Aké doklady potrebujem k cestovnému pasu pre dieťa?

adamikovalucia
23. máj 2012

Ahojte, chceme spraviť nášmu synovi cestovný pas. Dočítala som sa čo potrebujeme a to je rodný list - ten mám a ešte osvedčenie o štátnom občianstve SR - tak tento doklad nemám. Kde ho vybavím, alebo postačí môj OP? Dakujem

ivetka5
23. máj 2012

Ahoj, osvedčenie som nepotrebovala, stačil môj OP, ako píšeš RL a 8 eurový kolok 😉

adamikovalucia
autor
23. máj 2012

@ivetka5 jeej to som rada, že stačí môj OP, lebo ked sa syn narodil tak nič také nedávali. Dakujem.

ralka
1. jún 2012

Baby chcem sa spytat ako to vsetko prebieha na pasovom ako dieta odfotia a este by ma zaujimalo ci pas stihnu dodat do 1 mesiaca lebo my chceme ist kuly posledny tyzden na dovolenku tak ci nema dat radcej spravit rachlejsie ten za jeden den.

evka4
1. jún 2012

@ralka ahoj, ja som teraz cakala na dcerkin pas asi 2 tyzdne, cize by si to mala stihnut aj bez toho zrychleneho podania 🙂 potrebujes 8eur kolok, rodny list dietata a tvoj OP. ak uz dieta sedi samo, tak ho odfotia same v tej kabinke.

ralka
1. jún 2012

@evka4 Dakujem za info no skusim to dat spravit za tych 8 eur no mala sedi sama ale ona je sinter ona by im aj zo stolicky vyskocila ale vsak uvidim ako to chodi lebo myslim ze vsade to maju inak

misiaksl
1. jún 2012

Ahojte, chcela som sa opýtať ako fotia novorodencov 🙂 Mám mesačného syna a chcela by som mu dať urobiť pas, aj keď neviem, či je to vôbec možné.

slaviq81
1. jún 2012

@misiaksl jasne ze je to mozne 😉 Moja dcera mala 3 tyzdne ked sme jej davali robit pas. Dali mi taku sedu ci bielu plachtu na hrudnik, malu som si o seba oprela a cvak 😅

ralka
7. jún 2012

Baby chcem sa spytat co potrebujem na vybevenie cestovneho pasu pre dieta ked sme neni manzelia vraj treba niejake tlacivo od notara prosim poardte mi

andrejecka
7. jún 2012

@ralka ak by išiel vybavovať pas otec dieťaťa tak vtedy ano, ale keď pojdeš vybavovať ty tak nepotrebuješ žiadne tlačivo, len rodný list dieťaťa a svoj o.p.

henrik1407
11. jún 2012

neviete mi poradiť, či môžem dať urobiť pas malému aj mimo miesta trvalého bydliska? Nechce sa mi kvôli tomu trepať 100 km.....

sisaha
11. jún 2012

@henrik1407 môžeš - stačí ti rodný list

henrik1407
14. jún 2012

@sisaha Ano, ďakujem. Aj som tam volala, už je to vybavené......

masinka
14. jún 2012

chcela som len doplnit, ze netreba kolok, staci zaplatit priamo tam v hotovosti (ak sa to teda opat nezmenilo, my sme davali robit babam pasy v aprili). nedavali sme robit zrychlene, napriek tomu boli hotove za 3 dni - dokonca nam aj poslali sms, ze si pre ne mozeme prist, bola som velmi milo prekvapena 🙂 ale vtedy este nebola dovolenkova sezona, teraz to zrejme trva dlhsie.

emi1602
27. jún 2012

Aj ja sa pripajam trosku do diskusie. Dnes sme boli cerstvo vybavovat pas pre dcerku, tak len chcem upozornit mamicky z LV, ze si musia doniest kolky 😢 Na policii ich nepredavaju, najblizsie na poste.... Takze sme si vybavovanie predlzili este o cestu na postu a spat a medzitym sa rad pekne rozrastooool 😠 Ale cakanie sa dalo zvladnut, zavisi od dietatka 🙂 🙂 Pozitivom bolo, ze mali predlzene hodiny pre deti do 15 rokov kazdy piatok az do 18,00 hod, ale len v mesiaci JUN. Takze plati to uz len teraz na posledny piatok, potom su uradne hodiny klasicke...Tak mozno este niektore mamicky, ktore inokedy nemozu, stihnu ten posledny piatok, ked je to predlzene... 🙂

adriana89
7. apr 2013

baby chcem sa spytat ohladom vybavenia slovenskeho pasu pre dieta....este to sice nepotrebujem ale informujem sa do predu...moje dieta sa narodi v rakusku...stym ze bude treba vybavit na slovensku slovensky rodny list + pas...chcela som sa spytat ja nemam na slovensku trvaly pobyt a ani moje dieta nebude mat daa sa tak vybavit slovensky pas ked nemam ja ani dieta trvaly pobyt...ja mam slovensky pas platny este 5 rokov o mna nejde skor o ten pre dieta..dakujem

snapko1
25. sep 2014

chcem sa spitat foti sa priamo na pasovom ??????????? 🙂 🙂 🙂 🙂 a ci pasy moze prebrat aj stara mama
🙂 🙂