Zimný fusak Eisbärchen. Referencie?

tyli
16. aug 2008

Ahojte uvažujem o kúpe fusaku Eisbärchen. Nevidela som ho zatiaľ u nás v obchodoch, iba na nete http://www.babycool.sk/?art=detail.php&kategori.... Môže mi niekto napísať, ak ho pozná, prípadne ako ste s ním spokojní? Prípadne môžete i poradiť nejaký dobrý fusak? Díky 🙂

petra81
5. nov 2010

@tonko_babymarket Dakujem za vysvetlenie 😉
Je pravda ze az takto to nemam nastudovane,ale verim ze budeme spokojni aj s tou najlacnejsou verziou 😉
Mame aj teraz fusak bez protismykovej upravy,ale tym ze cez neho prevleciem bezpecnostne pasy na kociku,sa nam nesmyka. Ja som nechcela nikoho navadzat aby si objednal z toho linku, len som to uviedla ako moznost 🙂

15natalinka18
7. nov 2010

@petra81 to neni zavadzanie každa mamina ktora premyšla nad fusakom si musi preštudovat a premysliet čo si vyberie a ja som rada že som sa popytala aj na kaiser je to zaujimavy fusak len drakši tak som si zvolila čo mi bude viac vyhovovat a toto je tema o fusakoch tak treba mu tat aj konkurenciu no nie

15natalinka18
7. nov 2010

@tonko_babymarket ty sa v tom vyznaš ? si daky predajca ? zaujima ma tvoj nazor na fusaky ktory je podla teba najvhodnejši pre take 2 ročne dieta ?

kackabrcka
7. nov 2010

@15natalinka18 podla mna kaiser alebo eisbäarchen ja mam 18mes. dceru mam obidve znacky a su super.. aj dost velke..

15natalinka18
7. nov 2010

@kackabrcka aj ja ked som si tak o tych značkach zistovala som došla nato že je to teoreticky to iste a mali bi bit aj dobre zle reči som ani na jeden fusak nepočula

kackabrcka
7. nov 2010

@15natalinka18 ved ani ja nie a v nemecku su tie znacky velmi oblubene 😉

15natalinka18
7. nov 2010

@kackabrcka tak to je super

tonko_babymarket
9. nov 2010

@15natalinka18
...mám celkom slušný prehľad...
ja odporúčam Kaiser JOOY alebo Iglu Thermo...spodná časť sa dá úplne odzipsovať, čo je super pri už chodiacich detičkách....

15natalinka18
9. nov 2010

@tonko_babymarket no len kebi to nebolo tak drahe

tonko_babymarket
10. nov 2010

@15natalinka18
Nuž bohužiaľ väčinou si za kvalitu treba priplatiť ☹ ...Poznám aj oveľa drahšie, sú to fusačiky z orig. ovčieho rúna, tie sú tak 2,5 násobne drahšie, ale sú vhodné tak do roka, potom je to oštara vždzy dieťa vyzuť, na druhej strane najlepšie udržia teplo😉
...ale skús pozrieť z druhej ruky, ak jemaminka staroslivá, tak bude vo výbornom stave...

15natalinka18
10. nov 2010

@tonko_babymarket diki objednala som novy

lemurko
12. máj 2011

Zmesti sa mi fusak Eischbarchen do vanicky hlbokeho kocika? Vanicka ma 76 x 35 cm (hartan) a mimis bude mat uz na zimu 5. Najradsej by som ho mala v hlbokom tak do zaciatku februara co bude mat uz 7. Tento fusak sme dostali po 1 dietati, len neviem ci este zhanat nejaky iny do vanicky, alebo teda sme uz s fusakmi vybaveny. Vlastne sa doma nevieme dohodnut, ja by som brala este jeden mensi a mm tvrdi, ze ten jeden bude stacit.
Vdaka

ironka
4. okt 2011

Čaute kočky viete mi niektorá poradiť? Mám ročné dieťa, v zime bude mať rok a pol. Fusak Eischbarchen ma dosť zaujal. Mám kočár Quinny Zapp extra a pokiaľ nebude veľa snehu, chystám sa s ním jazdiť aj cez zimu. Mám fusak od Emitexu ten Combi nepremokavý. Len je zelený a kočík mám červený. Tak chcem nový. Keď porovnáte tieto dva fusaky čo na ne poviete? Eischbarchen sa mi zdá ešte lepší. A čo poviete na origoš fusak od Quinny, ale ten sa mi zdá tenký oproti týmto dvom.

ironka
4. okt 2011

@tyli ahojky, vieš mi poradiť porovnať Emitex Combi a Eisbarchen? Emitex chcem totiž vymeniť za Eisbarchen do Quinny zapp extra. Dík.

ironka
4. okt 2011

@tyli ešte otázočka, čo povieš na fusaky od Quinny, sú asi tenšie?

