Zoznam Tesco výrobkov oblečenia pre drobcov. Kde nájsť?

tamia
20. aug 2008

Ahoj,
kde by osm našla na nete komplet nejaký zoznam tesco výrobkov... Zaujímajú ma hlavne oblečenie pre drobcov a hračky.

titkovamiriam
20. aug 2008

ved to by bolo na niekolko stran 😀 a stale sa doplnaju nove,no je lahsie tam obcas vybehnut,alebo ak ti pride akciovy letak 🙂

zuzidr
20. aug 2008

titkova ale napr.u nás v PN je pár druhov dets.oblečka,ked idem do TT,TN alebo BA kukám jak puk kolko je toho vela,aj ja by som uvítala nejaký Cheerokee leták,ale viem že je to asi nemožné v takýchto obch.reťazcoch.... 😅 😕 😀

titkovamiriam
20. aug 2008

a ja hlupa som si myslela ze vsade je to rovnako,sice aj ked porovnavam stare tesco na kameno a hypertesko pri nas je to rozdiel-vacsie priestory viac tovaru. a inak ani nete toho vela nieje 😠 ,len akciove letaky ale nic ucelene 😖

zuzidr
20. aug 2008

titkova ved práve že je veeelky rozidel,u nás je kooopu veci,ale napr. v iných vidím aj všeliaké iné,čo u nás ani neboli alebo tak....

katusha
20. aug 2008

http://www.odevyvtesco.sk/ 😕
zeby tu? 😉

zuzidr
20. aug 2008

katu hej ale asi 20ks oblečka a dosť 😀

katusha
20. aug 2008

veru bieda 😅 😀

danielala
20. aug 2008

Nielen množstvo sortimentu, ale aj ceny sú rozdielne. Napr. také tie chutné ružové, modré a krémové spacie vaky boli (niekedy v zime) na Kamennom námestí po 550 Sk, kým v Petržalke v tom istom týždni boli po 450 Sk - a tým myslím tú základnú originálne vytlačenú cenu priamo na visačke, nie prelepenú akciovkou, u akciového tovaru sú tie cen. rozdiely samozrejme logické.

alionuska
20. aug 2008

Zuzidr a ja chodim najradsej do tesca do PN. 😀 Maju tam super akcie na detske oblecenie a aj na mna a tak...A mne niekedy vyhovuje ked je mensi sortiment,ako ked je toho uz straaasne vela a ja si potom neviem vybrat. 😀 😀 Inak ak chces zazit sok,tak chod do mini tesca do Topolcian.Teda tam maju toho ozaj malo!! 😅

tamia
autor
20. aug 2008

na stránke odevytesco veľa toho nie je.... a napr. v NR v hypertescu sa mi zdá ovela menší výber ako v hyper NZ. Aj tak ked je toho vela by bodla nejaká stránka ved každý by si pozrel to o čo má záujem... a ked by to bolo dobre rozdelené, napr. podla veku,..... nevidím v tom problém... 😉
No škoda, že nič také nie je... ☹

claudinka
24. aug 2008

u nas v Ba je obrovsky vyber, na Zlatych Pieskoch asi najvacsi 🙂 uzasne vecicky tam maju..

kamilecka
24. aug 2008

Viem ze sa da nakupovat cez internet v tescu,len neviem ako to je s oblecenim

www.itesco.sk

leva
24. aug 2008

Ahoj,tiez chodievame na zlate piesky do Ba,tam je toho kopu aj obuv,u nas v Pk maju vyber,no zdaleka nie ako v Blave,obuv u nas nemame.