Značka detského oblečenia TCM Tchibo. Poznáte?

anndrea
31. okt 2008

ahojte maminky, hovori vam niečo nemecka značka TCM alebo TCM tchibo? objavila som celkom pekne detske vecičky, zimné overaly, topánky na predaj cez internet, ale neviem v akej su naozaj kvalite, kedze som sa s touto značkou osobne ešte nestretla. Poprosím Vás ak máte s týmito vecami skúsenosti, podeľte sa o svoje názory. Ďakujem

kingstonka
31. okt 2008

...ja som z tejto znacky mala rozne veci ale detske nie tak neporadim... ale so vsetkym ostatnym som bola spokojna

poleva
31. okt 2008

ano poznam to. je to z tchiba
my sme spokojni

susik77
31. okt 2008

ahoj, aj mne padla do oka na mmb, videla som krasnu zimnu kombinezku pre malu. ale akonahle sa 1 ks objavil, bol uz fuc 😝 ide dost na dracku 😎

mirka414
31. okt 2008

my mame vo svajciarsku taketo nieco a som spokojna su tam veci do domacnosti a aj pre deti...je to nieco ako ty myslis?www.tchibo.ch?

susik77
31. okt 2008

aj tu v Prahe to je.

emilyz
31. okt 2008

tie veci z Tchiba su podla mna super

sassi
31. okt 2008

ano veci z Tschiba kupujeme a super za dobrú cenu, hlane tričká, overaliky na spanie, máme aj župan, letne nohavice, všetko sa osvedčilo

anndrea
autor
31. okt 2008

Ahojte kočky, ďakujem Vám za všetky odpovede, tak vidím že to budú veci celkom dobrej kvality. Mirka pozerala som aj stránku ktorú si doporučila, myslím že by to mohlo byť niečo také. Preto som sa trošku obávala tej kvality a hlavne či cena neni trochu prehnaná, keď napr. zimný overal stojí 1400 SKK? čo poviete? a neviete náhodou či sa dá s touto značkou stretnúť aj na Slovensku? Dá sa u nás niekde kúpiť?

mirka414
31. okt 2008

anndrea ja som videla Tchibo na namesti v Trnave,celkom super predajna mali tam na kostovku kavu a super veci.vo svajciarsku mi chodi domov katalog a tyzdenne tam maju super %vypredaje...nestacim platit ucty 😀 😀

katkaajurko
31. okt 2008

Aj v BA je Tchibo obchod, mavaju tam veci do domacnosti a sem tam aj oblecko vselijake - nasa babina nas zasobuje hlavne kosielkami a pyzamkami, postel.supravami a domacimi potrebami - a myslim,ze doteraz s nicim nebol najmensi problem 🙂

anndrea
autor
31. okt 2008

jasnééé viem že aj v Blave je taký obchod, chodili sme tam na kávičku na "stojáka" ale preto mi je dosť čudné ako tam možu mať aj takéto zimné kombinézy...neviem čo mám spraviť, myslíte že sa to oplatí za takú sumu?

anndrea
autor
31. okt 2008

Jaj taky katalog s dobrymi vypredajmi detskych veci by sa mi zišiel, dnes som bola v H&M a zimná bunda 1300Sk, zimné nohavice 1000Sk tak asi tak 😖

tilly
31. okt 2008

taký obchod je aj v brucku a vo viedenských schoppingoch...

majú detské veci, celkom fajn, oni to nevyrábajú, sú to veci, ktoré sa vyrábajú pre iné obchody, len sa tam našije TCM ( to je môj názor...)

je to niečo ako balea v DM apod. ...

lindda
31. okt 2008

ahoj aj mi mame kupec veci aj ja aj maly a su super 😉

anndrea
autor
31. okt 2008

Tilly tak ty by si to radšej nekupovala? lebo ja baleu v DM nekupujem 😵 dufam že sa chápeme ako to myslím 😉

sassi
31. okt 2008

da sa to kupiť v ČR napr v Ostravskom Avione a trojpak tričiek s dlhým rukávom stal 199,- až 299,- korún, supermoderne sačko stalo okolo 500,-, župan podobne (v českých korunách), letne celovyšívane gatuše stali 399,- SKK. Mne tie ceny pripadajú podobne ako v TESCO. Kvalita fakt velmi dobrá, mame odskúšané, nevyťahuje sa to, nepúšťa farby, ani po mnohonásobnom prani sa nezničili.
Inak aj v Žiline som objavila obchodík s týmito vecami - nazov PERFECT SHOP, neviem, či aj ined na SK sú.

ale 1500,- za overal sa mi zda dosť vela, aj na TCM, no neviem, možno je superský 😉

anndrea
autor
31. okt 2008

overal je superský, teda aspon tak vyzera na reklamnom obrazku...preto vaham, lebo som sa s tou značkou ešte nestretla, tak nechcem nič zbytočne preplácať

sassi
31. okt 2008

a cez aku stránku si to našla?

anndrea
autor
31. okt 2008

našla som to ako ponuku cez mimibazar, tam to ponuka jedna kočka ako dovoz z Nemecka

sassi
31. okt 2008

tak ta na tom asi zarába 😉

anndrea
autor
31. okt 2008

veď to, nechcem to zbytočne preplácať tak preto to radšej preverujem 😉

sassi
31. okt 2008

http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/...

oni maju každy týžden novy tovar, to sa musí vystihnúť, aby niečo mali, posiela link na ten shop v ČR, aby si mala prehlad o cenách 😉

anndrea
autor
31. okt 2008

sassi ty si poklad 😉 si super, idem to pozrieť a zbehnem ceny, aby som vedela koľko sa na tom nahadzuje 😵

anndrea
autor
31. okt 2008

sassi, práve som otvorila tú stránku čo si mi napísala a je to presne tá istá ako tá nemecká...úplne rovnaká 😀

sassi
31. okt 2008

ano, len ceny su prepočítané 😀 a na SK stránku nemaju, len ČR, PL, Madarsko a západ 😒

anndrea
autor
31. okt 2008

veď to, u nás to neni, ale asi som sa rozhodla že to nechám tak, možno bude predsa len rozumnejšie to H&M...ja som najprv myslela že značka TCM je niečo nóbl 😀 ani vo sne ma nenapadlo že to bude Tchibo... 😝

sassi
31. okt 2008

tak nóbl to nie je, je to taký dobrý štandard, vravím ako veci z TESCA, HaM, CaA... proste take spotrebno-značkové

anndrea
autor
31. okt 2008

inak aj H&M, Next či C&A sú u nás dosť nadnesené, v Anglicku to je úplne bežný štandard, nič moc...tu sú podľa mňa tie ceny dosť prehnané

sassi
31. okt 2008

to maš pravdu, ja chodievam do Ostravy, mame to bližšie ako do Blavy o 100 kilometrov, a tams a daju pokupiť v HaM, alebo v CaA veci lacnejšie ako u čínanan u nas, na bazarikoch sa to draho predáva,a lebos a to inak neda kúpiť, pre take holky, čo su z východu napríklad ... To vobec nie je nejaká "značka" - proste normálny spotrebný tovar, v dobrej kvalite.
A NEXT kupujem, len ak je to v normálnej cene, väčšinou nosene, lebo kvalitku drží, ale 1000 za mikču by som teda nedala, ako za to pýtajú 😖

sirinka
31. okt 2008

mam par veci, ale take skor do kuchyne a u mna spokojnost. oblecko som tam nekupovala...