Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

7 dňová dovolenka v 5* hoteli verzus 11 dňová v 4*

danulkaja1
5. jan 2015

Prosím poraďte.Mám určitý budget na dovolenku v Turecku a neviem sa rozhodnúť,či ísť do dobrého hotelu na 7 dní,alebo sa uskromniť v ubytovaní a radšej ísť v tej cene do trošičku horšieho/ale v recenziách veľmi kladne hodnoteného/ hotela na 11 dní.

bohjelaska
5. jan 2015

My sme boli minulé leto v ALANYi - hotel EFTALIA VILLAGE, 4 hviezdy, ale výborne, all inclusive, akurát sme bývali v jednej izbe, ale krásne čisto, super strava,..na 11 dní 🙂

mikema
5. jan 2015

My sme boli v Turecku v 4* a bol vyborny, izby pekne ciste, krasne nam ich kazdy den upratali, Wellness nadhera, uzas a jedlo aj pitie bolo super. (boli sme all incl.) Takze ja by som brala radsej 11 dni 😉

petrina82
6. jan 2015

@danulkaja1 11dni 4*

katkasofi
6. jan 2015

@danulkaja1 my sme boli v 5* na 7dni a nechcelo sa nám ísť voooobec domov, aj by sme zostali len sa zhoršilo počasie tak sme si nepredĺžili pobyt😒 nabudúce pôjdeme začiatkom septembra určite na 11 😉 tiež sme boli v Turecku 😉

danulkaja1
autor
6. jan 2015

@mikema ahoj,mohla by si mi prosím ťa napísať v akom hoteli ste boli?Ďakujem

petulda333
6. jan 2015

Ked si to tak vezmes v hoteli sa len vyspis...netravis tam cely den,takze nemusi mat 5* ani 4*,kebyze ides na wellnes pobyt tak ina vec...my chodime len do kvazi ubytovni,cely den travime bud pri mori alebo turami...

daniaz
6. jan 2015

11 dní hotel 4*

danulkaja1
autor
6. jan 2015

@bohjelaska prosím ťa a aká bola pláž a vstup do mora?

dhaarma
6. jan 2015

Urcite ze 11 dni 😉

bohjelaska
6. jan 2015

@danulkaja1 Priamo pri vstupe do mora bola piesočnatá, aj v mori bol piesok, ale od mora k lehátkam kamenistá a lehátka boli znova na piesku. Takže taká zmiešaná, mali sme aj obuv do vody, ale niektorí boli aj bez nej.

mikema
7. jan 2015

@danulkaja1 Hotel Nashira http://www.nashirahotels.com/?lang=de a bolo tam super. Boli sme pred 4 rokmi asi. A kedze sme boli mimo hlavnej sezony, tusim zaciatkom septembra, bolo to tam aj poloprazdne, v pohode sme mali lehatka a klud, ziadne sialene deti, ziadni spiti nemci, pohoda klud a zabava 🙂 Akurat, ze sme boli so svokrovcami, ale aj to sme ustali na 1 😀

mikema
7. jan 2015

@petulda333 No to mas sice pravdu, ale ked ja vojdem do izby a vidim cudzie vlasy na posteli, tak si do nej uz nelahnem. Alebo ked je spinava sprcha, no mne sa to strasne hnusi a to nie som nejaka citlivka, chodime vela stanovat, takze s tym problem nemam, ale neznasam, ked pridem do hotela a nie je dostatocne upratany. Ale v tomto pripade je fakt jedno ci 4* alebo 5*, ine je to, ked porovnas napr. 3* v Rakusku a 3* niekde v tretich statoch... To je uz potom zas palka... 😀

petulda333
7. jan 2015

@mikema no ano to mas pravdu...my sme boli teraz sice len v bulharsku ale len v ubytovni...ale bolo cisto a kazdy den chodila upratovacka....

horana
7. jan 2015

Pri mori tyzden a 2 tyzdne je poriadny rozdiel, za tyzden sa nestihnete poriadne zregenrovat, ledva sa organizmus aklimatizuje uz ide prec, takze co sa tyka zdravotneho a oddychoveho aspektu urcite radsej 2t.
4 hviezdy su dost aj na Turecko, a hlavne ked ma aj inak hotel dobre hodnotenia a pokial nie ste taki ti no ako to povedat ze doplnky na cimre su pre nich najlepsim zazitkov z dovce...ved dovcu snad nebudete travit na izbe, tam sa chodi len prespat....nad cim vobec premyslate?! 😀

mikema
7. jan 2015

@petulda333 Tak to parada, ale mne sa uz stalo, ze sme sli do dobreho hotela a bola tam spina. ☹ Na stastie iba raz a pekne sme im to dali upratat este raz 😀

simonalh
7. jan 2015

na 7 dni by som necestovala na dovolenku,obdivujem luti ktorí sa zbalia napriklad do chorvatska ,cestuju 2 dni dokopy a kvoli 6 nociam ?! viem ze niekedy na dlhsie pobyty jednoducho nevyda ale nie,nikdy
ja praveze hladam nieco co bude cez 11 dni aspon,uz ked zaplatim letenku co je najdrahsie tak to su nie velke rozdiely

Tu začni písať odpoveď...

Odošli