Zápis dieťaťa do pasu. Aké máte informácie?

kvietok23
21. apr 2009

ahojte, davali ste niekedy teraz zapisat dieta do pasu? viem, ze sa plati za to 3 eura, ale neviem, na ako dlho to je. A este nieco - urobia to na pockanie, ci sa tiez na to mesiac caka a nechate tam pasy rodicov? dakujem 😉

cicimon
2. jún 2011

@hankahc neviem, u nas sa to pototo len na tej 1 strane, nie cely pas

katka444
18. aug 2011

ahojte, kolko trva zapisanie dietata do pasu? urobia to na pockanie?

macka23
18. aug 2011

@katka444
u nas na pockanie, a nebol problem zapisat ani do manzelovho pasu 🙂

katka444
18. aug 2011

@macka23 vdaka za info. na pockanie by to bolo fajn

ducci
18. aug 2011

hej aj mne by to urobili na pockanie 🙂 ale mala som novy pas - teda uz s tou hrubsou stranou a nepreslo im to dobre cez tlaciaren (zhovadilo sa meno), takze mi museli urobit novy pas 🙂) ale mala som ho za 3 EUR a s expresnym dodanim 🙂. esteze som mala aj manzelov pas - bez problemov malu zapisali aj do jeho pasu, aj ked to nebolo v mieste jeho bydliska...

biancazuzka
14. okt 2011

ahojte 🙂

No ja silno dufam,ze mi niekto odpovie a zaroven pomoze 🙂 Precitala som si vsetko a na jednu otazku nejakej slecny som tu odpoved nenasla.Neviete nahodou ci pri zapise dietata do mojho cestovneho pasu musim byt pritomna aj ja,alebo to moze urobit moj ocko ( so splnomocnenim ) ??? Dakujem Vam velmi pekne.
Zijem v zahranici,a tu mi to tak skomplikovali s tym mojim vycestovanim aj s babatkom,ze neprajem nikomu.
Dakujem Vam za odpoved 🙂 Pekny wknd prajem !!!!
xxx

macka23
15. okt 2011

@biancazuzka
fuha, skus sa informovat v mieste trvaleho bydliska /email, alebo niekto z rodiny nech tam zajde, pripadne zavola/

http://www.minv.sk/?podavanie-ziadosti

biancazuzka
15. okt 2011

Jeeej dakujem za odpoved @macka23 🙂

Hej uz som povelila ocka,len som sa spytala tu ci nahodou niekto nevie 🙂 a treba k tomu obcianku?
na tej stranke co si poslala,dakujem!!!,uz som si citala. dakujem a pekny den prajem

macka23
11. apr 2012

Ja len pre informaciu, maminky dajte si zapisat deticy do pasov kym nie je neskoro 🙂

http://www.topky.sk/cl/10/1306649/Od-leta-si-uz...

janka_pn
12. apr 2012

dievcata, nevie mi niekto povedat, ci teda mozem vycestovat s 3 rocnym dietatom MIMO EU, ked ju mam zapisanu v pase?? ci treba pas aj pre nu? inak navrat z cudziny je pred 20tym junom.... 😕 😕 😕

cicimon
12. apr 2012

@janka_pn asi zavisi od toho, do akej krajiny ides... do usa musia mat pas aj deti

janka_pn
12. apr 2012

@cicimon dovolenka egypt....

janka_pn
12. apr 2012

boli sme uz 2krat s nou v bulharsku a v pohode bolo. stacil zapis v pase... ale egypt? nevie niekto?

cicimon
12. apr 2012
lenusa2809
1. apr 2022

Ahojte baby, neviete ako to je dnes so zápisom malého do môjho pasu? Ďakujem ✌️

letfenixa
1. apr 2022

@lenusa2809 deti musia mať vlastný cestovný doklad, nezapisuju sa.