tyli
autor
6. okt 2011

@ironka Quinny fusaky nepoznám. my sme mali najprv Eisbarchen, bol super teplý, no nám z niekoľkých dôvodov nevyhovoval, preto sme zamenili za Emitex. Na fusaku Eisbarchen mi nevyhobovalo to, že je zips v strede (ale je to vec pohľadu. niekomu to tak vyhovuje.) mne v tomto viac vyhovoval Emitex, pretože predná časť sa dala odzipsovať úplne preč. Druhou vecou prečo sme museli zameniť za Emitex bolo, že je syn na svoj vek veľmi veľký a rýchlo z Eisbarchenu vyrástol. keď už bol väčší, tak mal fusak Eisbarchen prednú časť pod prsia (je v predu do obla vykrojený), syn sa mi nedal dobre zababušiť keď zaspal a musela som ho ešte zakrývať z predu aj dekou. Na Emitexe sa mi páči aj tá spodná časť, že je šuštiaková. Ľahké na údržbu, keď mal syn topánky. Mne sa Emitex tak osvedčil, že som ho odložila aj pre druhé dieťa. Je to však vec pohľadu komu čo vyhovuje 🙂
ak porovnám ako je ktorý fusak teplý, tak podľa mňa sú rovnako teplé a aj kvalitné sú oba. my sme mali kočík Pegperego Uno a Emitex mi doň veľmi dobre pasoval. Najlepšie je ak máš možnosť fusak v kočíku vyskúšať a tak zistíš ktorý ti vyhovuje 🙂

tyli
autor
6. okt 2011

@ironka ešte dodám Eisbarchen sme mali keď mal syn necelý rok a Emitex keď mal necelé dva roky. len aby ťa to nemýlilo, syn bol a je od priemerne vysokých detí o pol hlavy vyšší 🙂 teraz má 3 roky a 8mes, meria 120cm, ak nie je vaše dieťatko veľmi vysoké, tak vám bude Eisbarchen asi stačiť 🙂

ironka
6. okt 2011

@tyli ahojky, syn má rok a je taký normálny. Uvidíme, eisbarchen vyskúšame a pošleme späť ak nám nebude vyhovovať. Ďakujem za infošky 🙂

pjana
29. okt 2011

Ahojte, prave idem kupovat fusak a bola som rozhodnuta pre znacku Infantastic ale nenasla som na tuto znacku recenziu..nepoznate ju niekto nahodou? Po precitani Vasich prispevkov sa mi paci aj znacka Eisbarchen a Keiser JOOY, len by som sa rada spytala aky je medzi nimi rozdiel? na nete som nasla Eisbarchen najlacnejsie za 30 a JOOY za 49,- viete niekto o lepsich cenach?

lucia2905
29. okt 2011

@lemurko ahoj, ja som ho mala do peg-perega, vanička nebola extra veľká a vmestil sa mi tam. Inak využila som ho do 2,5 roka, bola som s ním max. spokojná. Teraz som ho predala jednej mamičke, aj napriek používaniu boli na ňom aj po cca 2,5 roku minimálne známky používania. V pohode sa dal oprať, dole je aj otvor na nožičky, keď dieťatko už behá, aby ho vo vnútri nezamokrilo atd....

simona22
11. nov 2011

@hana33 ahoj to ste si síce s babami písali pred rokom, ale kde ste ho za takú cenu kúpili, lebo ja som ho našla na nete za najlepšiu cenu na w3. prenasedeti. napíšte díky
🙂

nesteajaja1
12. nov 2011

aj na tejto stranke ho maju za celkom dobru cenu: http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... 🙂

lovacska
13. nov 2011

Ahojte!Ja predávam moj uplne nový kaiser jooy ešte s etiketom,preto lebo mi nepasuje farba.Máme farbu sandy-beige,keby ste mali záujem,napíšte mi do IP.Do bazáru som to ešte nedala,pošlem aj dobierkou,povodná cena na etikete 49.50 Eur,možeme sa dohodnuť.

dokina
17. sep 2012

@tyli Dakujem za recenziu, pomohla pri rozhodovani...

fuzinko
26. sep 2012

@lovacska ahoj, vsimla som si ze predavas na bazariku aj fusak kaiser iglu cierny, nie si s nim skokojna? ja chcem totiz kupit fusak a rozhodujem sa medzi kaiser iglu a jooy a tym eisbarchenom. tak by mi pomohlo preco ci nevies porovnat kvalitu, kedze si pisala ze mas aj kaiser jooy ale ti nesadla farba. dakujem

lovacska
27. sep 2012

@fuzinko Ahoj!Ano,rada poradím.Mala som aj kaiser jooy aj iglu,čo teraz predávam,lebo malá mi nechce sedieť do kočíka,budeme mať v novembri už 2,5 ročkov.Obidva su dobré,jooy je podla mna teplejší hrubší ale pritom ťažký.Ja som to predávala kvôli farbe,predsa mi nesedela k farbe nášho kočíka.Potom som chcela hned kupiť zase jooy farbu antrazit ale vtedy nikde toto farebné prevedenie nemali len v iglu.Tak fusak sme potrebovali hned a preto som išla do iglu.No tak Iglu je tenší aspon sa tak zdá,lebo vnutro má fleece a jooy má vnutro chlpatkové,ale pritom je iglu lahký,tiež dobre zahreje dieťatko.Používala som to potom málo,lebo prišla jar a mala som aj lodger bunker.Uvažovala som aj nad eisbärchen,no ten je kratší než kaiser,preto som vybrala značku kaiser. 🙂 🙂 🙂

fuzinko
27. sep 2012

dakujem, pomohla si 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sharlly
2. dec 2012

Kocky prosim vas a kolko ten fusak vlastne meria na dlzku?

monimara
5. nov 2013

Ahojte,prosím poradte mi aký fusak mám kúpiť môjmu drobčekovi.V januari už budeme musieť ísť do športového takže chcem kvalitný teplučký,protišmykový fusak. A hlavne aby som ho zmestila do Cam X3.dakujeeem 🙂

oblecenieprekojencov
13. nov 2013

Baby, mame aj krasne stylove a kvalitne slovenske fusaky (akurat dnes poobede objednavame). Ak mate zaujem pozrite k nam. Aj v ciernom a inych farbach