Čo potrebujem na matriku kvôli rodnému listu dieťaťa?

nikollette
3. mar 2009

Chcem sa opytat, nakolko zajtra ide priatel na matriku, co tam potrebujeme,ake doklady, ci papiere.. ideme tam pre rodyn list maleho.. dakujem

alexandra
3. mar 2009

obcianske preukazy Vas oboch 😉

alexandra
3. mar 2009

Pripadne pre istotu aj rodne listy.

tomaslavka3
3. mar 2009

a ste manzelia?alebo len partneri?

nikollette
autor
3. mar 2009

partnery 🙂

tomaslavka3
3. mar 2009

tak potom potrebujes doklad o uznani otcovstva,

nikollette
autor
3. mar 2009

to mame aj to berime 😉

alexandra
4. mar 2009

Nikollette vo vacsine pripadov to netreba, staci ak pride partner na matriku a povie, ze uznava otcovstvo 😉

chrisxgas
20. mar 2009

ahojte ja by som potrebovala poradit...kedze sa jedna o uznani otcovstva.....
je mozne priznat otca a zapisat v rodnom liste dietata aj ked je otec nepritomny?mohla by som tieto zalezitosti s otcovstvom vybavit aj sama ovsem s jeho udajmi?prosim poradte

patricia1971
20. mar 2009

kamoška to riešila,ale to bolo pre 10 rokmi a otec musel byť prítomný,ináč jej to nechceli zapísať ☹ale neviem,ako to funguje teraz 😉

katica5
22. mar 2009

musi tam byt aj on...

zajacik...
30. mar 2009

V kazdom pripade pri urceni otcovstva musia byt pritomni obidvaja rodicia... urcenie otcovstva sa spise priamo na matrike, treba k tomu rodne listy a obcianske preukazy partnerov, obaja musia byt plnoleti. A urcit otcovstvo mozno aj pred narodenim dietatka, ak je uz pocate 😉

titkovamiriam
30. mar 2009

my sme isli obaja na matriku s obcianskymi a rodnymi listami ,tiez niesme zosobaseny.rodny list mareka nam vydali na pockanie.prislo mi to take divne ze som mohla prist s hociakym chlapom coby chcel byt otec. za 3 min vybavena zalezitost a to ma porodnici strasili ze to budu vybavovacky. 😀 😀 mohli sme si vybrat aj priezvisko 😀 😀 😀