Obuli by ste alebo obúvate takéto topánočky?

tigri
2. jún 2008

Dnes som u Batu kupila pre dcerku topanocky. Potrebovala som minut DM kupon a kedze sandalky uz mame, zhanala som cele topanocky. Obehala som takmer vsetkych Batov v BA a nakoniec som jedny kupila v Auparku. Bola som cela stastna, lebo momentalne zohnat cele topanky c. 20 je fakt problem. Ked som prisla domov, tak som zistila, ze topanocky su kozene iba zvnutra, zvonku su umele, asi kozenkove. Teraz sa neviem rozhodnut, ci jej to mozem obuvat na nozicku alebo nie. A vobec netusim, ci sa u Batu vratit tovar, ale myslim, ze skor nie ☹

Poradte, co robit?

kristi
2. jún 2008

a proc bys ji to nemohla obout? pokud jsou ty boty jinak v poradku, tak kozenka snad nicemu nevadi, ne?
jinak u Bati samozrejme muzes do 365 dni vymenit zbozi

tigri
autor
2. jún 2008

ono sa hovori, ze deticky by mali mat kozene topanocky kvoli luftovaniu, aby nedostali plesne a tak 😉

ale tieto su o cislo vacsie, ako nosi teraz, takze predpokladam, ze jej budu dobre az na jesen, ked nebude tak teplo...

lilyk
2. jún 2008

u Batu nieje problem vymenit boticky, su velmi ustretovi...ale neviem ako je to s kuponmi....no napriek tomu si myslim ze ti ich kludne vymenia do 30.6.2008...vtedy konci ten kupon, aspon myslim 😉

johanda
2. jún 2008

U Bati snad mají všechny botky do 3 let atest na zdravotní nezávadnost, ne?

eji
2. jún 2008

podla mna urcite ich nosit, aj my sme mali taketo topanocky ako prve...zvnutra kozene, zvonku ako keby semis, alebo co...
topanky prechadzaju u batu kontrolou

marget
3. jún 2008

Ahojte! Ja chcem tiež minúť DM kupóny, ale chcem malému kúpiť sandálky už na budúci rok,keď už bude behať🙂 Chcela by som sa spýtať, približne akú veľkosť topánok potrebuje dvojročné dieťa (chlapček) Vďaka!

titkovamiriam
3. jún 2008

moj syn ma teraz 23,no asi by som skor nekupovala lebo to je individualne a hlavne tie topanky treba vyskusat.

denisocka
3. jún 2008

ja som na DM kupila 19tky tie celokožene bežove,potom som to olutovala,šla vymeniť za 21cky,nato som zistila že su zle zašite,poslala sopm ich vymeniť za ine kamarata ,ten zistil že všetky su "zle zašiteô a nakoniec mi ostali tieto 21tky,snad budu na jar ( rok a niečo) ale už teraz lutujem že som ich kupovala dopredu a tolko sa s nimi nalietala (40km je od nás baťa !)

maca793
3. jún 2008

tigri
ja by som ich obula, keĎže sú z vnútra kožené, prečo nie?
aj DIechmane sú vraj kožené a je to len koženka.

grmitko
3. jún 2008

tigri, ja by som ich tiez obula, mi sme mali podobne teraz, len zvonka je kombinovana koza a kozenka, ono je vo vnutri ten material dolezitejsi ako ten vonku 🙂 a ak je vo vnutri koza, tak ej to ok 🙂