Nesprávny údaj o veku dieťaťa v pase. Čo s tým?

marorlinko
19. apr 2008

vsimla som si dnes,ze mam nespravny udaj o veku mojho dietata, je tam napisane,ze ma rok a 3mesiace, ale moj maly ma rok a 15mesiacov, datum narodenia maleho mam spravny,pozrela som si to,tak neviem v com je chyba,mam pocit,ze nie som jedina, vsimla som si to este u jedneho dievcata.

ikke
19. apr 2008

??? 😕
tak este raz...kolko ma to tvoje dieta vlastne rokov? 😅

pietra
19. apr 2008

marorlinko, urcite mas datum narodenia spravny aj s rokom? lebo rok a 15mesiacov ako pises, su vlastne dva roky a tri mesiace, takze by to mohlo sediet na ten zle zadany rok 😉

ikke
20. apr 2008

inak, pocita to samozrejme az uz ukoncene mesiace... 😉

filipa
4. máj 2008

no, tiez mam tento problem, mam nastaveny spravny datum narodenia maleho, a stale mi to v pase ukazuje len nemenne 3 roky (a to bude mat uz 4 o niekolko dni). tak neviem.... 😒

zuz11
4. máj 2008

filipa, to je ok, 4 roky mu nabehnu az v den narodenin 😉 od 3 rokov uz nepise mesiace 😉 😀
do tyzdna pise udaj v dnoch
do mesiaca pise udaj v tyzdnoch a dnoch
do roka v mesiacoch a tyzdnoch
do 3 rokov v rokoch a mesiacoch
a od 3 rokov pise iba roky

tiez Hanka ma o par dni 1rok a 5 mesiacov a nabehne to az v ten den

emjee
5. máj 2008

to je jasne, predsa mu nemozu svietit 4 roky, ked ma este stale 3 😉

filipa
6. máj 2008

zuz11 dakujem za info;
emjee - ale mohlo by tam svietit 3 roky a prislusny pocet mesiacov... napriklad.... a take jasne to az nie je... aspon nebolo .... odchylka 1 rok je dost velka. by the way, 4 roky nebude mat o 4 dni od 4.maja.... takze to vobec nie je presne, ale nevadi, o nic nejde....statistika sa asi z toho nerobi 🙂

zuz11
6. máj 2008

filipa, bohuzial je to takto naprogramovane a podla mna nema vyznam to menit, mozes si dat k menu do zatvorky den, mesiac a rok narodenia maleho (kuk ako to mam ja v pase 😉 )
a nerobia sa tu ziadne statistiky a aj keby sa robili tak by sa brali tie datumy narodenia co su vyplnane 😉

emjee
6. máj 2008

filipa no to sa ale dost cudujem, ak mas vypisany naozaj datum 4. maja potom by to tam malo uz svietit, dokonca v den narodenin tam svieti "presne x rokov"

filipa
6. máj 2008

dievcata - zuzka, emjee, dakujem vam za diskusiu, naozaj o nic nejde, len som nepoznala ten system updatovania veku. hovorim, je to jedno, kolko tam svieti, nic netreba menit, len som sa opytala. takze este raz vdaka 🙂

emjee
6. máj 2008

filipa nie je zaco, ale ak to nefunguje ako ma, asi by sme s tym mali nieco urobit

filipa
6. máj 2008

zatial funguje, i ked z kontextu prislusnych prispevkov to mozno celkom jasne nevyplyva. zuz11 napisala, ze 4 roky nabehnu o 4 dni, ale to nie je celkom pravda (asi to neprecitala dobre), co vsak v tomto pripade nie je vobec dolezite... takze len to som tym myslela. preto netreba ziadnu akciu z vasej strany. nebudem uz zbytocne otravovat ostatnych nezainteresovanych... 🙂 dakujem

ikke
6. máj 2008

filipa, ja som to pochopila tak, ze je narodeny 8. maja (?), tak vtedy by mu tam mali nabehnut tie 4 roky 😕

emjee
6. máj 2008

😅 aha ja som zase pochopila, ze 4. maja mal 4 roky 😅 no nic, tak nabehne to tam ked bude mat 4 roky (teda dufam) 😀

sisulik
6. máj 2008

emjee..tebe to dnes pali ako zene po porode 😀 jooj, len sa neuraz...beriem to len ironicky..ja sa vzdy smejem na tom ked si na seba spomeniem po porode..no vlastne...pocnuc tehu a po porode a uz asi aj navzdy mi ta "demencia" zostane..z tehu demencie, poporodna demencia a az mamickovska demencia... 😀

filipa
6. máj 2008

nie je ani 4.5, ani 8.5., ale uz to nechajme tak, lebo sa na tom zacne bavit cele forum, ze som asi dementna... kedze sisulik tu uz spomina tu vsadepritomnu demenciu... 😅

zuz11
6. máj 2008

filipa pisala si 4. maja ze o niekolko dni bude mat 4. roky 😉 takze v ten den ked bude mat 4 roky tak tam nabehne ma presne 4 roky 😉 😀

mixka
6. máj 2008

nie som admin, ale sledujem tuto debatu a tiez uz v tom mam hokej... kedy sa teda maly narodil ???

emjee
6. máj 2008

😀 nechajme to 😀 filipa teraz ta budeme pozorne sledovat, kedy ti to tam naskoci 😀 a nie je to o tvojej demencii ale o nasej 😉

sisulik hm keby sa tak aj ine na mna nalepilo nez len demencia 😀

filipa
6. máj 2008

😉

sisulik
6. máj 2008

emjeeeeee 😀

mixka
8. máj 2008

no prepac emjee 😀 😀 😀

zuz11
8. jún 2008

gratulujeme filipa, uz ma Filipko 4 roky 😉

majka35
9. jún 2008

a ja by som chcela vedieť, prečo ste mi vymazali motto v pase???

zuz11
9. jún 2008

my sme Ti motto urcite nezmazali, my admini pas ani nevieme upravovat a zasahovat don 😉

bubba
9. jún 2008

ano daco sa deje s pasmi lebo su dake pomenene 😨

zuz11
9. jún 2008

hej zmena image prebehla aby sa na vsetkych forach ujednotilo image ale urcite sa ziadne udaje nemenili a ani nemazali 😉
ak mate konkretny problem napiste 😉

kili
9. jún 2008

ja len k tomu, že sa po 3 roku nepíšu mesiace, sa mi totiž raz stalo, že kukám do pasu jednej, a tá mala jedno dieťa, čo má 3r a druhé, čo má 2r 7m, tak som bola z toho dosť zmätená, ale napokon mi to došlo, že to jedno už môže mať skoro 4r 😀

filipa
17. jún 2008

zuz11, dakujeme velmi pekne 😉

marorlinko
autor
24. nov 2008

uz je to ok, trvalo to len chvilku ten nespravny udaj, hned poodlaseni a prihlaseni sa bol ok, tazke sorry za ten chaoz