Aké hračky zobrať pre 3 ročného syna na dovolenku k vode?

lumarque
23. jún 2013

ahojte,
dajte mi prosim nejake tipy na hranie na cestu a aby som deti udrzala pocas najvacsej palavy vo vnutri-neviem, ci ako to bude s tienom-.. niekedy mi maly poobede vobec nespi. Samozrejme, by som chcela, aby to nezaberala privela miesta. Beriem asi plastelinu, voskovky, zopar Pusikov, rozpravkove cd..na von formicky, kzblik, lopatku, rukavce..diki

tova
24. jún 2013

asi take s ktorymi sa doma hraje ked vonku prsi a musi sediet doma. Rukavy na ruky su menej bezpecne ako plavacia vesta alebo ta vsita uz do plaviek. deti sa radi hraju pri vode aj s nakladnym autom, prevazaju vodu, piesok, rovnako oblubene ako vedierko, lopatka, pistol na vodu,lopta, lodka ked si do piesku spravy kanal, po nej moze ist akoze lod.

ichbinich
24. jún 2013

Hlavne to, co ma rad. Moj je autickovy, tak kopu auticiek, s nimi sa vyhra donekonecna. Farbicky a papiere na kreslenie. Plastelinu som tohto roku nebrala a nepytal, minuly rok pytal a sli sme kupit. Ma svoj maly ruksak a do neho si nachystal auticka, ktore chcel so sebou. Brali sme aj par kniziek, ale pozrel ich iba raz. S tym, co si vymenovala, by ste to v klude mali prezit. Navyse urcite budu niekde hrackarstva, tak ak mu bude straaaasne nieco chybat, pripadne mu mozte ist nieco nove kupit. U nasho syna to bolo tohto roku nakladne auto, zabudol si ho zabalit, tak sme potom sli kupit nove. Tych 5€ nam boli usetrene nervy hodne 😉 😀
Ale vlastne by nemalo byt potrebne toho vela, lebo vsetko bude nove a ine. Ale vybava na plaz, teda do piesku, je povinna 😀 Lopatky, bager, nakladak, 2-3 vacsie formicky a hlavne kybliky na nosenie vody.

lencika
24. jún 2013

ja beravam tie hracky co aj do piesku formicky, lopatky, vedierka tento rok pribudne aj pistolka a ked teraz je tolko toho v obchode

georgia333
27. jún 2013

@lencika my sme boli v Turecku bez hračiek

lencika
23. júl 2013

@georgia333 tento tyzden som aj ja zistila ze nasej malej su hracky tiez zbytocne chodime sa kupat a jedine co ju zaujima su stanky ani voda ani nic len co by tam zjedla a to fakt jedak nie je