Visačky na detskom oblečení. Dávate ich preč?

kvjetecko
9. jún 2009

Tie listocky co visia z kazdeho oblecka (myslim hlavne veci pre babatka -dupky, body, kosielky, deky....) - davate ich prec? Strihate?
nemyslim tie, co su hore vzadu na krku, ale tie, co su dolu na jednej strane - so symbolmi prania a podobnymi infoskami.

ejusaaa
9. jún 2009

A preco sa pytas?Ze co to babo neskrabe?My ich tam nechavame,az teraz ked hovoris ma napadlo,ze co ak ho to tam skriabe? 😲

cinderella.
9. jún 2009

Ja odstrihavam aj mojmu 2,5-mesacnemu, aj mojmu skoro 3-rocnemu, a dokonca aj sebe. Ale len take, co vyzeraju fakt velmi neprijemne, tvrde alebo prilis dlhe. Nikdy som to nerobila, ale mojmu starsiemu to prednedavnom zacalo vadit a tak ma napadlo, ze co ak to vadi aj babatku.... 😉

dosa
9. jún 2009

my ich nechavame - dceru neskriabu - aspon nic nehovori a ja mam aspon prehlad, aka je to velkost ked ich odkladam pre dalsich uzivatelov 😉

trixi
9. jún 2009

ja ich striham na kazdom obleceni. Sebe, tatinovi, malemu. Tie ktore su bavlnene neskriabu, stretla som sa vsak aj s takymi umelymi a ked som to ostrihla, tak to bolo este horsie, tak som to rozparala cele vybrala a zasa zasila. Ja mam z tych stitkov normalne fobiu 😲 a aj z tych co su na kruku. A ked je to niekedy hrube ako roman, snad vo vsetkych jazykoch, tak ma ide porazit, pretoze to nejde poriadne ani odstrihnut.

kvjetecko
autor
9. jún 2009

no ved prave, co ak to babatkam vadi? Sak aj dospelym to niekedy vadi. Asi budem strihat tie tvrde a tie ostatne necham.
dakujem

eimiky
9. jún 2009

Ja odstrihávam podľa toho či škriabu alebo nie 😉

roasha
9. jún 2009

kvjetecko,ja odstrihavam vsetky.ako mala dokazala narabat s noznicami,nove oblecka,skor ako som ich stihla odstrihnut,odcvikla ona/niekedy vystrihla dieru. 😕 😅 😀
no mojej to rozhodne vadi,a to je fakt prve pri novom ,ze krici odstrihnut,lebo ju to skriabe. 😉 🙂

ema.nz
9. jún 2009

ja odstrihavam skoro vsade 😉 iba tam necham ak to nejde priamo na telo(svetriky a pod)

cessy
9. jún 2009

ja nechavam...zatial som len ale 2 odparala a to take tvrde vzadu na krciku.neodstrihujem, lebo ked odstrihnem tak tam ostane taky ostry okraj...inak pranim niektore zmaknu. a nevsimla som si zatial, ze by malemu vadili, ani na telicku nemava nikde nic cervene

alla03
9. jún 2009

Mojej malej tie visačky nevadia, teda aspoň som si nevšimla, že by jej to vadilo. Ale tie tvrdé buď odstrihnem alebo odpáram. Aj mňa škriabu..... 😉

martuska79
29. jún 2009

My ešte iba čakáme, ale asi to plánujem strihat, pretože mne osobne to dost vadí, a vždy ked si niečo na seba kúpim, tak prvé, čo spravím je, že si odstrihnem visacky na boku aj v zadu na krku. Inak ma to škriabe a vadí mi to. Niektoré veci sú však tak robené, že visacky sa nedajú úplne odstrihnút alebo odpárat, lebo sú zašité, to riešim tak, že to miesto prelepím po odstrihnutí klasickým leukoplastom (takým tým hnedým, kupujem si taký, čo si z neho môžem odstrihnúť, kolko potrebujem) a potom už neškriabe....Odporúčam, aspon pre dospelákov určite. Na babätku zatial neodskúšane.

marionn
30. jún 2009

My tiež striháme alebo párame len tie umelohmotné a tvrdé. Keď sú bavlnené, neva. Tie sú jemnučké a okrem toho sú tam info o praní atď. v príp., že by som chcela požičať, či predať..

martuska79: super nápad, no nemusíš to pred každým praním vziať?

kiksa3
30. jún 2009

Ja som zatiaľ nič nestrihala a myslím teda môj názor je,že to viac škriabe po odstrihnutí skúste si odstrihnuť niečo vy a uvidíte(vlastná skúsenosť) 😀