• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zapísanie dieťaťa do dvoch pasov. Je možné?

21. júna 2009 
Ahojte, potrebujem poradiť. Mam zapisaneho syna v pase, ale chcela by som aby ho mal zapisaneho aj manzel. Pretoze sa nam narodila dcera a ja tazko teraz niekam pojdem za hranice s nou. Tak aby mohol ist manzel. Neviete ci je mozne zapisat dieta do pasov oboch rodicov? Dakujem za odpovede.
20. jún 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak toto by zaujímalo aj mňa, i keď si myslím, že dieťa môže byť zapísané v pase oboch rodičov...........ale do je iba môj názor...............takže neviem, či je to naozaj možné.
20. jún 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to možné, ja som si malu dala zapísat aj do mojho aj do muzovho, spravili mi to na pockanie, bez problemov :wink: do jedneho pasu, treba 3€ kolko, takze do dvoch pasov dva kolky :wink:
20. jún 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolok..nie kolko :grinning: :sweat_smile:
20. jún 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a tusim aj rodny list dietata som mala prefoteny so sebou :wink:
20. jún 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oni sa síce oháňajú, že chcú vidieť originál, ale Viliamka mi zapísali aj na základe prefoteného rodného listu.
A včera som chcela dať zapísať do pasu aj Miška a skoro som skolabovala na pasovom v Senci :angry:
20. jún 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak super, to ste ma potesili, ze to ide. pojdem to teda vybavit co najskor, a dame rovno aj malu zapisat do oboch pasov. Diky moc za informacie.
20. jún 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, aj my mame obaja zapisaneho syna v pasoch, vybavil to manzel sam, na pockanie - 2x 3 euro kolky a original rl
20. jún 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak - dá sa to, aj my sme nedávno vybavovali
21. jún 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok