Poradíte bazáre s detskými vecami v Bratislave?

sasulka
24. sep 2008

ahojte baby,
neviete mi niekto z Bratislavy poradit, kam chodite nakupovat detske veci? Ja som si nasla jeden sekac v Petrzalke oproti Lidlu, ale nie vzdy tam nieco maju. Kedze teraz ma toto pocasie tak trochu prekvapilo, potrebovala by som este nieco doplnit. Maly ma 9 mesiacov a rychlo rastie, takze by som sa radsej pozrela nieco lacnejsie v sekaci. Dakujem za pomoc. Sasa

sasulka
autor
24. sep 2008

Mi nevravte, ze ziadna z Vas nepozna aspon jeden bazar 😉
Fakt by mi to pomohlo.

claudinka
24. sep 2008

ja som nekupila osobne, ale cez internet na mimiaukciach alebo mimibazare a tie vecicky su nepouzite a uuzasne, kukni mi do albumiku, jake krasne sady som si vydrazila 😀 sa to naozaj oplati..
osobne som este nebola nikde nakupovat, tak ti neporadim.. vacsinou nieco v tescu cherokee kupim alebo sa chystam do rakuska nakupit, tam to je predsa len lacne..
ale nejake tie sekace by som aj ja rada vedela, kde najdem 😉

ena
24. sep 2008

chcela som napisat prave ten oproti lidlu, tusim Anastazia sa vola, ine nepoznam.. tusim pri Safku v meste je este nejaky, niekde na mmb som zaregistrovala, ze tam inzeruje baba, co ma ten bazarik.

ena
24. sep 2008
sasulka
autor
24. sep 2008

no jeden je este v petrzalke na sintavskej - lary fary sa to vola a inak neviem uz ani ja

sasulka
autor
24. sep 2008

ena diky za tip

katmi
24. sep 2008

sasulka akurat som ti isla pisat..ze lary fary..tam maju pekne veci,ale zdaju sa mi dost drahe.. za 200,-sk si viem kupit uz aj v tescu v akcii..

jannicka
30. sep 2008

ahojte. odporucam vam BAZZARIK. je to na safku smerom k modremu kostoliku, vedla takej luxusnej predajne pre psy. viac najdete aj tu http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=907

rafaela11
2. aug 2013

my chodime do www.oddetipredeti.sk na dlhych dieloch / karlova ves.
najdes tam bodicko za euricko, knizky za 2eur max a vsetko ostatne o 70% lacnjesie ako v detskych obchodoch
a hlavne vidis co kupujes, nie je to ako cez internet, ze nerucia za kvalitu