• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zoznam Tesco výrobkov oblečenia pre drobcov. Kde nájsť?

24. augusta 2008 
Ahoj,
kde by osm našla na nete komplet nejaký zoznam tesco výrobkov... Zaujímajú ma hlavne oblečenie pre drobcov a hračky.
20. aug 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to by bolo na niekolko stran :grinning: a stale sa doplnaju nove,no je lahsie tam obcas vybehnut,alebo ak ti pride akciovy letak :slight_smile:
20. aug 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titkova ale napr.u nás v PN je pár druhov dets.oblečka,ked idem do TT,TN alebo BA kukám jak puk kolko je toho vela,aj ja by som uvítala nejaký Cheerokee leták,ale viem že je to asi nemožné v takýchto obch.reťazcoch.... :sweat_smile: :confused: :grinning:
20. aug 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja hlupa som si myslela ze vsade je to rovnako,sice aj ked porovnavam stare tesco na kameno a hypertesko pri nas je to rozdiel-vacsie priestory viac tovaru. a inak ani nete toho vela nieje :angry: ,len akciove letaky ale nic ucelene :confounded:
20. aug 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titkova ved práve že je veeelky rozidel,u nás je kooopu veci,ale napr. v iných vidím aj všeliaké iné,čo u nás ani neboli alebo tak....
20. aug 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. aug 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katu hej ale asi 20ks oblečka a dosť :grinning:
20. aug 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru bieda :sweat_smile: :grinning:
20. aug 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nielen množstvo sortimentu, ale aj ceny sú rozdielne. Napr. také tie chutné ružové, modré a krémové spacie vaky boli (niekedy v zime) na Kamennom námestí po 550 Sk, kým v Petržalke v tom istom týždni boli po 450 Sk - a tým myslím tú základnú originálne vytlačenú cenu priamo na visačke, nie prelepenú akciovkou, u akciového tovaru sú tie cen. rozdiely samozrejme logické.
20. aug 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzidr a ja chodim najradsej do tesca do PN. :grinning: Maju tam super akcie na detske oblecenie a aj na mna a tak...A mne niekedy vyhovuje ked je mensi sortiment,ako ked je toho uz straaasne vela a ja si potom neviem vybrat. :grinning: :grinning: Inak ak chces zazit sok,tak chod do mini tesca do Topolcian.Teda tam maju toho ozaj malo!! :sweat_smile:
20. aug 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na stránke odevytesco veľa toho nie je.... a napr. v NR v hypertescu sa mi zdá ovela menší výber ako v hyper NZ. Aj tak ked je toho vela by bodla nejaká stránka ved každý by si pozrel to o čo má záujem... a ked by to bolo dobre rozdelené, napr. podla veku,..... nevidím v tom problém... :wink:
No škoda, že nič také nie je... :frowning2:
20. aug 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas v Ba je obrovsky vyber, na Zlatych Pieskoch asi najvacsi :slight_smile: uzasne vecicky tam maju..
24. aug 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viem ze sa da nakupovat cez internet v tescu,len neviem ako to je s oblecenim

www.itesco.sk
24. aug 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,tiez chodievame na zlate piesky do Ba,tam je toho kopu aj obuv,u nas v Pk maju vyber,no zdaleka nie ako v Blave,obuv u nas nemame.
24. aug 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok