Aké máte skúsenosti s ubytovaním sa s bábätkom?

vks
21. júl 2009

Ahojte. Aku mate skusenost s ubytovanim a babatkom. My sa chystame s 2 mesacnym na 3 noci mimo domu a rozhodujeme sa ci ubytovanie v hotely, co je aj dost blizko arealu kde sa chystame alebo radsej v sukromi, niekde na private. Rozhodujeme sa preto, lebo maly sa este v noci budi. Kde by ste sa ubytovali vy? dakujem

chasencha
21. júl 2009

ahoj,ja by som si urcite vybrala hotel,tam ti aj navaria takze mas o starost menej (teda pochybujem ze niekde na private by varili hostom 🙂 )
my sme boli sice uz so 7-mesacnou dcerkou v zime na lyzovacke a boli sme v hoteli,kde ti daju do izby aj cestovnu postielku takze opat o starost menej 🙂
takze zelam pekne stravene dni mimo domu a kludne noci 🙂

jankapiknova
21. júl 2009

my ideme tiez na 5 noci, ale nas maly ma 8 mesiacov ale tiez v noci papa stale, tak som hladala hotel alebo penzion a vybrali sme penzion s kuchynkou,lebo ja som mala poziadavku chladnicku a mikrovlnku a to tam je a je to 100 metrov od kupaliska. takze dufam ze to dopadne ok. Neviem sice kde sa strojite, ale odporucala by som ti pozriet aj penziony,ja som toho obhliadla dost a penziony su tiez na vysokej urovni len trochu mensie nez hotely a lacnejsie.

vks
autor
21. júl 2009

dakujem pekne, hadam ich tam z nas neporazi 😉

jankapiknova
21. júl 2009

urcite nie, z nas skor lebo nas uz je jak divy, neobsedi a vykrikuje aj na druhom konci mesta ho pocut 😀

lucijja
21. júl 2009

vks, ja som cestovala s malou 1,5mesacnou dcerkou do ciech a bola uzasna. Dokonca mi mimo domu ovela lepsie spala aj papala, takze mozno to tak zaposobi aj na tvoje mimi. A boli sme uz aj na chate kde nie je voda ani mikrovlnka ani varic iba piecka ale prezili sme. Vecer som si zohriala uz prevarenu vodu z domu, dala ju do termosky a vnoci iba namiesala do flase, pridala nutrilon a krmili sme. Ale ak kojis, tak to mas este jednoduchsie. Neboj, to zvladnete 😉 Pekne si to uzite.

jankapiknova
21. júl 2009

lucijja dodala si odvahy trochu, ale ja sa tesim a verim ze tiez bude maly ok

vks
autor
21. júl 2009

lucijja naozaj, hned ma to povzbudilo. tesim sa. aj tebe jankapiknova prajem pekny pobyt 🙂

zuza.m
21. júl 2009

my sme boli v zime v hotely maly mal asi tak 5mes.ttiež sa v noci budil a aj zaspavanie nemaval bez plaču ale bolo to ok.menej plačkal a mlieko som robila už ked sa mrvil tak že nestihol sa ozyvat plačom. 😉

bzucinka
21. júl 2009

Ja tiez v "hlave riesim" - chatu-penzion. Na 2 noci..Ale je to uprostred lesa. Mala je taky placko aj sa casto budi s placom. Kojim a prikrmujem.Ma 10mesiacov,ale este nikdy sme mimo domu nespali. Co nezabudnut? V pomyselnom zozname mam : lieky, drogerka, plienky, bazenik (posluzi ako vanicka) prikrmy, koj. voda,postielka, oblecko,kocik,hracka oblubena,varic,...Je nieco take co vam ulahcilo pobyt,alebo pomohlo?...urcite viete co mam na mysli...

lucdavdan
21. júl 2009

nas bol v pohode noci bez placu 🙂

jankapiknova
21. júl 2009

ja som spala mimo domu len u rodicov,ked manzel nebol doma tak som bola spat u mami aby som vedela ci to niejak bude nanho posobit ale zda sa mi ze spal este lepsie, a minuli vikend prvy krat som ho nechala na jednu noc u mami a my sme vybehli prvy krat co ho mame niekam von, sice som stale rozmyslala len nad malym ale nebala som sa lebo on ked sa aj v noci zobudi tak nikdy neplace tak to ma trochu ukludnovalo. A bodlo mi aj trochu odreagovanie. Bala som sa ale som rada ze som to skusila aspon viem ze to nieje nic strasne. Tak hadam aj dovolenka dopadne dobre

mami.sk
25. júl 2009

ja som bola velmi prekvapena , ze nasa mala spi ovela lepsie mimo domu 😉
a dokonca aj cez den spinkala , co doma nepozname 😀

agalia
26. júl 2009

kocky neviete poradit konkretne nejaky pobyt na Slovensku (pripadne v CR) s 9mesacnym babom? Nejaky pekny penzion - pesia turistika pripadne bazen? DIK