Poradíte stránku s oblečením z Anglicka?

biancal
5. sep 2012

Ahojte, neviete o nejakej anglickej stránke s detským oblečením /George, Early Days a pod./za rozumné ceny? Skúšala som hľadať niečo ako PRIMARK, ale žiadnu stránku kde by sa dalo objednať oblečenie som nenašla :/ vopred ďakujem za tipy 🙂

nicky182
5. sep 2012

Ahoj, ja kupujem na stranke mimibazar.sk, je tam kopec zien, co objednavaju veci z Anglicka - Next, H&M, Early Days ...no rozumne ceny to teda nie su, ...

petronela24
5. sep 2012

ahoj tak primark urcite nema web stranku na objednavanie. Kedze ja zijem v anglicku tu je velmi oblubeny ebay tam najdes vsetko a za dobre ceny ale nie vsetci chcu posielat mimo anglicka pretoze postovne je dost drahe. Ak by si chcela objednat tak najlepsie by bolo keby si niekoho mala v anglicku a posielala to k nemu na adresu a potom ked bude toho viacej tak to poslat nejakou prepravnou spolocnostou. Na tom ebay.co.uk najdes vsetky znacky ake len chces.

zlatica36
5. sep 2012

mimo temy ,ja viem ale kde zijes petronela v anglicku 🙂

nikuska265
5. sep 2012

ja tiež objednávam cez mimibazar od jednej baby, nájdeš si priamo na stránke napr. george,next.... čo by si chcela, no cena je samozrejme trošku vyššia cca 1libra =1,35€ + cca 3 € poštovné,no stále ma to výjde lacnejšie ako na slovensku

lji
5. sep 2012

ja mám väčšinou veci odtialto. http://www.sportsdirect.com/ ale iba ked sa nazbiera viac osob aby sme si poštovné rozdelili. vtedy su to aj rozumne ceny (teda v porovnaní s tým čo by som platila tu). za posledný nákup som dala 40€ ale tu by som zan dala asi 90€.

michaela80
5. sep 2012

ja som teraz objednavala cez @anaxamon a velka spokojnost http://www.facebook.com/MamickyMamickam?ref=ts da sa objednavat viac znaciek a kurz je velmi dobry 😀 😀 😀 😀 odporucam vsetkymi 10

sampo
5. sep 2012

ahoj, ja tiez objednavam z UK, george ti objednaju aj cez mmb (mozem ti potom poslat IP kto), cez uz spominany sportsdirect si mozes aj priamo, len postovne je dost drahe, takze sa oplati viac veci potom. George sa mi velmi oplatil teraz, lebo niektore naozaj nevedia co za to pytat 😝 Pozri ich stranku george.com A next je lacnejsi, ked si objednas cez niekoho, lebo hoci maju teraz postovne zadara, aj tak je to drahsie 😅

anaxamon
5. sep 2012

direct.asda.com
matalan.co.uk
mothercare.com
adams.co.uk
hm.com/gb
zara.com
gap.com
next.co.uk
niektore su fajne lacne ine drahsie, z niektorych posielaju na slovensko z inych nie... @biancal

ukchick
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evina57
19. sep 2012

Baby, potrebujem niekoho, kto objednáva z matalanu! Vďaka 🙂

frejka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ulu465
19. jan 2013

Maminky, bola už niektorá z Vás vo Viedni v tom novo-otvorenom Primarku? Kedysi mi vecičky odtial nosila švagrinná, kým ešte bývala v UK, tak rozmýšlam či by sa neoplatilo navštívit tu Vieden, kedže to nie je tak daleko..

bifla
21. jan 2013

Ahojte baby, ja by som chcela objednať topánky pre malú, ale to číslovanie C8, C10, .... neviem čo je to za číslovanie. U nás jej kupujem 26. Prosím poradte mi.

seba1
21. jan 2013

@bifla v prvom rade nevkladaj otázky do otázky, ale do diskusie, podľa mňa C9, ale môžeš si to aj cez google nájsť....

zchlepkova
31. jan 2013

Maminky, ktoré si samé objednávate vecičky z Nextu? Ozvite sa mi, chcela by som si niečo objednať 🙂

evik13
22. feb 2013

ahojte posiela matalan na slovensko?

ivankaberrynka
14. jún 2013

evik13 Matalan na SVK neposiela, čo je škoda ☹

stanislavao
14. jún 2013

z nextdirect.com si mozete kazda objednat sama. postovne sa neplati.

valika6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laylalu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bibuska11
10. sep 2013

ahoj nájdi si na FB pani LenkaBeeshop ona objednáva je v anglicku a je to super pani

navonka
20. sep 2013

Outdoorové oblečenie anglickej značky v € ách bez čakania, kým príde z UK, nájdete v nashom eshope. 😉

frimmie
22. jan 2014

ahojte baby, nemate nejake nove vychytavky ako jednoducho objednavat cez UK shopy? Ktore maju delivery na SVK, ktore sa vam oplatili? Dakujem!

loli39
3. feb 2014

v tomto eshope nakupujem su tam anglicke značky aj nemecké www.mamebabo.sk

zuzuliak1981
5. feb 2014

ulu465 bola som, oplati sa

ssisska
5. feb 2014

Asos.de su tam veci s anglickym tovarom

petra8107
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkalaborcova
21. júl 2014

Sportsdirect alebo childrensalon.com

majka1211
28. júl 2014

Náš eshop je tu preto, aby vás zbavil všetkých zbytočných starostí s detským oblečením.Mame detske veci dovoz Anglicko aj early days.
nasanjelik. sk