Oblečenie z organickej bavlny. Čo si o tom myslíte?

amy77
9. aug 2008

chcela by som diskutovat o obleceni z organickej bavlny...
co si myslite ??
nasla som stranku , maju tam pekne veci a maju aj par detskych veci

konopne

Organická bavlna sa pestuje v živej pôde, to znamená, že v pôde neboli za posledné najmenej 3 roky žiadne toxické chemikálie a bavlna sa pestuje bez pesticídov, či umelých hnojív. Organická bavlna pestovaná v tejto pôde neskôr prechádza procesom textilnej výroby bez použitia chemických farieb a syntetických materiálov. Oblečenie si tak zachováva svoju prirodzenú farbu a je príjemne mäkké. Prednosťou tohto oblečenia je, že je jemnejšie k pokožke dieťaťa a zároveň aj k životnému prostrediu.

konecne nieco aj pre nasich malickych...?

trixi
9. aug 2008

oblecenie z organickej bavlny sa u nas predava, napr. H&M, Quelle, Nike..., ako pre dospelych, tak aj pre deticky. Okrem kamennych obchodov su znacky, ktore predavaju len oblecenie z organic bavlny aj na nete.

pd900bo
9. aug 2008

ja som jednoznacne za bio oblecenie. Par konopnix veci mame je to fantasticky materieal hlavne v letnyx horucavax.. na tej stranke su fajn veci ale podla mna dost drahe,ale vlastne detske veci su drahsie vseobecne.. ale zas na druhej strane konopne veci by mohli byt lacnejsie lebo z konopy su velke vynosi a rastie vsade, teda okem antarktidy 🙂

maca793
9. aug 2008

ja mám ľanové šaty a sú na 4 veci, strašne sa krčia a potom vypadám akoby ma niekto žul. sorry ale mne je to jedno či je to bio alebo nie. hlavne nech sa to príjemné nosí