Zimný fusak Eisbärchen. Referencie?

tyli
16. aug 2008

Ahojte uvažujem o kúpe fusaku Eisbärchen. Nevidela som ho zatiaľ u nás v obchodoch, iba na nete http://www.babycool.sk/?art=detail.php&kategori.... Môže mi niekto napísať, ak ho pozná, prípadne ako ste s ním spokojní? Prípadne môžete i poradiť nejaký dobrý fusak? Díky 🙂

katy1979
16. aug 2008

viem ze baby v cechách ho majú a su s nim spokojne. super že si nasla tuto stranku, ja som myslela že na slovensku ich nemajú.
ja idem akurat predávat emitex. je dobrý len sa nám nehodí do kočíka.

tyli
autor
17. aug 2008

ahoj katy1979,
pozerala som aj na Emitex. môžem sa spýtať aký máš kočík, keď ti nepasuje? tiež sa toho bojím, zdá sa mi dosť dlhý.

tyli
autor
17. aug 2008

katy1979, majú ho aj v http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?pr... majú aj predajňu, no mne je to od ruky 😢 najlepšie je asi fusak vyskúšať priamo v kočíku aby pasoval. skúsim ho ešte pozháňať v okolí.

katy1979
17. aug 2008

mám casualplay S4. ked bol malý fakt malý teda do tých 6 mesiacov tak sa mi do fusaku zmestil bez toho nadpojenia tak to bolo ok, ale ked sa už nezmestil musela som tam dať tu predlžovaciu časť a to som na to radšej dávala ešte aj nánožník, lebo to vyzeralo fakt desne. len raz som bola vonku bez nánožníka iba s fusakom a to som bola nervozna celú cestu.
vsak práve že u nás v obchodoch ho nemajú.
ževraj aj guinny je dobrý a ja uvažujem aj nad TFK lebo máme od nich Buggstera, lenže tam je problém že do buggstera by bol dobrý ale do casualu zasa velký.
Tfk fusaky su super, majú aj vyberatelnu vložku závisí ake je počasie.

fakt najlepšie vyskusať, lenže ani eibarchen a ani tfk na slovensku či v BA v predajni nenájdem

noen
17. aug 2008

ahoj tyliy, tak ja pridavam moju osobnu skusenost, najspokojnejsia som bola s fusakom zn. emitex, dostatocne dlhy, siroky a teply pre dietatko, mala som aj babyland ten nam vyhovoval, ale max do 1roka potom bol kratky, eisbarchen bol fajn teplucky, uchvatil ma ten 1 zips, nakolko moj syn patri medzi tie "zivsie" deti takze zapinanie do fusaku som chcela mat rychle, ale nevyhoda u neho bola, ze bol dost uzky ledva som don krpca zapla a v roku aj pol bol pre nas aj kratky, takze sme sa opat vratili k fusaku emitex 3v1, to je moja skusenost a suhlasim s ostatnymi, najlepsie je fusak vyskusat v kociku aj s dietatkom v pripade, ze mas taku moznost.

tyli
autor
17. aug 2008

ahoj noen,
díky za radu. ešte jedna otázka. píšeš, že Eisbärchen bol úzky. pri Emitexe píšu šírku do 50 cm a Eisbärchen 47 cm, spravilo tých 3 cm veľký rozdiel? ty jediná vieš porovnať, keď si mama oba fusaky. mne sa výzorovo páči viac Eisbärchen, no od Emitexu je asi praktickejsí?

sjuzi
20. aug 2008

Ahoj tyli, my máme eisbärchen a bol v pohode. Len môj malý mal cez zimu 6m+, takže sa tam zmestil komplet celý. Ale kamarátka mala tento fusak pre malého 1,5 ročného tak, že mu rozzipsovala spodok, čiže i tak zababrané snehulky mu trčali von a inak bol celý v teple, takže i ja to tak plánujem, keďže v zime snáď malý už bude bežkať... 😉. A v zime ho už von isto spať do kočíka nedám, to je jasné... 😀
Inak fusak som objednala cez babetkovo.sk. A kamoška ho zas kupovala tu v Trnave oproti poliklinike v detskom obchode.

tyli
autor
27. aug 2008

ahoj sjuzi, díky za radu. do Trnavy chodíme tak sa naň opýtam a ak ho budú mať aj ho odskúšam 😀

sracka
12. sep 2009

je to super fusak a ak je niekto s Prievidze tak ho maju v BARBORE

najjulinka
12. sep 2009

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... - tu je za lepsiu cenu...
mne sa zapinanie po boku ako ma emitex viac hodi... v babetkov som v lete nakupila Emitexy po 40€

bebel
17. sep 2009

My ho máme a niet mu čo vytknúť. Ja som s ním bola spokojná. 🙂

lusiamama
17. sep 2009

ahojte aj ja ho mám a som s ním veľmi spokojná a mám ho v CP S4, malá má za pár dní rok aj 8 mesiacov a skúšala som jej ho tak je nám stále dobrý. A je veľmi praktický... 🙂 😉

zuza.m
20. sep 2009

baby poradte prosim ,maly ma už rok kym bude zima bude mat aj rok a pol ,jeden fusak mame ale tam sa nedaju dat bezp.pasy,tak rozmyšlam kupit ešte jeden .zapačil sa mi EISBÄRCHEN Fusak.ale bojimsa aby mu nebol maly,niekto tu spominal že bol dost tesny,no bojim sa aby nebol kratky,do akeho veku alebo akej vlkosti dietata ste ho použivali.maly ma tak 77cm.teras .

