten ekd tak uvazujem, tak vsetky odtiene modrej...dufam, ze sa dopracujem aj k dceram, kedze muz je rysavy a ja blond som odsudena rodit rysave deti..jaj ako sa tesim...len netusim, preco ma okolie lutuje...

womankc
21. apr 2016

@alby2014 lebo sú to zrejme idioti??? 😀 😉

alby2014
21. apr 2016

@womankc minule my na plavani babetiek, jedna mamicka vysvetlovala, ako sa modlili, aby ich maly nebol rysavy, lebo rysavy chlapci su hrozni, po porode, ked mi ho dali na hrud, vravim muzovi, ze maly je rysavy a sestricka hned, ne ne nebojte, to bude len krvicka a mazok, to sa umyje,... reakcia kamosky..vravi, ze maly sa narodil a je rysavy a ona: No, ved to nevadi, budes ho lubit aj tak...a mohla by som pokracovat 😀 😀 😀 😀 Pricom, my s muzom sme velmi chceli rysave deti po nom...dokonca dceru minim nazvat Anna ( lebo Anna zo Zeleneho domu je kniha mojho detstva a mladosti.)

womankc
21. apr 2016

@alby2014 ako teraz som fakt nepochopila ....... to sú proste obmedzení ľudia , čo k tomu dodať ...... Ono je pravda , že ryšaví ľudia sú temperantnejší. To si netreba všímať , to je problém tých dotyčných , že sú obmedzení myšlienkovo.... Ryšavé deti sú veľmi pekné , hlavne malé zelenooké krásavice. Meno Anna plne schvaľujem 🙂