Kde stiahnem registračný list fyzickej osoby?

bielavila
26. okt 2015

prosim kto vie, nech mi posle link, lebo priamo na stranke sa mi stiahnut neda, tetuska v telefone tvrdi, ze sa da, mne to vzdy stiahne iba poucenie bez RL, asi som blba aloebo co, ale neda sa mi to 🙂vsade inde na nete kde kliknem mi vyhodi iba strau verzium, uz mam take nervy, ze ma ide porazit, prosim a dakujem za pomoc 🙂

bielavila
autor
26. okt 2015

to co sim mi poslala je vraj stara verzia, mne treba novu a nikde ju neviem ani po hodinovom hladani najst

rakywanda
26. okt 2015
bielavila
autor
26. okt 2015

baby ja toto co mi vy posielate je zle, teda oni to tam maju, ze je to dobre, ale ked som volala s tetkou nech mi to pomoze vyplnit povedala, ze to je stare, bud oni v tom maju bordel, bude mne dlabe uz poriadne alebo tetka treba blbosti, ma to byt toto, len s tej stranky to neviem stiahnut
http://www.tlaciva-na-stiahnutie.sk/formular-re...

rakywanda
26. okt 2015

@bielavila tak keď už ho majú na svojej stránke zle, tak neviem kde hľadať, pritom tam pod ním majú napísané, že je platný pre rok 2015 a je určený na vyplnenie priamo v počítači
ja podávam reg.list. len elektronicky

matik1
26. okt 2015

@bielavila @rakywanda, RLFO, ktorý si ty našla je správny, platí pre rok 2015. Poučenie je hneď vedľa neho a podľa toho to vyplň...

bielavila
autor
26. okt 2015

dakujem baby uz mam 😀