dosa
21. sep 2009

zuza.m - ja som pouzivala fusak naposledy, ked mala dcera 2 roky aj 7 mesiacov. uzky urcite nie je, ved v nom bola vo vetrovke a pohoda. a dole rozopnes zips a nozky v cizmickach nechas trcat von. my sme to tak nosili v golfkach, lebo mala uz chodila a kocik uz sme nepouzivali na spanie 😉

emmka3
21. sep 2009

baby. tie co ho mate .... pisu, ze zozadu je protismykova vrstva ABS, cize by sa nemal zosuvat ... funguje to? Lebo viem, ze Emitexy sa dost smykaju pokial nie su pasy prepchate ...

dosa
21. sep 2009

...ono su tam zozadu take golôcky, ako byvaju na protismykovych papuciach, ale mne osobne sa tie gulicky olupovali, mala som ich plny kocik a keby som nemala prevlecene aspon spodne pasy, tak sa mi fusak smyka...

klauduska
21. sep 2009

ahojte,aj ja ho mam,ale bohuzial je este odlozeny v skrini,pretoze drobceka este len cakame.... 😵 Ale potom urcite skusenost pridam.Objadnavala som z babetkova,tak je teraz najlepsie cena a kamoska mi poradila,ze je lepsie zapinanie v strede ako po bokoch.Tak uvidime.....

luckai
22. sep 2009

Ahojte kočky,
no tak ste tu pospomínali Emitexy, EISBÄRCHEN - je ešte nejaká značka ktorá by stála za kúpu?

rose86
24. sep 2009

ja nedam dopustit na emitex.

yucca81
14. okt 2009

ahojte, som tu prvý krát, ale chcem sa s Vami podeliť o skúsenosti s fusakom eisbarcher. Včera som ho kúpila, je úžasný, perfektne sedí v kočíku. Ja mám Peg Perego Pliko P3 a je tam ako uliaty. Je teplý, výborne prepracovaný.....

pepies
14. okt 2009

Luckai teraz je v kurze aj Lodger Bunker 🙂
Ja som inac tiez vcera objednala Eisbärchen do S4. cerveny 😉

bzucinka
31. okt 2009

Prosim Vas vojde mi tam mala aj o rok? Teraz ma 1rok - je take drobnejsie dietatko (9kg)

dosa
31. okt 2009

bzucinka - myslis ako do vysky? buduci rokbude mat dva roky, to uz bude viac chodit ako sediet v kociku a predpokladam ze bude mat na nohach cizmicky, tak mozes rozopnut spodok a nozky jej budu trcat von a nohy a telicko az pod pazuchy bude mat vo fusaku. do sirky sa ti zmesti urcite. my sme ho pouzivali do dva a pol roka pri prvej dcere 😉

bzucinka
31. okt 2009

Dosa, dakujem. Ano, mala som na mysli celkovo - viem ,ze sa da rozopnut spodok.Ale tak vseobecne ci sa tam oblecena vtrepe aj o rok. 🙂

smrtelnik
2. nov 2009

Chcem sa opytat, da sa tento fusak pouzit aj do autosedacky? Vdaka za odpoved. 🙂

dosa
2. nov 2009

smrtelnik - mam to vyfotene v albume a vcera sme to aj zabehli uz so zivym modelom 😉

dada1953
9. jan 2010

ahoj, neviem z kade si,ale fusak má v predani V Martine Nikolka, to je tá stránka www.babycool.sk,má rôzne farby a tuším, že ho vie poslať aj poštou, len treba sa tam skontaktovať, je dobrý fusak

juliagregor
9. jan 2010

fusak je výborný, mám ho už druhý rok, odporúčam 🙂 objednávala som prenasedeti.sk

veronika81
9. jan 2010

aj my ho máme, maximálna spokojnosť 😉

evinaz
10. jan 2010

Ja som ho tiez objednala (vcera), citala som tu, ze ste s nim spokojne, tak som sa dala nahovorit aj ja. Maly ma zajtra rok, uz je z neho chlapina, takze som potrebovala velky fusak, kocikov mam viac, takze mi islo o univerzalny fusak. Mal by prist cca do troch dni, potom sem hodim reakciu, ako som bola spokojna 😉