Poradíte online obchody s kvalitným detským oblečením?

luckaprima
7. máj 2012

Maminy, istotne máte nejaké obľúbené stránky a online obchodíky kde kupujete drobcom kvalitné NOVÉ 🙂 oblečenie, bodíky, súpravky, klobúčiky, topánočky za prijateľné ceny. Budem vďačná za tipy na slovenské aj zahraničné stránky s výhodným poštovným, najlepšie 0 € 😉 ako nextdirect.. a pod. Vopred pekne ďakujem. Maminka s polročnou bábikou.. a jeden tip hneď prihodím aj ja: manžel nedávno objavil sportsdirect.com povodne pre nás "starých" a cuduj sa svete majú tam prekrásne značnové capačky a topánočky pre drobcov, len postovné je tam dost vysoké, oplatí sa nakúpiť viac.

marosa
11. jan 2013

www.detske-oblecenie.eu sú tam veľmi dobré ceny a oblečko je úplne ok🙂

simca06022011
11. jan 2013

ja som nakupovala na babatkovo.sk a mamazonka.sk a kopec dalsich (aj jeden slovensky obchod som nasla s uzasnymi "obycajnymi" zateplenymi nohavicami modelko.sk).. ujo google ti poradi najlepsie... obchodov je milion...

katussamus
11. jan 2013

ja pravidelne nakupujem pre deti aj pre nás so sportsdirect.com i keď účujú poštovné tak sa mi to oplatí lebo ceny majú super, nakupujem vo väčšiom množstve, poštovné ma vyšlo vždy tak cca 10 € takže aj keď rozpočítam poštovné čo mi vždy vyjde minimálne na počet ks tak aj tak som maximálne spokojná a vždy ma udivuje ako niektoré osoby v pro shopoch predávajú tieto veci za nehorázne ceny ako keby ku každej veci pripočítavali zakaždým poštovné 😖

julinkaz
11. jan 2013

a ako nakupujete cez sportsdirect.com? práve som si to pozerala a chcela by som odtiaľ veľmi veľa vecí, sú tam fakt skvelé ceny 🙂

jasmika
11. jan 2013

najlepšie , lacné a zbavené chemikálii oblečenie je so second handu 😀 odporúčam...A Šetríme životné prostredie 😀

lucianka222
11. jan 2013

japitex.sk

luciayel
11. jan 2013

ahoj gap.eu je fantasticke, ked su zlavy a postovne je asi 4 Eura.

eimuska09
13. jan 2013

Ahoj, ja tiež nakupujem cez eshop co.uk. sú tam krásne veci a značky, ktoré sa u nás nedajú zohnať moje najobľúbenejšie sú www.panachekids.co.uk, www.childrensalon.co.uk,www.alexandalexa.com,ww.... Disney oblečenie a hračky objednávam zo stránky www.disneystore.co.uk. Je pravdou, že vecičky sú trošku drahšie, ale keď je výpredaj dá sa nakúpiť fakt dobre. Po každej objednávke mi pošlú aj zľavové kupóny a tie sa dajú použiť aj na novinky.

17miruska17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jerry23
17. jún 2013

detskeoblecko.sk

prasiatko30
17. jún 2013

Vertbaudet

jakobsapple1
17. jún 2013
saraviki
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
obchodpredeti
27. sep 2013

Skús pozrieť u nás 🙂 Kvalita za rozumnú cenu 😵

navonka
29. sep 2013

Určite naša ponuka z nášho Pro shopu či e-shopu, by nemala byť bez povšimnutia a navyše, ak ste z Ba je možné prísť a tovar si vyskúšať, popozerať, ohmatať... budeme sa tešiť 😀.

koralovka
29. sep 2013

mimibazar,mimiaukcie,babybazar ale i tu modrykonik

oblecsvojebabo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oblecenieprekojencov
23. okt 2013

Slovenske oblecenie skladom od c.50 do 110 podte nakuknut 🙂

reskara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zlata54
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saa25
26. jún 2014

nulové poštovné majú aj na www.sklapni.sk - dajú sa tam kúpiť okrem detských vecičiek aj rovnaké tričká pre rodičov, takže sa môže zladiť celá rodina 🙂

kobliha22
11. júl 2014

Mě se líbí tento obchod http://www.yes-eshop.cz/ Mají zajímavé provedení oblečení, jsou originální a kvalitní

marosko256
17. júl 2014

ahoj, my nakupujeme oblecenie na oblecsvojebabo.sk a sme s nimi spokojni. Kvalitní tovar a skvelé ceny.skus aj ty ;)

janicka99
18. júl 2014
Používateľ janicka99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janicka99.

Ahoj, my zase nakupujeme tu http://www.detska-vybavicka.sk/detske-oblecenie/ 🙂 maju tam toho strasne vela a ked sa prihlasis na home page tak mas este aj zlavu 🙂

majka1211
28. júl 2014

Náš eshop je tu preto, aby vás zbavil všetkých zbytočných starostí s detským oblečením.

nasanjelik. sk

erika8000
2. aug 2014

Už som radila v nejakej podobnej diskusii. Uprednostňujem veci z UK (sportdirect, next) alebo www.modaamerika.sk (second hand - oblečko z usa).

loislane
2. aug 2014

Ja som teraz nakúpila super zľavnené na www.gap.eu - nad 50€ bolo poštovné zdarma a došlo mi to za 2 dni kuriérom. Nakupujem rada aj na www.george.com, tam je poštovné 10 libier, ale tie veci sú také lacné, že sa oplatí - napr. sady po 5-7 bodyniek a pod. A ešte mám rada aj next, mothercare, johnlewis.

textildomaja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
didudula
8. nov 2014

Ja som kupila vybavicku na svetkocikov.sk a oblecko na bambulino.sk velmi spokojna.