Boli ste niekto na 1- dňovom výlete v Bibione?

nika028
16. júl 2019

Ahojte máte skúsenosti s jednodňovym výletom k moru. Oplatí sa?Chceli by sme skúsiť Bibione. Za odpoveď vopred ďakujem. 🙂

veronikaszabova
16. júl 2019

@nika028 u nas mame lokalnu cestovku Bartotravel. Robia jednodnove vylety do Bibione tusim za 57€

nika028
autor
16. júl 2019

@veronikaszabova Cez ňu by sme chceli ísť.Aj to Bibione sme pozerali len či nemá náhodou niekto osobnú skúsenosť.

veronikaszabova
16. júl 2019

@nika028 vela znamych bolo a chvalia si

nika028
autor
16. júl 2019

@veronikaszabova Tak super. A neboli unavený v Bibione sme už boli na týždeň teraz nám to časovo nevychádza preto sa pýtam či sa na ten jeden deň vôbec oplatí.

veronikaszabova
16. júl 2019

@nika028 v autobuse spali, tak v pohode. Ja osobne som nebola, nakolko by som taku dlhu cestu busom nedala 🙂

adelakom12
16. júl 2019

@nika028 aj ja rozmyslam nad takym vyletom (videla som ho na zlavomate) a za mna je to super. Ak nemas cas a chces ist k moru tak je to super prilezitost a ani to nie je drahe. Pozri, aspon si to vyskusat a nabuduce budes vediet ci je to nieco pre teba :D

mischelin89
16. júl 2019

My sme tak boli v chorvatsku. Oddych to nebol, veatila som sa uplne rozbita ale ako vylet fajn

renatka100
16. júl 2019

@nika028 no my sme sa prave vratili z lignana a veru boli tam taki chidaci, co prisli na jednodnovy vylet. Akurat bolo skaredo, autobus ich vyhodil von a od 7.00 sedeli chudatka babky na lavickach pred plazou, kym sa aspon trochu umudri pocasie. Ked schytas taky cas nie je tam veru co robit a kam sa ukryt, este tak obchody.

anonymka11
16. júl 2019

@nika028 dobrý deň ak môžem prispieť vlastnou skúsenosťou boli sme minulý rok a povedali sme si s manželom že už nikdy viac pretože celú noc cestujete spanie v autobuse je naozaj veľmi nepraktické ale čert to ber ráno tam prichádzate v skorých hodinách čiže skoro všetko zavreté plus na kúpanie samozrejme zima takže musíte čakať aj s vecami niekde na lavičke celý deň strávite na slnku čo je naozaj veľmi vyčerpávajúce a keďže sa nemáte kde ani zložiť aby ste si chvíľku oddýchli a dospali noc tak je celý deň taký onicom a potom zase cesta späť kde sa zase nevyspite v autobuse pretože autobus je plný pekné mesto aj Bibione aj Lignano ale naozaj sa človek na to musí fyzicky pripraviť ja som potom ešte dva dni dospavala ale ak vám teda únava neprekáža ani ten nekofortny spánok tak hurá do toho a užite si to 😉 ale ja kebyže som toto pred tým vedela určite nejdem

dom_evi
16. júl 2019

ako neviem, no podla mna sa to nejak neoplati. ak si vezmes aka unavena budes z toho cestovania, tak ten jeden den si tam anie neuzijes a pojdete zas nazad a to ma byt akoze o com

vamajka
16. júl 2019

@nika028 my chodime k moru aspon na 7 noci a aj tak sa mi odtial nechce odchadzat neviem si predstavit dat to na otocku lebo ta cesta je ozaj unavna aj ked nesoferujes za mna nie ale kazdeho vec

miruslb
17. júl 2019

@mischelin89 my tiež

nika028
autor
17. júl 2019

@anonymka11 a ako ste to riešili napriklad s lehátkami,osobnými vecami.Viem že cesta autobusom je náročná.Ale sme zvyknutý veľa a dlho cestovať či autobusom alebo autom.Ja sa rada zveziem.

anonymka11
17. júl 2019

@nika028 veď to je to že tie veci si musíte brať zo sebou v autobuse nemôže ostať nič takže sme mali len rupsak a v ňom len plavky s nejaké tričko na prezlečenie ináč sme nebrali absolútne nič ešte osušky na ležanie kebyže máme ešte lehátka to si naozaj neviem predstaviť lebo ako hovorím prídete hneď skoro ráno všade všetko zavreté a musíte čakať aspoň do takej 10 kým sa dá ísť na pláž takže sa len tak potulujete alebo sedíte na lavičke aj s vecami samozrejme al ste zvyknutí tak je to fajn ja sa teda tiež rada vozím autom a cestovanie mi nevadí ale toto sa naozaj nedalo preto som hovorila že už určite nikdy viac 😉 ale najlepšie je mať vlastnú skúsenosť možno sa Vám páčiť bude

jasminet
17. júl 2019

Lehátko a slnečník si v kľude prdnajmes na pláži, netreba ťahať so sebou.... Ale tá cesta hore dole... A namiesto kúpania dospávať na pláži - nič moc teda. Boli sme raz po '89 takto v benatkach, ešte som bola decko a odvtedy neznášam autobusy a Benátky 😀

danielabok
17. júl 2019

@nika028 moja kamoška tak prišla za mnou na 1 deň a bolo to uplne super; veď to je výlet dala sa vydržať cesta aj v autobuse; opalovali sme sa kúpali; perfektne strávený víkend teda 1 deň ak sa nedá ísť na dlhšie.

acmvm
1. aug 2019

Prečo sa takto týrať? Veď to nie je relax, to je utrpenie.

katulienkax
1. aug 2019

To radsej nejaky pekny akvapark Maďarsko ich ponuka vela vykúpené sa a idete domov